Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 58
  1. 29-05-17 03:29 #31
    Προεπιλογή Ερώτηση για betator της body attach
    Παιδια καλησπέρα! Θα ήθελα αν καποιος εχει κανει χρήση του Betator της body attack να μου πει την γνωμη του και κατα 2ον κατα τη διαρκεία χρήσης του συγκεκριμένου προϊόντος κόβουμε την λήψη πρωτεΐνης(πίο συγκεκριμένα εγω παιρνω την sci mx whey plus hardcore) ή κανουμε χρήση και των 2;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-05-17 12:38 #32
    Προεπιλογή
    Κανεις χρηση και των 2 είναι διαφορετικά πραγματα. Ενδιαφέρομαι και εγώ να το ξεκινησω γραψτε κάνα review οποίος έχει κανει χρηση!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-05-17 13:04 #33
    Question Δοσολογία
    Καλησπέρα σε όλους!
    Είμαι καινούργιος στο forum και στο χώρο γενικά και έχω μερικές απορίες σχετικά με συγκεκριμένο συμπλήρωμα.
    Το αγόρασα όταν ήταν σε προσφορά και ακόμη δεν το έχω ξεκινήσει. Το πρόβλημα μου είναι το εξής:

    Η δοσολογία που αναγράφει το κουτί και το site της Body Attack (2 Πρωί / 2 Πριν ή Μεσημέρι / 2 Μετά ή Βράδυ, κάθε μέρα ανάλογα με το αν είναι ημέρα προπόνησης) διαφέρει από την πρόταση που μου έκανε ο πωλητής (6 Πριν, μόνο τις ημέρες προπόνησης) και από την πρόταση πωλητή άλλου καταστήματος σε γνωστό μου για το ίδιο συμπλήρωμα (3 Πριν / 3 Μετά, μόνο τις ημέρες προπόνησης).

    Όπως καταλαβαίνετε έχω μπερδευτεί!
    Κατά τη γνώμη σας, ποια είναι η ιδανική δοσολογία για το συγκεκριμένο συμπλήρωμα?

    Μαζί θα περνώ Sci-MX leancore (Κάθε μέρα πρωί και μετά την προπόνηση) όπως και 20ml L-Carnitine (πρίν την προπόνηση).

    Επίσης, τη γνώμη έχετε για τον συνδυασμό των τριών?

    Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-05-17 14:09 #34
    Προεπιλογή
    Εγώ πάντως θαβτο επερνα 2-2-2 όπως λέει στο site της.. Και το 3-3 γίνεται το 6 πριν είναι υπερβολή και δεν το χω δει πουθενά αλλου. Αρα παρτο 2-2-2 απλα. Με τα αλλά συμπληρώματα δεν εχεις πρόβλημα απλα πριν την προπόνηση πάρε καμια ωρα πριν το betator και κάνα 15λεπτο πριν την καρνιτινη. Γενικά δεν το χω χρησιμοποιήσει όμως περιμένω κάνα review πρωτα. Απλα σ λέω τι μου φαίνεται σωστο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-05-17 14:24 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως θαβτο επερνα 2-2-2 όπως λέει στο site της.. Και το 3-3 γίνεται το 6 πριν είναι υπερβολή και δεν το χω δει πουθενά αλλου. Αρα παρτο 2-2-2 απλα. Με τα αλλά συμπληρώματα δεν εχεις πρόβλημα απλα πριν την προπόνηση πάρε καμια ωρα πριν το betator και κάνα 15λεπτο πριν την καρνιτινη. Γενικά δεν το χω χρησιμοποιήσει όμως περιμένω κάνα review πρωτα. Απλα σ λέω τι μου φαίνεται σωστο
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Προσωπικά και εμένα το 6 Πριν μου φάνηκε υπερβολικό... Γ' αυτό και δεν το ακολούθησα. Το 3 Πριν / 3 Μετά μου φαίνεται πιο σωστό αφού γενικά είμαι κατά του να παίρνω κάποιο συμπλήρωμα τις ημέρες που δεν έχω προπόνηση και δεν καταλαβαίνω τι θα προσφέρει το συγκεκριμένο τις μέρες που δεν καταπονούνται οι μύες, μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος με αυτή την άποψη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-05-17 15:22 #36
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Προσωπικά και εμένα το 6 Πριν μου φάνηκε υπερβολικό... Γ' αυτό και δεν το ακολούθησα. Το 3 Πριν / 3 Μετά μου φαίνεται πιο σωστό αφού γενικά είμαι κατά του να παίρνω κάποιο συμπλήρωμα τις ημέρες που δεν έχω προπόνηση και δεν καταλαβαίνω τι θα προσφέρει το συγκεκριμένο τις μέρες που δεν καταπονούνται οι μύες, μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος με αυτή την άποψη.
    Οχι εδώ είσαι λάθος πρεπει αν τ περνεις κάθε μέρα. Οτάν προπόνησε 4-5 φορες την εβδομαδα χρειάζεται όλη την βδομάδα τα συμπληρώματα. Και δεν είναι συμπληρωμα όπως το νιτρικό που το περνεις μονο όταν γυμνάζεσαι. Αν θες παρτο 2-2--2 όταν δεν γυμναζεσαι κ 3-3 όταν γυμναζεσαι η 2-2-2 συνεχεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-06-17 19:33 #37
    Προεπιλογή
    Παιδια, καλησπέρα και παλι! Μολις τα ξεκίνησα και εγω! Μπορει να μου πει καποιος που εκανε χρήση ενός κύκλου σύνολο τι διαφορά είδε μετα την χρήση του μπετατορ;(τα ξερω τα σχετικά με διατροφή) αναφέρομαι αποκλειστικά ως προς τη χρήση του συμπληρώματος! Υγ. Όσον αφορά τις παρενέργειες παρατηρώ Ότο μετα την λήψη των χαπιών εχω πολυ αυξημένη τάση για εμετό! Το παθαίνει κ καποιος αλλος;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-06-17 19:45 #38
    Προεπιλογή
    το ασβέστιο εμποδίζει την απορρόφηση του ;;
    να αποφεύγω τη κατανάλωση γάλακτος και καζεινης πριν το πάρω;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-06-17 19:48 #39
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλο ειναι να παιρνεις την δοση πριν, η μετα την προπονηση..οποτε βαζεις γαλα σε εκεινη την φαση?
    αν κ δεν υπαρχει θεμα, αλλα λεμε τωρα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-06-17 21:02 #40
    Προεπιλογή
    παω πρωι για προπονηση και πινω ενα ποτηρι γαλα μια ωρα πριν απο αυτη. για αυτο ρωταω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-06-17 02:56 #41
    Προεπιλογή
    πρωτη εντυπωση μετα απο 7 ημερες σε συνδιασμο με οτι περνω συνηθως κρεατινη νιτρικο bcaa +cla ....βλεπω αυξηση σε δυναμη και σε επαναληψεις και καλυτερα πριξηματα.θα ελεγα οτι με βλεπω λιγο καλυτερο γενικα αλλα αυτο μπορει να οφειλεται και στην διατροφη που κανω για κατεβω σε λιπος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-06-17 08:08 #42
    Προεπιλογή
    What should be watched for while taking BETATOR®?
    Topics: Faq Betator Questions

