Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 82
  1. 31-08-18 20:38 #46
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Γιάννη έχεις χάσει κιλά κατά την θητεία σου ε; Δεν πειράζει, το θεωρώ προτιμότερο από το να πάρει κάποιος άσχημα κιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-08-18 22:00 #47
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    12 κιλα Κωστα, λιγο η προσαρμογη λιγο το προγραμμα εδω εχω γινει αγνωριστος. Ειδικα στο προσωπο, δεν με αναγνωριζει η μανα μου που λεει ο λογος. Δεν με πειραζει ομως οταν αρχισω ξανα βαρη οτι μυικο εχασα θα επιστρεψει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-09-18 14:30 #48
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Μην αγχώνεσαι αν δεν ξεφεύγεις πολύ με το φαί όλα τα άλλα φτιάχνονται μετά . Δες το σαν ευκαιρία να κάνεις ένα καλό οφφ!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-09-18 18:27 #49
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    off δεν το λες, οι μυς καταπονουνται πολυ και ο υπνος ειναι λιγος. Μολις παλιωσω λιγο και χαλαρωσουν τα πραγματα θα μπορω να πηγαινω στο γυμναστηριο της μοναδας κανονικα. Παρολα αυτα δεν με χαλασε καθολου η αλλαγη αυτη, πρωτη φορα στην ζωη μου εχω τετοια γραμμωση - βλεπω φλεβες στους κατω κοιλιακους - εχασα μυς αλλα θα επιστρεψουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-09-18 14:51 #50
    Προεπιλογή
    Σειρα προσεξε να μην παχύνεις όταν παλιωσεις! ειναι κλασσική παγίδα! Κι εγω ειχα χασει στην αρχη αλλα μετα τα πηρα πισω με τοκο. Αν εισαι στεγνος οταν απολυθεις θα κανεις καλη δουλεια και γρηγορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-09-18 17:31 #51
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Εδω δεν μας αφηνουν να χαλαρωσουμε τελειως σε καμια φαση, υπαρχουν απαιτητικες ασκησεις στα μεσα της θητειας και πρωινη γυμναστικη τις καθημερινες. Εξαλλου η γυμναστικη ειναι θεμελιωμενη πλεον στον τροπο ζωης μου και η μοναδα εχει γυμναστηριο. Εκτιμω τη συμβουλη αλλα δεν με βλεπω να παχαινω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-09-18 21:28 #52
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    αν κ ισως το εχεις αναφέρει..που υπηρετείς φίλε?!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-09-18 15:54 #53
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Ε μοιρα καταδρομων στη δραμα, νταξ δεν τρωμε και κροκοδειλους αλλα ειναι ζορικα, το κψμ το κοιταω με κυαλια και μετα τον μπερε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-09-18 20:42 #54
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Λεω να ανεβαζω φωτογραφιες κατα την διαρκεια της θητειας μου, θα εχει ενδιαφερον. Εδω ειμαι χωρις καθολου pump και φαγωμενος.

    Όνομα: IMG_20180912_204105.jpg Εμφανίσεις: 840 Μέγεθος: 142,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-09-18 22:49 #55
    Προεπιλογή
    Εγώ λέω αργότερα όταν θα θέλεις να γραμωνεις, να πηγαίνεις...Στρατο
    Φέτες έγινες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-09-18 13:26 #56
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Ευτυχως υπαρχουν και πιο ξεκουραστοι τροποι να γραμμωσει κανεις

    Παντως πρωτη φορα στην ζωη μου βλεπω το σχημα των κοιλιακων μου, προκειται για κομβικο σημειο στην πορεια μου

    Τωρα φοβαμαι μην τους χασω οταν απολυθω, εχω το ακρως αντιθετο προβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-09-18 15:09 #57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευτυχως υπαρχουν και πιο ξεκουραστοι τροποι να γραμμωσει κανεις

    Παντως πρωτη φορα στην ζωη μου βλεπω το σχημα των κοιλιακων μου, προκειται για κομβικο σημειο στην πορεια μου

    Τωρα φοβαμαι μην τους χασω οταν απολυθω, εχω το ακρως αντιθετο προβλημα.
    Καλή θητεία και από μένα.. Εμείς στην αρχή που δεν μπορούσαμε να χρησιμοποιήσουμε γυμναστήριο στο κέντρο τότε αυτοσχρδιαζαμε..ειμαστε 3-4 που κάναμε γυμναστική.. ένωναμε με ένα σίδερο τα κρεβάτια και κάναμε μονόζυγο.. Στις σκάλες στα κρεβάτια κάναμε δίζυγο..μαζι με καμψεις κοιλιακούς κάθησματα κάτι γινόταν..επισης όταν είχα μαγειρεία επερνα αυγά για 2 3 μερες γέμισα τις τσέπες και έτρωγα κάθε μέρα.. μαζί με καμία κονσέρβα τόνο που επερνα οπότε έβγαινα έξω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-09-18 02:43 #58
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Οι καλυτερες βυθισεις γινονται στα κρεβατια του στρατου, οποιος ασχολειται με γυμναστικη και εχει παει στρατο καταλαβαινει πολυ καλα αυτα που περιγραφεις. Εδω το φαι ειναι αψογο βεβαια και εχει πληρες εξοπλισμενο γυμναστηριο, απλα δεν υπαρχει ελευθερος χρονος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-09-18 20:47 #59
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Όνομα: IMG_20180923_204214.jpg Εμφανίσεις: 649 Μέγεθος: 81,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-09-18 15:52 #60
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι καλυτερες βυθισεις γινονται στα κρεβατια του στρατου, οποιος ασχολειται με γυμναστικη και εχει παει στρατο καταλαβαινει πολυ καλα αυτα που περιγραφεις. Εδω το φαι ειναι αψογο βεβαια και εχει πληρες εξοπλισμενο γυμναστηριο, απλα δεν υπαρχει ελευθερος χρονος.
    Ειδικα εμείς οι παλιότεροι που δεν είχαμε γυμναστήρια τότε στις μονάδες για το 85 μιλάμε , κάναμε στα αυτοσχέδια οργανα όπως στα κρεβάτια και κάτι ράφια με σιδερένιες βάσεις που είχαμε σε αποθήκη και στα μαγειρεία και κάτι τσιμεντένια βάρη
    όσο για το φαγητό μια χαρα ήταν το πρόγραμμα διατροφής αρκεί να ήταν μερακλής ο μάγειρας και να τα μαγείρευε καλά
    μια χαρα είσαι για θητεία και όπως ο Στρατός δεν είναι πολλους μήνες όπως παλιά , γρήγορα βγαίνεις και γρήγορα εντάσσεσαι στους πραγματικούς ρυθμούς σαν πολίτης , οπότε δεν προλαβαίνεις να χαλάσεις
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία