Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 58
  1. 04-11-16 10:56 #16
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Δε καταφερα να το τελειωσω (θα μου πειτε, 2 βδομαδεςκραταει , πως τα καταφερες? ) επειδη απο τη προηγουμενη Παρασκευη ειχα ιωση, οποτε ασκηση/αθληση μηδεν, και επαιρνα και αντιβιωση μαζι με ενα σιροπι για το βηχα
    Αυτο που παρατηρησα ομως ειναι οτι παρολο που το ξεσκισα στα γλυκα κ στο φαγητο λογω γιορτης/γενεθλιων, δε φαινεται να εχω παρει. ΔΕν εχω ζυγιστει, αλλα ο καθρεπτης με δειχνει ιδιο (και καλυτερο μη σας πω)
    Τωρα, αν οφειλεται απο αυτο, δε το γνωριζω
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-11-16 18:24 #17
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε καταφερα να το τελειωσω (θα μου πειτε, 2 βδομαδεςκραταει , πως τα καταφερες? ) επειδη απο τη προηγουμενη Παρασκευη ειχα ιωση, οποτε ασκηση/αθληση μηδεν, και επαιρνα και αντιβιωση μαζι με ενα σιροπι για το βηχα
    Αυτο που παρατηρησα ομως ειναι οτι παρολο που το ξεσκισα στα γλυκα κ στο φαγητο λογω γιορτης/γενεθλιων, δε φαινεται να εχω παρει. ΔΕν εχω ζυγιστει, αλλα ο καθρεπτης με δειχνει ιδιο (και καλυτερο μη σας πω)
    Τωρα, αν οφειλεται απο αυτο, δε το γνωριζω
    κατατοπιστικότατος χαχαχα θα το ξεκινήσω σε κανα 2-3 βδομάδες που θα κάνω ενα καλό combo συμπληρωμάτων
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-11-16 15:44 #18
    Προεπιλογή
    Guys meta tn xrhsh autou tou sumplirwmatos prepei na kaneis apotherapia se poious apefthinetai kai se poies hlikies??as poume tha doulepsei se kapoion 19 20 xronwn??einai paraplisio t alpha test h kati tetoio??auksomeiwnei tn testosteronh??kai t epiptwseis uparxoun?

    ***Δεν γραφουμε Greeklish***
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-11-16 18:34 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaigreene98 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Guys meta tn xrhsh autou tou sumplirwmatos prepei na kaneis apotherapia se poious apefthinetai kai se poies hlikies??as poume tha doulepsei se kapoion 19 20 xronwn??einai paraplisio t alpha test h kati tetoio??auksomeiwnei tn testosteronh??kai t epiptwseis uparxoun?

    ***Δεν γραφουμε Greeklish***
    Δεν έχει να κάνει με τεστοστερόνη το συγκεκριμένο ούτε χρειάζεται αποθεραπεία. Δεν ανήκει καν στην κατηγορία των test boosters. Παρενέργειες σε φυσιολογικές δόσεις δεν έχουν παρατηρηθεί. Προσωπικά προτείνω συνεχή χρήση μέχρι 2 μήνες και μετά διακοπή 1 μήνα.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-05-17 02:18 #20
    Προεπιλογή
    Είμαι ανάμεσα σ αυτό και στο clear muscle. Sobral αξίζει να το χτυπήσω το συγκεκριμένο μιας και το χει σε προσφορά; Έχει Καλά αποτελέσματα σαν προϊόν;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-05-17 12:01 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Πιλότος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι ανάμεσα σ αυτό και στο clear muscle. Sobral αξίζει να το χτυπήσω το συγκεκριμένο μιας και το χει σε προσφορά; Έχει Καλά αποτελέσματα σαν προϊόν;
    φιλε ενα απλο προιον με HMB ειναι εχουν προσθεσει και 2 3 συστατικα παραπανω καιβτο δινουν 80 ευρω κοντα δεν αξιζει σε καμια περιπτωση τα λεφτα του! προτιμησε σκετο HMB θα σου ρθει πιο φθηνα! το ιδιο ισχυει και για το clear muscle το ιδιο ενεργο συστατικι εχουν το οποιο το χρυσοπληρωνεις αν δεν το παρεις σκετο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-05-17 14:18 #22
    Προεπιλογή
    δεν ειναι προσφορά....εριξαν την τιμή . αν εισαι άνετος οικονομικά πιστεύω αξίζει .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-05-17 10:38 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Πιλότος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι ανάμεσα σ αυτό και στο clear muscle. Sobral αξίζει να το χτυπήσω το συγκεκριμένο μιας και το χει σε προσφορά; Έχει Καλά αποτελέσματα σαν προϊόν;
    Κατ'αρχήν να πούμε πως δεν είναι ίδιο με το ΗΜΒ αλλά παραπλήσιο. Εδώ ουσιαστικά είναι ένα ΗΜΒ στην ελεύθερη μορφή του. Επιπλέον, μεταξύ των δύο (Betator & Clear Muscle) αν κάνετε μία απλή σύγκριση θα δείτε πως το πρώτο έχει την ίδια δραστική ουσία συν την vitacholine. Από εκεί κ πέρα, εγώ δεν λέω πως απαραίτητα δουλεύει αλλά αν είναι να δοκιμάσει κάποιος ένα από τα δύο, υπερτερεί ελαφρώς το πρώτο. Και τα δύο βασίζονται σε μία και μοναδική έρευνα ενός συγκεκριμένου Πανεπιστημίου. Οπωσδήποτε χρειάζεται περισσότερη διερεύνηση ως πολύ νέο συστατικό. Αυτά σε γενικές γραμμές.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-05-17 14:00 #24
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Χμ, 49.9 απο 89 αν θυμαμαι καλα. Ενδιαφερον....

    Μολις χτυπησα ενα
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-05-17 14:48 #25
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Καλα εκανες φαταουλα...εγω τσιμπησα δυο κουτια και θα τα παρω μαζι με αλκαλικη πριν την προπονηση...θα αφησω ενα review μετα.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-05-17 18:33 #26
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Mια ερωτηση. Θα λαμβανω 6 καψουλες betator και 3 αλκαλικη πριν την προπονηση. Ειναι υπερβολη να βαλω και intra bcaa?
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-05-17 22:21 #27
    Προεπιλογή
    Nive τελικα 6 καψουλες προπροπονητικα το βαλες? Περιμενω πως καο πως review σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-05-17 02:22 #28
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mια ερωτηση. Θα λαμβανω 6 καψουλες betator και 3 αλκαλικη πριν την προπονηση. Ειναι υπερβολη να βαλω και intra bcaa?
    μπορεις να βαλεις κ τα bcaa μεσα, ειναι διαφορετικα πραγματα ολα αυτα οποτε δεν υπαρχει θεμα αλληλεπιδρασης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-05-17 08:29 #29
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Fitpal τα ξεκιναω τεκος της εβδομαδας.
    Τελικα θα τα παρω 2 πρωι-2 πριν και 2 μετα. 6+3 χαπια αλκαλικη πριν μου μοιαζουν πολλα.

    Ευχαριστω Διονυση
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-05-17 20:32 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Fitpal τα ξεκιναω τεκος της εβδομαδας.
    Τελικα θα τα παρω 2 πρωι-2 πριν και 2 μετα. 6+3 χαπια αλκαλικη πριν μου μοιαζουν πολλα.

    Ευχαριστω Διονυση
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία