Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 82

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 11-09-17 16:46 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Smile Νατουραλ Τρανσφορμεισον 1 χρονου με full body
    Καλησπερα σε ολους, πριν λιγες βδομαδες περασε ο πρωτος χρονος προπονησης μου ( κατα την διαρκεια του οποιου κυρια ασχολια μου ηταν να διαβαζω ερευνες, anecdote, συμβουλες, σωστη τεχνικη και αλλα πανω στο θεμα σαν κλασσικος αργοσχολος φοιτητης ). Μου εγινε εμμονη ιδεα επειδη παντα μισουσα το σωμα μου. Για αυτο μετα απο αρκετη σκεψη αποφασισα να ποσταρω ενα μινι "transformation". Επιτελους κοιταω στον καθρεπτη και βλεπω κατι που μαρεσει. Δυστηχως ακριβως επειδη ντρεπομουν αρκετα για το σωμα μου δεν εχω καλυτερη φωτογραφια "before" - για να ειμαι πιο ακριβης δεν εχω γενικα αλλη φωτογραφια. Στην πρωτη φωτογραφια ειχα ηδη κανει λιγο καλλισθενικη και φουλ σπλιτς, απο εκει και μετα εκανα για ενα μηνα ακομα push-pull-legs χωρις ιδιαιτερα αποτελεσματα. Τους υπολοιπους 10,5 μηνες εκανα ενα προγραμμα novice full body μερα παρα μερα 4 φορες την εβδομαδα στο οποιο αποδιδω την προοδο μου ειδικα στους ωμους οπου ειχα και προβλημα - ειμαι double-jointed και οι αρθρωσεις μου ειναι αδυναμες γενικοτερα - πριν αρχισω γυμναστικη μου εβγαινε ο ωμος μονος του σε εβδομαδιαια βαση. Δεν μετραγα θερμιδες ουτε ακολουθησα διατροφη. Κοιταγα μονο οσο χτυπιεμαι να τρωω παρα πολυ. Πολυ γαλα, πολλα μακαρονια, πολυ κρεας, σαβουρα 2 φορες την εβδομαδα.

    Όνομα: Screenshot_9.png Εμφανίσεις: 3492 Μέγεθος: 342,6 KB

    Όνομα: Screenshot_6.jpg Εμφανίσεις: 3518 Μέγεθος: 14,3 KB

    Η πρωτη ηταν μετα το γυμναστηριο ( με pump ) ενω η αλλη ειναι το αμεσως μετα το ξυπνημα. Και οι 2 flexed.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ioannis Duff : 11-09-17 στις 16:53
    Απάντηση με παράθεση