Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 20-01-18 00:20 #1
    Προεπιλογή Διατροφη για μυικο ογκο?
    Γεια σας παιδια ειμαι καινουργιος στο φορουμ, ειμαι 22 και εχω περασει απο αρκετη γυμναστικη αυτα τα χρονια. Σηκωνα βαρη πολλα χρονια αλλοτε καιγομουνα(3 ωρες, το εμαθα προσφατα οτι δεν ειναι καλο ) κι αλλοτε ειμουν πιο χαλαρα, αλλα ειχα φτασει σε ενα σημειο χωρις συμπληρωματα και χωρις διατροφη(απλως δεν ετρωγα γλυκα και φαστ φουντ) να εχω ενα παρα πολυ καλο σωμα που πολλοι με ρωτουσαν αν περνω απο συμπληρωματα. Ενα χρονο πριν αρχισα τα συμπληρωματα και ανεβηκα κι αλλο επιπεδο αλλα δεν εχω φτασει στον επιθυμητο ογκο και γραμμωση που θελω. Ειχα σταματησει την γυμναστικη για ενα χρονο λογο καποιων προβληματων και ξανα αρχησα εδω και δυο μηνες αλλα εχω αδυνατησει αρκετα και εχει θολωσει αρκετα η γραμμωση(αυτη η σχετικα αρκετη που ειχα). Το σκεφτομουν πολυ σοβαρα για να παω σε διατροφολογο διοτι θελω να φτασω πιο γρηγορα στο σημειο που ειχα σταματησει και να ξεπερασω αυτο το σημειο για να φτασω εκει που θελω δηλαδη αρκετο ογκο και αρκετη γραμμωση(ενα επιπεδο πριν τους επαγγελματιες bodybuilders). Το θεμα ειναι οτι με αυτα που ειδα στο φορουμ με αποθουν απο το να παω σε διατροφολογο γιατι δεν ξερω αν οντως θα δωσω λεφτα που θα μου δωσουν το αποτελεσμα που θελω, και σιγουρα δεν μου περισευουν . Απλα δεν ξερω ακριβως τι διατροφη θα μπορουσα να φτιαξω μονος μου για να παρω ογκο αλλα ταυτοχρονα να μην θολωνει την γραμμωση, γι'αυτο αν μπορουσατε να με βοηθησετε με την διατροφη και τα συμπληρωματα θα ειμουν ευγνωμων. (Διαθετω μεχρι 350-400 για την διατροφη ειναι ενταξει σαν λεφτα?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-01-18 00:24 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ριξε μια ματια εδω να δεις πως υπολογιζουμε πανω κατω μια διατρφη στα μετρα μας.

    Διατροφη για αρχαριους και οχι μονο...

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-01-18 00:44 #3
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω, θα το κοιταξω
    Απάντηση με παράθεση