Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 26-06-16 11:48 #1
    Προεπιλογή συμπληρώματα για κάψιμο λίπους και γραμμωση
    καλησπέρα παιδιά,είμαι καινούρια στο φορουμ και θα ήθελα την γνωμη σας.πριν ενα χρόνο ημουν 80 κιλά 1.61 και με γυμναστική και διατροφή καταφερα να φτασω τα 57 κιλά και 25% ποσοστο λίπους. τωρα στοχος μου είναι να χάσω κι άλλο λίπος και να γραμμωσω και θα ήθελα να μου προτείνεται κάποια συμπληρώματα ωστε να με βοηθήσουν στην προσπαθεια αυτή.σκεφτομουν να παρω σαβ πρωτεινη την 100% Whey Protein της ON και τα stacker 4.ποια ειναι η γνωμη σας?μου προτεινετε κάτι άλλο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-06-16 13:33 #2
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα..1)οσο αναφορα την πρωτείνη θα σου πρότεινα να παρεις την diet pro protein της sci-mx,διαφορετικά ότι πιο οικονομικό βρεις σε 80αρα+ πρωτείνη(η whey της on που ανεφερες-προσωπικη μου άποψη αρκετα χρήματα και πολύ διαφήμιση για το τίποτα).2)θα συνδυαζα cla με καρνιτίνη αντι για κάτι θερμογενετικό..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-06-16 13:57 #3
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.το cla κάνει δουλειά?γιατί έχω ακούσει οτι δεν ειναι τοσο αποτελεσματικο.το έχεις δοκιμάσει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-06-16 18:10 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο athina249 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.το cla κάνει δουλειά?γιατί έχω ακούσει οτι δεν ειναι τοσο αποτελεσματικο.το έχεις δοκιμάσει?
    το χρησιμοποιω χρονια τo cla,προσωπικά πιστευω οτι εμένα με βοηθάει....βεβαια δεν ειναι ''θαυματουργο'',σε ολα παιζει ρολο η διατροφη..απλα αποφευγω να χρησιμοποιω συχνα διεγερτικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-06-16 20:29 #5
    Προεπιλογή
    εννοείται πως πανω απολα ειναι η διατροφή...απλά σαν συμπλήρωμα τα θέλω. τελικά το έψαξα λίγο ακόμα και θα ακολουθησω τις συμβουλές σου!
    Απάντηση με παράθεση