Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 98

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 07-10-17 13:21 #1
    Προεπιλογή Υπερπροπονηση
    Γεια σας χρειαζομαι την βοηθεια σας ειμαι αρχαρια στο bodybuilding εδω και ενα μηνα ασχολουμε με βαρυ προσπαθω για υπερτροφια αλλα χθες έμαθα για κατι που εκανα λαθος στο γημναστηριο εκανα 2 ωρες βαρυ και και εκανα γυρω στις 8 ασκησης καθε μυικη ομαδα θελω να με βοηθησετε με ενα προγραμμα για μυικη υπερτροφια και να μου πειτε τι να κανω τωρα για να μην καψω τους μυς που εχω επειδη χθες εκανα υπερπροπονηση ωσα παραπανω πρωτεινη για να μηνβπρολαβουν να καουν καλα εκανα? Ειχα ανορεξια και τωρα προσπαθω να διορθοσω το σωμα μου δεν θελω να χασω κι αλλη μυικη μαζα θελω αργοτερα να ασχοληθω με το bodybuilding επαγγελματικα πηστευεται πως μπορω να τα καταφερω? Εχω υψος 160 κιλα 42 ηλικια 20 για αρχη στοχευω να βαλω ενα κιλο το μηνα εχω και χαμηλο σωματικο λιπος δεν εχω θεμα να βαλω και λιπος αλλα θελω να βαλω και μυικη μαζα τι με συμβουλευεται να κανω να κανω ισοθερμιδικη η υπερθερμιδικη να τρωω παραπανω με 200 θερμιδες ειμαι αρχαρια και χρειαζομαι συμβουλες επεισης εχω αμμηνορροια αυτο θα επηρεαση την προσπαθεια μου ευχαριτω για τον χρονο που αφιερωσατε για να διαβασεται το μυνημα μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Elenapap : 07-10-17 στις 13:23
    Απάντηση με παράθεση