    For which kinds of athlete is BETATOR® suitable? Does BETATOR® have any negative side effects? How and for how long should I take BETATOR®? How long does it take until I notice the effects of BETATOR® on my muscle mass? Which products are best combined with BETATOR® before, during and after training sessions? Experience has shown that the best products are the ones that replenish the ATP stores in the muscles, creatine and protein. Taking BETATOR® in combination with protein is sensible, as protein is an element that helps build muscle mass. What kind of diet is sensible as a combination with taking BETATOR®? Is BETATOR® free of any banned substances? How is BETATOR® produced? Can I take BETATOR® during pregnancy or when nursing? What should be watched for while taking BETATOR®? BETATOR® should not be combined with calcium-rich supplements. If you take products such as calcium-magnesium tabs, casein or protein shakes in general that are served with milk, you should do that 2 hours before or after you take BETATOR®.

    Calcium inhibits the absorption of BETATOR
    https://www.body-attack.com/betator-faqs.html
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-06-17 11:42 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iron maiden Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωτη εντυπωση μετα απο 7 ημερες σε συνδιασμο με οτι περνω συνηθως κρεατινη νιτρικο bcaa +cla ....βλεπω αυξηση σε δυναμη και σε επαναληψεις και καλυτερα πριξηματα.θα ελεγα οτι με βλεπω λιγο καλυτερο γενικα αλλα αυτο μπορει να οφειλεται και στην διατροφη που κανω για κατεβω σε λιπος.
    Με τι δοσολογία το παίρνεις φίλε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-06-17 13:05 #44
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο novice Εμφάνιση μηνυμάτων
    What should be watched for while taking BETATOR®?
    Topics: Faq Betator Questions

    For which kinds of athlete is BETATOR® suitable? Does BETATOR® have any negative side effects? How and for how long should I take BETATOR®? How long does it take until I notice the effects of BETATOR® on my muscle mass? Which products are best combined with BETATOR® before, during and after training sessions? Experience has shown that the best products are the ones that replenish the ATP stores in the muscles, creatine and protein. Taking BETATOR® in combination with protein is sensible, as protein is an element that helps build muscle mass. What kind of diet is sensible as a combination with taking BETATOR®? Is BETATOR® free of any banned substances? How is BETATOR® produced? Can I take BETATOR® during pregnancy or when nursing? What should be watched for while taking BETATOR®? BETATOR® should not be combined with calcium-rich supplements. If you take products such as calcium-magnesium tabs, casein or protein shakes in general that are served with milk, you should do that 2 hours before or after you take BETATOR®.

    Calcium inhibits the absorption of BETATOR
    https://www.body-attack.com/betator-faqs.html
    ναι, φιλε αναφερεται σε μεγαλες δοσεις ασβεστιου, οχι σε 1-2 ποτηρια γαλα.
    επισης δεν ξερω γιατι το γραφει αυτο η εταιρια, στειλε ενα mail να τους ρωτησεις..πρωτη φορα βλεπω να "δινει" ενα αθρο για το hmb προβλημα αποροφησης λογω ασβεστιου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-06-17 18:26 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikolahs Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τι δοσολογία το παίρνεις φίλε?
    3 πριν 3 μετα την προπονηση και απο 2 οταν δεν γυμναζομαι
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία