Θέμα: Χελου!

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 14-03-17 19:53 #1
    Προεπιλογή Χελου!
    Καλησπέρα.

    Είμαι ο Δημήτρης, είμαι 18 και γυμνάζομαι πάνω κάτω για ένα μήνα πάνω κάτω, πρόσφατα ξεκίνησα και εγώ λοιπόν, ο στόχος μου είναι να "φουσκώσω" βάζοντας κάποια κιλάκια και μετά να πάω για γράμμωση για να φαίνεται πιο ωραία, είμαι 1,82 και 1 μήνα πριν ξεκινήσω ήμουν 72 κιλά, τώρα είμαι 82 οπότε πιστεύω πως βρίσκομαι σε καλό δρόμο. Προσπαθώ να κάνω σωστή διατροφή όσο μπορώ με τις συμβουλές του γυμναστηρίου, γυμνάζομαι καθημερινά εκτός τα σαββατοκύριακα, και έχω αρχίσει τα συμπληρώματα διατροφής. Έχω γενικά πολλές ερωτήσεις σχετικά την γυμναστική, ειδικότερα με τα συμπληρώματα, γνώμες για τα συγκεκριμένα, τι να περιμένω, αν είναι ουσιαστικά "καλά" γιατί όλοι ξέρουμε πως υπάρχουν εκατοντάδες συμπληρώματα διατροφής κάθε είδους εκεί έξω, και αυτά που μου προτείνει το γυμναστήριο μπορεί να μην είναι και το ότι καλύτερο (σε θέματα απόδοσης φυσικά) οπότε καλό είναι να έχω μία δεύτερη γνώμη. Έχω διάφορες ερωτήσεις σχετικά με το bulking και cutting, πόσο καιρό πρέπει να κάνεις το καθένα, την διαφορά ένταση των ασκήσεων για γράμμωση σε σχέση με όγκο, διάφορες γνώμες σχετικά με το πως τα πάω εώς τώρα και τα λοιπά. Θα ψάξω όσο μπορώ λοιπόν στο φόρουμ, και αν βρω κάποιον ο οποίος είναι γνώστης του αντικειμένου και μπορεί να με βοηθήσει περισσότερο και να μου λύσει τις απορίες μου, έχει καλώς, αν υπάρχει κάποιος πάντως που θα ήταν και διατεθειμένος να με βοηθήσει και τηλεφωνικός ενημερώστε με.

    Αυτά πάνω κάτω, χάρηκα για την γνωριμία
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-03-17 20:08 #2
    Προεπιλογή
    Καταρχήν καλός ήρθες,κανε ενα κόπο να διαβάσεις καποια πράγματα στης ενότητες προπονηση,διατροφη,αξιολόγησης συμπληρωμάτων να παρεις μια ιδεα.
    Τωρα για το θέμα πως κανω όγκο,πως κανω γράμμωση και θελω να παρω συμπληρώματα και τη να παρω,δεν ειναι λιγω νωρίς να σε ανησυχούν τέτοια θέματα με μόλις ενα μηνα ας πούμε προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-03-17 20:30 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν καλός ήρθες,κανε ενα κόπο να διαβάσεις καποια πράγματα στης ενότητες προπονηση,διατροφη,αξιολόγησης συμπληρωμάτων να παρεις μια ιδεα.
    Τωρα για το θέμα πως κανω όγκο,πως κανω γράμμωση και θελω να παρω συμπληρώματα και τη να παρω,δεν ειναι λιγω νωρίς να σε ανησυχούν τέτοια θέματα με μόλις ενα μηνα ας πούμε προπονηση.
    Καλησπέρα Δημήτρη, ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, αυτό κάνω αυττή την στιγμη. Επίσης, ήδη παίρνω συμπληρώματα διατροφής, κρεατίνη, και πρωτεΐνη αυτή την στιγμή, απλά ψάχνω να βρω διάφορες γνώμες για τις συγκεκριμένες μάρκες, γενικά για τα αποτελέσματα τα οποία να περιμένω, τι να μην περιμένω, και να λύσω κάποιες γενικές απορίες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-03-17 12:50 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Welcome to Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-03-17 01:54 #5
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-03-17 09:12 #6

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    welcome
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση