Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 133
  1. 24-06-16 14:53 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Complete Pre (Warriorlab)
    Το νέο προεξασκητικό της WARRIORLAB, είναι γεγονός!
    Θα διατίθεται από Δευτέρα, 27 Ιουνίου.



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-06-16 16:49 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παραθετω και το θεμα της παρουσιασης του προιοντος

    Complete Pre (Warriorlab) [Παρουσιαση προιοντος]


    οποιαδηποτε κουβεντα η ερωτησεις μπορει να υπαρχουν, ας γινουν απο αυτο το θεμα..
    στην πορεια θα δωσω και αλλες λεπτομεριες για πραγματα σχετικα με την παρασκευη του συμπληρωματος, καθως και διαφορες δοκιμες που εγιναν μεχρι να φτασουμε σε αυτη την τελικη εκδοση του..
    απο βδομαδα θα ειναι διαθεσιμο..θα υπαρξουν και δειγματακια φυσικα οπως σε ολα τα προιοντα της Warriorlab, απλα αποσο εχω ενημερωση μπορει να αργησουν λιγο ακομα σε σχεση με την κανονικη συσκευασια..

    σαν πρωτη εντυπωση να πω οτι ειδικα οι γευση strawberry-lime τα σπαει
    ειναι ακριβως σαν ενα παγωτο ξυλακι παλιο οσοι θυμουνται που ηταν μισο γρανιτα λεμονι, μισο γρανιτα φραουλα..
    ειναι ολες οι γευσεις ελαφριες, δροσιστικες και χωρις να δημιουργουν βαρος η ανακατωσουρα..

    more to come..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-06-16 17:20 #3
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Με το καλό λοιπόν να βγεί και επίσημα στην κυκλοφορία το νεο ''μαγικο φιλτρο''...

    Ακρως ενδιαφέρον πινακας συστατικών,με στοιχεία που καταπατούν γνωστα preworkout ,και φυσικά με την απαράμιλλη ποιότητα της warriorlab.

    Ενα προεξασκητικό με μεγαλη δόση στο σκουπ,(16.5γρ) το οποιο μας αλλαζει λιγο τα δεδομενα σχετικα με αλλες ''μικρο''δοσεις σε παρομοια προιόντα,και μας εξοπλίζει με συγκεκριμένα συστατικά τα οποια δίνουν δυναμικό αποτέλεσμα στην προπονηση...Κατα την γνώμη μου δεν περιέχει τίποτα περιττό και ειναι όλα ''μετρημενα'' και συνδοιασμένα με τετοιο τρόπο ώστε να αποδώσουν τα μεγιστα..

    ΥΓ φυσικα και το θυμόμαστε Διονύση ...χεχεχεχε http://static.mama365.gr/covers/_cus...gota_300_2.jpg

    Κι η γευση Cherry ειναι απίστευτη,πλουσια ,και δε βγάζει καθόλου φαρμακίλα ...Το θεωρώ ιδανικό για την καλοκαιρινή περίοδο,με φουλ παγάκια και παγωμένο νερο στο σεικερ,και φύγαμε για τρελά πρηξίματα (λόγω GMS ντε!!)

    ΥΓ 2 Φυσικά ενα μεγάλο μπράβο τόσο στον Κ Μαραγκάκη ο οποίος ειναι απο τους σοβαρότερους και πιο σωστούς επαγγελματίες στο χώρο,με μεθοδικότητα και ανοιχτός σε ιδέες,γεγονός που δηλώνει σεβασμό προς τον πελάτη-αθλητή και του δίνει αμεσότητα προς τα προιόντα που επιλέγει να χρησιμοποιήσει(ποσο μαλλον οταν μας δίνεται η δυνατότητα να προσφέρουμε τις γνώσεις μας για την παρασκευή ενώς νεου συμπληρώματος στον κατάλογο της warriorlab), όσο βεβαια και σε εσένα Διονύση που κατάφερες να περασεις απο την ''Ιδεα'' στην υλοποίηση,και να βγεί εν τέλει στην παραγωγή το Complete Pre..Ανυπομονώ να το χρησιμοποιήσω και σε full version !!!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-06-16 18:24 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Διονύση ευχαριστούμε για την ενδελεχή παρουσίαση του νέου προιοντος.
    Θεωρείσαι μακράν από τους καλύτερους supplement experts, με αρκετα scoops στο κοντέρ σου!
    Το προιον είναι πολύ τούμπανο.
    Εγω απλά είμαι αρκετά της καφεινης, και θελω στα προεξασκητικά μια δοσολογία 300-400 mg αλλά δεν θα ξοδέψω στο συγκεκριμένο προιόν 2η δόση, πιθανον να συμπληρώσω με 1-2 ταμπλέτες καφεϊνης.
    To περιμένουμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-06-16 22:58 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Ένα pre όπως πρέπει να είναι. Είμαι γνωστός hater των concentrated, οπότε καταλαβαίνετε πως αυτό μου αρέσει. Θεωρώ πως ένα pre που θέλει να δώσει απόδοση, αντοχή, πρηξίματα και όχι μόνο ενέργεια πρέπει να έχει τουλάχιστον 10-12γρ (το λιγότερο) ενεργά συστατικά. Ωραίες δόσεις το συγκεκριμένο χωρίς να έχει κάποιο συστατικό απλά για διακόσμηση. Χάρηκα ιδιαίτερα για την παρουσία σεληνίου και vit. C λόγω παρουσίας nitrates. Συγχαρητήρια στον ηθικό αυτουργό λοιπόν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-06-16 08:55 #6
    Προεπιλογή
    παρα πολυ καλο, μπραβο και ποσο μαλλον που ειναι και μια ενχωρια προσπαθεια! μηπως ξερουμε τις συσκευασιες που θα βγει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-06-16 09:07 #7
    Προεπιλογή
    που φτιάχνονται τα προϊόντα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-06-16 11:10 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ευθυμης Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρα πολυ καλο, μπραβο και ποσο μαλλον που ειναι και μια ενχωρια προσπαθεια! μηπως ξερουμε τις συσκευασιες που θα βγει?
    θα ειναι μια συσκευασια, των 30 δοσεων κ θα διατιθεται σε 3 γευσεις.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο OLDMAN PTOLEMAIDA Εμφάνιση μηνυμάτων
    που φτιάχνονται τα προϊόντα ?
    Ιρλανδια οπως ολα τα προιντα τηε εταιριας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-06-16 11:16 #9
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    μπραβο στον επιχειρηματια και πολλα μπραβο στον Διονυση για το συγκεκριμενο προιον.

    πολυ προσεγμενο οσον αφορα τα συστατικα του
    "Pressure. It changes everything.
    Some people, you squeeze them, they focus. Others fold.
    Can you summon your talent at will?
    Can you deliver on a deadline?
    Can you sleep at night?"
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-06-16 13:03 #10
    Προεπιλογή
    Πολύ καλή δουλειά προσεγμένο pre και ότι πρέπει σε ποσότητες που δουλεύουν μεταξύ τους!!

    Πολλα Μπράβο στον Διονύση μας αλλά και στον Κ. Μαραγκακη well done ...αναμένουμε την Δευτέρα για δοκιμη
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-06-16 13:30 #11
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Απο οσα εχω διαβασει με 2γρ β-αλανινης θα εχει τερμα τσιμπηματα, τα τσιμπηματα αυτα διαρκουν για πολυ ωρα η σε 20 λεπτα σταματανε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-06-16 14:58 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ευχαριστω για τα σχολια παιδια

    Παναγιωτη, αναλογα τον καθενα..εγω ας πουμε με 2γρ β-αλανινη ειμαι σχετικα οκ, κ μπορει κ να μην εχω τσιμπηματα...αν εχω φευγουν στο μισαωρο περιπου..
    στα 3.2γρ που παιρνω καθε μερα σαν πληρη δοση, εκει εχω μεγαλυτερο θεμα..γιαυτο την σπαω σε 2 δοσεις και ειμαι οκ..

    Το συμπληρωμα αυτο λειτουργει καλυτερα με ληψη μιση ωριτσα πριν την προπονη κ οχι ακριβως πριν..οποτε ακομα κ θεμα να εχει καποιος με τσιμπηματα, μεχρι να ξεκινησει η προπονηση θα του εχουν φυγει στο μεγαλυτερο μερος..απο την αλλη ξερω αρκετους εδω μεσα που θελουν να τα νιωθουν κ τους αρεσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-06-16 16:49 #13
    Προεπιλογή
    Μπομπα φαινεται...θα το δοκιμασω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-06-16 19:00 #14
    Προεπιλογή
    Φιλε Διονυση ομολογω οτι εμεινα εκπληκτος λογω οτι δε γνωριζα τοσο για τις γνωσεις σου(κατι ειχα καταλαβει απο διαφορα ποστς σου ) οσο και για την υλοποιηση του προτζεκτ.

    Ευχομαι να υπαρχουν τα αναμενομενα αποτελεσματα, να το τσιμπησουμε και μεις!

    Η δικια μου απορια (μπορει να ειναι και αστοχη) ειναι αν θα χει διαρκεια δηλαδη να μη το συνηθισει ο οργανισμος.
    Every day...Its gains day!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-06-16 19:17 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω Πανο με τιμας..!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panos1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δικια μου απορια (μπορει να ειναι και αστοχη) ειναι αν θα χει διαρκεια δηλαδη να μη το συνηθισει ο οργανισμος.
    Οσο για αυτο, να γρψω το εξης..ο οργανισμος αποκτα ανοχη στα περισοτερα προεξασκητικα για τον λογο οτι ειναι περισοτερο βασισμενα σε διεγερτικα, τα οποια με την σειρα τους ειναι ουσιες που "μπουκωνουν" τους αναλογους υποδοχεις στο σωμα,κ αν δεν περασει μια περιοδος αποχης, το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ανεβαζεις τις δοσεις..
    το Complete Pre, παρολο που εχει κ καποια διαγερτικα μεσα (καφεινη-τυροσινη), δεν βασιζεται μονο εκει για να δωσει αποτελεσματα..ολα τα υπολοιπα συστατικα ειναι συστατικα, που θα δουλεψουν οποιαδηποτε μερα, αν σκεφτεις οτι τα πουλανε κ σαν stand alone συμπληρωματα..οποτε το να τα "συνηθησει" ο οργανισμος ειναι δυσκολο..
    αλλα σιγουρα τα συστατικα στις δοσεις αυτες εγγυουνται καλυτερη ενυδατωση κ αποδωση μεσα στην προπονηση, χωρις να υπαρχει θεμα ανοχης..
    φυσικα πρεπει να λαβουμε υποψιν οτι το καθε σωμα ειναι διαφορετικο κ καμια φορα τα αποτελεσματα αλλαζουν αναλογα την περιπτωση..

    το θεμα ειναι οτι οι δοσεις που τα παιρνεις απο το Complete Pre ειναι αυτες που πρεπει να για να δωσουν αποτελεσμα, πραγμα που με φερνει κ στο απο κατω που εγραψε ο Κωστας

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απλά είμαι αρκετά της καφεινης, και θελω στα προεξασκητικά μια δοσολογία 300-400 mg αλλά δεν θα ξοδέψω στο συγκεκριμένο προιόν 2η δόση, πιθανον να συμπληρώσω με 1-2 ταμπλέτες καφεϊνης.
    To περιμένουμε!
    στο συγκεκριμενο καλο θα ηταν να μην υπερβουμε πολυ την δοση, για τον εξης απλο λογο, οτι τα συστατικα ειναι δοσμενα με τετοιο τροπο, ετσι ωστε να μην χρειαζεται μεγαλυτερη ποσοτητα..δεν ειναι σαν τα περισοτερα αντιστοιχα underdosed συμπληρωματα που πρεπει να παρεις 2-3 σκουπ για να βγαλεις καλες ποσοτητες σε δραστικα συστατικα..
    το πολυ να ανεβασουμε μιαμιση φορα την δοση (1μιση σκουπ δλδ), αλλα μεχρι εκει..
    οσον αφορα την κεφαινη, φυσικα καποιος οπως κ εγω ας πουμε που εχω ανοχη, μπορει να συμπληρωσει παραπανω, σκετη..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία