Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 224
  1. 17-09-16 08:22 #151
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Fifth Callout








    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-09-16 08:24 #152
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Top 6













    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-09-16 08:26 #153
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Ακολούθησε και αυτό το comparison , προφανώς για τις θέσεις 4-8







    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-09-16 09:19 #154
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Ανεβασμενος ο Roelly
    Κατωτερος των περιστασεων ο Ramy
    Τα ποδια του Λεβρον ειναι ανυπαρκτα για τετοιο επιπεδο...κατι ηξερε και εβαζε μονο βιντεο και φωτο κορμου....
    Dexter σταθερη αξια και παντα ποιοτικος...
    Heath πιστευω ευκολα πρωτος...
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-09-16 09:45 #155
    Προεπιλογή
    Τελικα αποδεικνυεται οτi ο Levrone συμμετειχε μονο για τον ντορο ,οπως κ ναχει κερδισμενος θα βγει.
    Heath ευκολα πιστευω κ εγω παλι νικητης. Dexter σαν ''μικροτερος'' φαινεται μπροστα στους αλλους.
    Roelly σαν τερατοποιημενο πλαστικο στρατιωτακι ειναι ,πιστευω του αξιζει μια θεση στην τριαδα-τετραδα.
    Κ ο Bonac εχει εντυπωσιακα σημεια ,γενικα φαινεται ανεβασμενο επιπεδο κ ανταγωνισμος.
    Ισως η μη υπερβολη στις κοιλιες (αποσο μπορουμε να δουμε εδω) με την διατηρηση των μεγαλων μαζων να συντελει σ αυτο.
    Οταν βλεπεις στην διπλη δικεφαλων κ πλαινες τρικεφαλων να υπαρχει σχημα κ κοιλιακοι ,μονο καλο ειναι. Λετε να εβαλε το χερακι του ο Αρνι που τους τα εψαλε την αλλη φορα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-09-16 09:53 #156
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    O Phil Heath θα το πάρει όχι γιατι βελτιώθηκε σε κατι, απλά αυτοι που ακολουθουν δεν εχουν κανει καποια εξαιρετική διαφορα.(Jackson & Rhoden)
    Aυτοί δείχνουν να παίζουν για τις θεσεις 2-3
    O Big Ramy εχει χάσει σε μπαλαρίσματα, αλλά εμφανώς καλά διαιτωμένος, ίσως στην καλύτερη φόρμα που τον εχω δει.Μου αρεσει.
    o Roelly επίσης πολυ καλός, όπως μου άρεσε και ο Martinez, αλλά δεν μπορεί να μπεί εξαδα, στην οποια θα είναι ο φοβερός Bonac, λογικά , όπως έδειξαν οι κριτές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-09-16 11:54 #157
    Προεπιλογή
    Και φετος παράσταση για έναν ο Phil ξεχωρίζει απο ολους όπως είπε και ο Κωστας δεν εχει καμια τρελή βελτίωση φετος απλα ολοι οι άλλοι ειναι πολυ πισω ισως ο Dexter οχι τοσο.
    Ο Bonac αρκετά καλός λογικά πρεπει να μπει 5-6αδα,θα συμφωνήσω με τον Χρηστο πως ο Dexter οντως φαίνεται πιο μικρός αλλα απο ποιότητα λεπίδα.
    Όπως αποδέχθηκε τελικα όλο το θέμα με το come back του Levrone ηταν παραμύθι φούρναρη φανικε απο την συνέντευξη τύπου,Πόδια ουτε για την 212 άνω σώμα πολυ πισω απο τον συναγωνισμό.
    Βέβαια την δουλειά του την εκανε μια χαρα και για τον ιδιο και για την ifbb.
    Big Ramy μεγάλος αλλα οχι σε σημείο να μπωρει να χτυπιση τον Phil,εμένα δεν μου εκανε εντύπωση βγήκε πιο στεγνός απο άλλες φορες αλλα......
    Ο Γουινκλερ ζώο πολυ κρέας με λιγα νερά στην μέση ο Ροντεν μια απο τα ιδια όπως και ο Mc Millan αν και μου φάνηκε λιγο μαλακός.
    Τωρα να δούμε αυριο στους τελικούς λογικά θα στεγνώσουν κιαλο και θα φορτώσουν πιο πολυ,κάποιοι θα βγουν πιο βελτιωμένη.
    Τα πλάνα της μετάδοσης απο το Amazon Γ.Τ.Π.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-09-16 13:17 #158
    Προεπιλογή
    Μονο εγώ βλέπω τον dexter να κοντράρει στα ίσια τον heath (εκτός στο πίσω άνοιγμα πλάτης)? Ο bonac μου αρέσει πάρα πολύ. Νομίζω ότι θα μπορούσε να μπει σε υψηλότερη θέση από big ramy και από roelly .
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-09-16 13:38 #159
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή






























    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-09-16 13:42 #160
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-09-16 14:23 #161
    Προεπιλογή
    Παιδια εμενα ο bonac μου αρεσε παρα πολυ! Ολο μπαλες κ βαθυς μυες εχει! Ισως κ η καλυτερη πλατη τ αγωνα!

    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-09-16 14:31 #162
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Κρίνοντας απ' τα call-outs ο Heath οδεύει για το 6ο αρκετά εύκολα. Η πλάτη του είναι σούπερ ειδικά στα χαμηλά μέρη και γενικά δεν υστερεί κάπου. Από κει κ πέρα για 2η-3η θέση θα κονταροχτυπηθούν οι Dexter-Rhoden (με την σειρά που τα βάζω). Εμένα αυτός που μου έκανε εντύπωση είναι ο Bonac. Ελπίζω να μην αδικηθεί και να μπει 6αδα γιατί το αξίζει. Ο Winklaar δεν ξέρω γιατί αρέσει σε πολλούς, ποτέ δεν συμπάθησα το καλούπι του, μου θυμίζει αυτό του Kai Greene, τρελές μάζες αλλά άχαρος. Δεν έχει την καλαισθησία των Dexter, Rhoden, Mcmillan. Πάντως η αλήθεια είναι πως επιτέλους κατέβηκε πιο κομμένος από άλλες χρονιές όπως και ο Ramy. Απογοητεύτηκα από McCarver ενώ ο Josh Lenartowicz λογικά θα μας απασχολήσει στο μέλλον. Martinez και Pakulski έτσι όπως έχει γίνει το Ολύμπια νομίζω πως δεν έχουν θέση στην κατηγορία αυτή. Ο Levrone όπως τα είπατε από πάνω, έκανε το κομμάτι του, πέτυχε τον σκοπό του. Είναι και πάλι στην επικαιρότητα και έχει το respect των περισσοτέρων κι ας μην στάθηκε αντάξιος των υπολοίπων. Για 5 μήνες προετοιμασία και κρίνοντας το πως είχε γίνει, είναι θαύμα η μεταμόρφωση του.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-09-16 14:56 #163
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Οντως απογοητευση λιγο ο Mc Carver,αρκετα νερα...plus οτι πρεπει να κατεβαινει αρκετα πανω απο 300lbs για να χτυπησει ψηλες θεσεις,λογω του υψους και του φαρδυ σκελετου του.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-09-16 14:56 #164
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρίνοντας απ' τα call-outs ο Heath οδεύει για το 6ο αρκετά εύκολα. Η πλάτη του είναι σούπερ ειδικά στα χαμηλά μέρη και γενικά δεν υστερεί κάπου. Από κει κ πέρα για 2η-3η θέση θα κονταροχτυπηθούν οι Dexter-Rhoden (με την σειρά που τα βάζω). Εμένα αυτός που μου έκανε εντύπωση είναι ο Bonac. Ελπίζω να μην αδικηθεί και να μπει 6αδα γιατί το αξίζει. Ο Winklaar δεν ξέρω γιατί αρέσει σε πολλούς, ποτέ δεν συμπάθησα το καλούπι του, μου θυμίζει αυτό του Kai Greene, τρελές μάζες αλλά άχαρος. Δεν έχει την καλαισθησία των Dexter, Rhoden, Mcmillan. Πάντως η αλήθεια είναι πως επιτέλους κατέβηκε πιο κομμένος από άλλες χρονιές όπως και ο Ramy. Απογοητεύτηκα από McCarver ενώ ο Josh Lenartowicz λογικά θα μας απασχολήσει στο μέλλον. Martinez και Pakulski έτσι όπως έχει γίνει το Ολύμπια νομίζω πως δεν έχουν θέση στην κατηγορία αυτή. Ο Levrone όπως τα είπατε από πάνω, έκανε το κομμάτι του, πέτυχε τον σκοπό του. Είναι και πάλι στην επικαιρότητα και έχει το respect των περισσοτέρων κι ας μην στάθηκε αντάξιος των υπολοίπων. Για 5 μήνες προετοιμασία και κρίνοντας το πως είχε γίνει, είναι θαύμα η μεταμόρφωση του.
    Ωραιο ποστ, συμφωνούμε πάνω-κάτω Γιωργο.
    Ο McCarver και ο Compton ηταν καλοί , απλά όπως εινια τα πλασαρίσματα, δεν είναι ακομα η σειρά τους ,για εξάδα τουλάχιστον.
    Ο Bonac ειναι φοβερός, συμπαγής , αλλά θεωρώ ότι ο άνω του κορμός είναι κοντός σε σχέση με τα πόδια του και δεν απλώνουν οι μυς καλαίσθητα, όμορφα.Δεν ειναι το κορμί που μαγνητίζει αλλα είναι hardcore, πυκνός.
    Τον Rhoden και τον ΜcMillan, προσωπικα δεν τους βλέπω να κάνουν το ξεπέταγμα, ειδικα ο πρώτος που δεν είναι και πιτσιρικάς.
    Μια φωτοτυπια των προηγούμενων εμφανίσεών τους ,πανω-κατω.
    Ο Kevin Levrone ειναι respect, αλλά όχι για Olympia, δεν ξερω αν μπορουσε να περιμένει για άλλο ένα χρονο προετοιμασίας ή απλά το σώμα του δεν μπορεί.
    Μην υπολογίζουμε την ηλικία απλα σαν αριθμό ,αλλα τι προπονήσεις έχει κάνεις καποιος όταν δεν αγωνίζεται , αν εκανε bodybuilding σοβαρο, κτλ κτλ.
    Ανταποκρίθηκε το σώμα του, αλλα όχι τόσο για να βάλει τους μυς που έχει χάσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-09-16 15:28 #165
    Προεπιλογή
    Συμφωνω για τον Πακουλσκι. Ειναι απαραδεκτος οχι μονο για αυτη την σκηνη αλλα και για μικροτερες.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία