Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 06-03-17 16:09 #1
    Talking Δυναμικο comeback
    Καλησπερα στην κοινοτητα.Ειμαι 21 χρονων υψος 1.80 και 75 κιλα.Ασχολουμαι με το γυμναστηριο τα τελευταια 2 χρονια.Το προβλημα μου ειναι οτι παντα μετα απο ενα 3 μηνο ενω παω καλα καπου χανω το κινητρο μου ισως γιατι δεν εχω καποιον gym partner για να συζηταω διαφορα θεματα μαζι του.Ετσι αποφασισα να γινω ενεργο μελος στην κοινοτητα για να την βγαλω χωρις διακοπη ως το καλοκαιρακι για αρχη Βασικο μου προβλημα επισης ειναι οτι δεν εχω ενα καθαρο πλανο στο μυαλο μου (και μιας που οι γυμναστες δεν πολυασχολουνται οπως και στα περισσοτερα γυμναστηρια φανταζομαι ) , αποτελεσμα που θα μπορουσε να φανει σε 1 μηνα θα κανει 2+.Ακομα και στο θεμα διατροφης δεν εχω ενα καθαρο πλανο.Γνωριζω μονο πολυ βασικα πραγματα του στιλ ποση πρωτεινη χρειαζεσαι(απο συπληρωματα παιρνω 85% πρωτεινη) , και ποιες τροφες εχουν το λιπος , υδατανθρακα , πρωτεινη και ποσο αλλα ποτε δεν εχω βγαλει ενα meal plan με θερμιδες.Εχω ορεξη να ασχοληθω λιγο πιο σοβαρα και να εμβαθυνω ειδικα στο θεμα διατροφη γιατι παντα πιστευα οτι το θεμα γυμναστικη/διατροφη ειναι 80-20 , αλλα κατα την αποψη μου ημουν αρκετα λαθος και πλεον θα ελεγα οτι ισως η διατροφη υπερτερει καθως ειναι καθαρα μαθηματικα το πως θα διαμορφωθει ενα σωμα πχ σε θεμα ποσοστου λιπους και λοιπα.Σημερα λοιπον, παω να μπω μετα απο 3 μηνες στην απρεαγεια στο γυμναστηριο με την καθιερωμενη κυκλικη προπονηση της 1ης βδομαδας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-03-17 16:59 #2
    Προεπιλογή
    Καταρχήν καλός ήρθες,τωρα όσο για το θέμα προπονηση και διατροφη μπορεις να μπεις στης αντίστοιχες ενότητες και να διαβάσεις αρκετά πράγματα που θα σου δώσουν ενα μπούσουλα για να προχωρήσεις.
    Απο έκει και πέρα εδω ήμαστε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-03-17 03:01 #3
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση