Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 133
  1. 26-07-16 12:25 #31
    Προεπιλογή
    Μιας και ηθελα να βαλω gms και σε αυτο το προξεσκητικο εχει καλη ποσοτητα ανα δοση, σκεφτομαι οταν μ τελειωσει το rush enraged να το δοκιμασω... δηλαδη αμεσα.
    Σε σχεση με το enraged αν καποιος εχει δοκιμασει και τα 2 πιο σε τσιτωνει περισσοτερο? Η διατροφη μου εχει υδατανθρακες στο πατωμα και με ενδιαφερει περισσοτερο η ενεργεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-07-16 12:40 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το rush ειναι πιο δυνατο απο πλευρας τσιτωματος, σε μενα τουλαχιστον μιας κ το εχω δοκιμασει πολλες φορες, αλλα μονο με διπλη δοση..δλδ 300 μιλι καφεινης.
    το complete pre, δεν εχει χρειαστει να το παρω σε μεγαλυτερη δοση απο την προτεινομενη που δινει 200 μιλι καφεινης.

    απο πλευρας ενεργειας/αντοχης ομως μεσα στην προπονηση το complete pre, δεν το συγκρινω με το rush, για μενα ειναι κατα πολυ ανωτερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-07-16 15:35 #33
    Προεπιλογή
    Το rush στα 2 σκουπ το παιρνω...εχουν μεινει 3 δοσεις περιπου..οποτε θα σε εμπιστευτω και θα το παρω συντομα..θενκς
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-07-16 23:21 #34
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το rush στα 2 σκουπ το παιρνω...εχουν μεινει 3 δοσεις περιπου..οποτε θα σε εμπιστευτω και θα το παρω συντομα..θενκς
    χωρις να θέλω να αμφισβητήσω τον μπιφ εγώ θα σε ελεγα παρε πρωτα 1-2 δειγματα να δεις τι παιζει με το συγκεκριμένο να δεις δηλαδ οτι ειναι αυτο που ψάχνεις!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-07-16 23:24 #35
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παιδια δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης, αφου αυτο ειναι το πρωτο που προτεινω κ γω παντα σε τετοιες περιπτωσεις..ο λογος που δεν το γραφω τωρα ειναι απλα γιατι ακομα δεν ειναι διαθεσιμα τα δειγματα απο το εργοστασιο, οπως ξαναγραψα κ πιο πισω..
    με λιγη υπομονη θα ερθουν κ αυτα, κ οποιος θελει το δοκιμαζει "εκ του ασφαλους" κ ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-07-16 23:57 #36
    Προεπιλογή
    Εξαιρετικο προιον απο τα καλυτερα !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-07-16 08:30 #37
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Παντως έχω βρει σε αλλά συμπληρώματα*. ασπρα κομμάτια μικρά μέσα και εκείνα δεν είχαν γλυκερολη. Πίστευα, χωρίς κάποια ένδειξη ότι ήταν οι γλυκαντικές ουσίες.

    *(On essential amino energy)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-07-16 20:16 #38
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Κατά πάσα πιθανότητα αυτό που είχες δει είναι η λευκινη..συμβαινει με τα bcaa..
    Εδώ είναι σίγουρα το gms
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-08-16 01:14 #39
    Προεπιλογή
    Το δοκιμασα 2η φορα στο 1 σκουπ, απο γευση πολτ καλο.
    Τωρα στα διαταυτα, ενεργεια 0, αντοχη 0..ηταν σαν να μην πηρα κατι.. συγκρινοντας το με το rush enraged το οποιο με βοηθαει να κανω μεγαλο ογκο προπονησης με μεγαλη ενταση, αυτο στα μισα των προπονησεων σταματησα την προπο..
    Θα το δοκιμασω αφου πηρα ολο το κουτι και θα γραψω παλι.
    Απογοητευτικα καθως περιμενα καποιο pump παραπανω λογω gms
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-08-16 19:05 #40
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Από ότι είδα πάνω μου το gms λειτουργεί σαν buffer και θέλει μερικές μέρες για να ξεκινήσει να δουλεύει.. Δωστου μια εβδομάδα χρήσης και πινε κ μπόλικο νερό.. Εμένα με κρατάει πρησμενο μέσα στη μέρα σαν να τελείωσα προπόνηση λίγες ώρες πριν.. Και μη το συγκρίνετε με το Rush.. Άλλο πράμα το ένα. Άλλο το άλλο
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-08-16 10:41 #41
    Προεπιλογή
    Αυτο με το buffer που λες αφορα καθαρα το pump απο gms.
    Οσο αφορα την ενεργεια και την αντοχη παντα εχω ως βαση το rush enraged γιατι με πιανει και ολα τα νιτρικα με στιμς τα συγκρινω με αυτο..
    Μπορεις να εξηγησεις γιατι ειναι αλλο το ενα αλλο το αλλο? Αφου και τα δυο ειναι pre with stims.
    Εννοειται οτι δεν προδικαζω το εν λογω προιον απλα με τοση δοση β αλανινη και κιτρουλινη περιμενα παραπανω αντοχη και ενεργεια.

    Το αναφερω επειδη σχολιασες μονο το pump -gms.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-08-16 20:47 #42
    Προεπιλογή
    Σημερα εκανα πανω σωμα κυκλικο και δοκιμασα να αυξησω την καταναλωση νερου μεσα στην προπο σε 1.5 λιτρα..το πρηξιμο ηταν σουπερ.
    Ενεργεια και δυναμη σε νορμαλ επιπεδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-08-16 13:35 #43
    Προεπιλογή
    Μιας και κανω χρηση αυτου 1 μηνα ας πω την γνωμη μου. Οι πρωτες 2 εβδομαδες με 1 scoop ηταν καταπληκτικες. Ενεργεια, focus και φανταστικα πρηξιματα. Παραξενευτηκα κ ολας γιατι συνηθως παιρνω νιτρικα με 400+ καφεινη και γενικα ειχα σε υψηλη προσληψη την καφεινη. Μετα τις 2 βδομαδες το 1 scoop χαλαρωνε και ειπα να παω στα 2. Τετοια πρηξιματα και focus ειχα να δω καιρο . Πλεον με πιανει στα 2 scoop. Για μενα ειναι απ τα καλυτερα που χω δοκιμασει. Γευση fruit pants δε μπορω να πω οτι ξετρελενομαι αλλα πινεται
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-08-16 23:45 #44
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αργησα λιγο να απαντησω..
    Προκοπη, για βελτιστα αποτελεσματα, καλο ειναι να το παιρνεις καπου 30 λεπτα+ πριν την προπονηση, για να υπαρχει χρονος να δρασουν τα συστατικα..θελει λιγο χρονο, να δουλεψει το gms στο σωμα..εγω οσο προχωραει η προπονηση, βλεπω καλυτερα αποτελεσματα απο την αρχη σε ολα..
    επισης να εχεις υποψιν σου οτι πρεπει να εισαι καλα ενυδατωμενος, γιατι σε αντιθετη περιπτωση μπορει να εχεις κ αντιθετα αποτελεσματα..χαρηκα παντως που σου δουλεψε καλυτερα με περισοτερο νερο..ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι κ χανουμε υγρα κ απο τον ιδρωτα, κανει την διαφορα..
    κ κατι γενικο, σαν ουσια το gms θα δωσει καλυτερα αποτελεσματα, σε ανθρωπους με χαμηλοτερα ποσοστα λιπους..ισως γιαυτο ο Τασος απο πανω, εγραψε για την δικη του περιπτωση.
    Παρολα αυτα, παντα συμβαινει (οπως παντα με τα συμπληρωματα) να μην δουλευουν το ιδιο ολα σε ολους, κ ενω σε καπoιους μπορει να δινουν καλυτερα αποτελεσματα, σε αλλους μπορει οχι..

    Πανο, ευχαριστω για το feed, οταν θα βγουν κ τα δειγματακια θα μπορεσεις να δοκιμασεις κ τις υπολοιπες γευσεις..εμενα περισοτερο μ αρεσει η φραουλα/lime..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-08-16 22:45 #45
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Tιμιο συμπληρωμα πραγματικα.
    Μπορει να μην εχεις τις σπιντες και τα πρηξιματα του rush-pv7 πχ αλλα βγαινουν δυνατες προπονησεις και προσωπικα με βοηθαει απιστευτα στο αεροβιο (κανω σε ολες τις προπονησεις εκτος απο τα ποδια 40λεπτα).
    Εχω ενεργεια και μετα την προπονηση και μετα το μπανιο και για αρκετη ωρα μετα σε σχεση με αλλα,αλλα το σημαντικοτερο δεν "πεφτω" μολις με αφησει...κρασαρισμα 0.
    Με 1,5 σκουπ εδω και εναν μηνα δεν το'χω συνηθισει πραγμα περιεργο για'μενα...συνηθως ανεβαζω δοση σε pre στις 3 εβδομαδες.
    Ικανοποιητικη γευση ,το μονο αρνητικο πως αφηνει κομματακια στο χτυπημα.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία