Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 17-02-16 23:57 #1
    Προεπιλογή Καλησπερααα :)
    Γεια σας και απο εμενα ονομαζομαι Πετρος και ξεκινησα γυμναστηριο πριν 1 βδομαδα.Ειμαι 1,78 73 κιλα και θελω να χασω λιπος γιατι εχω αρκετο στην κοιλια, πρεπει να κανω πολλους κοιλιακους για αυτο το θεμα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-02-16 00:03 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Petros199 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρεπει να κανω πολλους κοιλιακους για αυτο το θεμα??
    Οχι
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-02-16 00:11 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Καλωσήρθες στη παρέα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-02-16 00:11 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι
    αν παω σε καποιο διατροφολογο λετε να μου δωσει μια σωστη διατροφη να ακολουθησω η να φτιαξω μια δικια μου απο αυτες που εχουν παιδια ηδη στο φορουμ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-02-16 00:14 #5
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Petros199 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν παω σε καποιο διατροφολογο λετε να μου δωσει μια σωστη διατροφη να ακολουθησω η να φτιαξω μια δικια μου απο αυτες που εχουν παιδια ηδη στο φορουμ?
    Οχι να μην πάς σε διατροφολογο, εαν αφιερώσεις λιγο χρονο να διαβάσεις καποια αρθρα καθώς και διαφορα θεματα εδώ στο φορουμ μπορείς να βγάλεις μονος σου διατροφη πολύ καλυτερη απο αυτην που θα σου εδινε καποιος διατροφολογος.

    Για να δείς κοιλιακούς θα πρεπει να έχεις χαμηλο σωματικο λίπος , οσους κοιλιακούς και να κάνεις αν δεν ειναι η διατροφη σου αυτη που πρεπει για τον στοχο σου δεν πρόκειται να εμφανιστούν.

    Αυτο που θα πρότεινα εγώ ειναι να βρείς τις θερμιδες συντηρησης σου και να ξεκινησεις μια ισοθερμιδική διατροφη σε συνδυασμο με καποιο πρόγραμμα προπονησης, αν και εγώ στην θέση σου δεν θα εδινα καν σημασια σε κοιλιακους κλπ.. ειναι νωρις γι αυτα αν εισαι τελειως καινουργιος καινουργιος.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-02-16 00:30 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι να μην πάς σε διατροφολογο, εαν αφιερώσεις λιγο χρονο να διαβάσεις καποια αρθρα καθώς και διαφορα θεματα εδώ στο φορουμ μπορείς να βγάλεις μονος σου διατροφη πολύ καλυτερη απο αυτην που θα σου εδινε καποιος διατροφολογος.

    Για να δείς κοιλιακούς θα πρεπει να έχεις χαμηλο σωματικο λίπος , οσους κοιλιακούς και να κάνεις αν δεν ειναι η διατροφη σου αυτη που πρεπει για τον στοχο σου δεν πρόκειται να εμφανιστούν.

    Αυτο που θα πρότεινα εγώ ειναι να βρείς τις θερμιδες συντηρησης σου και να ξεκινησεις μια ισοθερμιδική διατροφη σε συνδυασμο με καποιο πρόγραμμα προπονησης, αν και εγώ στην θέση σου δεν θα εδινα καν σημασια σε κοιλιακους κλπ.. ειναι νωρις γι αυτα αν εισαι τελειως καινουργιος καινουργιος.

    Ισοθερμικη διαιτα σημαινει να καταλανωνω οσες θερμιδες καιω??
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-02-16 00:39 #7
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Πολύ σωστά, κάτι άλλο, επειδη εγραψες να πάρεις καποια διατροφη απο το φόρουμ, δεν θα στο πρότεινα, διοτι οι περισσοτεροι αναγραφουν ποσα γραμμαρια τρώνε και ειναι φτιαγμένες ειδικά για τους δικούς τους στόχους, συνεπώς μια διατροφη των ας πούμε 3000 θερμιδων καποιον μπορεί να τον βοηθούσε στο να χάσει λιπος σε καποιον άλλον ίσως όχι.

    Στο section διατροφές υπάρχει ένα τοπικ εν ονοματι "ευρεση bmr" ή κάτι τετοιο tespa, βρές το νούμερο και έπειτα πολλαπλασιασετο με ένα νουμερο τύπου 1.50/1,55 θα στα γράφει εκει, και έτσι βρισκεις τις "υποθετικα" θερμιδες συντηρησης σου, το αν ειναι πράγματι αυτές ειναι ένα τελειως διαφορετικο θέμα που μονο εσύ μπορείς να δείς αν οντως ειναι αυτές (give or take δλδ).
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-02-16 01:12 #8
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Βασικά, γράψε ακυρο πάνω σε αυτο που λέω να μην πάρεις καποιο πρόγραμμα απο το φόρουμ, πάρε απλά διαμορφωσετο στα δικά σου δεδομενα (θερμιδες με αλλα λογια) και θα εισαι οκ

    Αντε καλως ορισες αν και αυτο το section ειναι για τις χαιρετουρες μονο ;d
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-02-16 02:38 #9
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-02-16 09:54 #10

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    welcome
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-02-16 14:08 #11
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες!!!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση