Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 04-05-16 14:04 #1
    Προεπιλογή Τρεξειμο(Αεροβιο)
    Παιδια αμμα κανω για 40 μερες συνεχομενο jogging και 50 push ups θα δω αποτελεσματα για κανα 30-35 λεπτο jogging και μετα απευθειας 10 επαναληψεις 5 σετ pushups...

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-05-16 14:49 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Εξαρταται απο την διατροφη σου.. jogging δεν ειναι απαραιτητο να το κάνεις καθε μερα, επίσης θα σου πρότεινα να ριξεις καμια ματια σε κανα προγραμμα με bodyweight ασκήσεις afου δεν πάς γυμναστηριο.
    Αν δεν αλλαξεις ομως διατροφη ισως να μην αλλαξει και τιποτα απο αποψη συσταση σωματος.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-16 16:07 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαρταται απο την διατροφη σου.. jogging δεν ειναι απαραιτητο να το κάνεις καθε μερα, επίσης θα σου πρότεινα να ριξεις καμια ματια σε κανα προγραμμα με bodyweight ασκήσεις afου δεν πάς γυμναστηριο.
    Αν δεν αλλαξεις ομως διατροφη ισως να μην αλλαξει και τιποτα απο αποψη συσταση σωματος.
    Κανω καλη διατροφη...Απλως κανω αυτο με το Jogging για να χασω λιγο περιττο λιλος στην κοιλια...Και μια Ερωτηση ειναι προτιμοτερο να κανω και αλλες Ασκησεις π.χ. κοιλιακους.πουσαπς κτλ μωλις χασω *αυτο το λιγο λιπος* στην κοιλια ή να τις κανω παραλληλα???

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-05-16 16:27 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Μην κανεις οτι σου καπνισει, βρές ενα προγραμμα στο ιντερνετ με bodyweight ασκήσεις και ακολουθησετο 3-4 φορές την εβδομάδα, το να κανεις καθε μέρα jogging δεν σημαινει απαραιτητως οτι θα χασεις και γρηγορα λιπος.

    Εγω θα σου πρότεινα 3 φορές την εβδομάδα bodyweight ασκήσεις chin ups/pulls ups/ κλπ κλπ και τις κενές μέρες κανε αεροβιο.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-05-16 18:38 #5
    Προεπιλογή
    ok ευχαριστω θα κοοταξω

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-05-16 18:51 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην κανεις οτι σου καπνισει, βρές ενα προγραμμα στο ιντερνετ με bodyweight ασκήσεις και ακολουθησετο 3-4 φορές την εβδομάδα, το να κανεις καθε μέρα jogging δεν σημαινει απαραιτητως οτι θα χασεις και γρηγορα λιπος.

    Εγω θα σου πρότεινα 3 φορές την εβδομάδα bodyweight ασκήσεις chin ups/pulls ups/ κλπ κλπ και τις κενές μέρες κανε αεροβιο.


    Αυτο εδω περα αξιζει??

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-05-16 23:10 #7
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ε μαλακιες ειναι, εσυ ρε αδερφε λιπος δεν θες να χάσεις? συγκεντρώσου στην διατροφη σου κυρίως κανε και ενα προγραμμα με bodyweight ασκήσεις και γενικα φτιαξε μια εβδομαδιαια ρουτινα και οτι ειναι να γινει θα γινει , τι το ψυριζεις ?

    Αν θες καντα αλλά μην νομιζεις οτι θα κανουν τιποτα αυτα ως προς το χασιμο λιπος σου
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-05-16 09:34 #8
    Προεπιλογή
    ok

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-05-16 11:36 #9
    Προεπιλογή
    Το καλύτερο θα είναι βέβαια να κανεις αεροβιο το πρωί που ξυπνάς με άδειο στομάχι . Η διατροφή σου είναι το Α και το Ω


     6s plus 
    Απάντηση με παράθεση