Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 67
  1. 22-04-18 09:02 #31
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις,με βλεπω να δοκιμάζω upper/lower και θα δω πως θα με παει ,ήθελα να ρωτήσω κατι ακόμα πρεπει νσ τρώω ανα 3 ώρες γεύμα ή απλα να πετυχαίνω τις θερμιθες που θέλω μεσα στην μέρα πχ να το σπάω σε 3 γεύματα και 1 μεταπροπονητικο που βαζω 2 μπανανες ειναι καλα ή να βαλω κατι αλλο ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-04-18 10:17 #32
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    πρώτα από όλα κοίτα να έχεις τα σωστά macros και θερμίδες,από εκεί και πέρα παίξε όπως θες.4 γεύματα για μένα είναι μια χαρά.(2 μπανάνες μόνο για μετα την προπόνηση δεν ειναι καλή επιλογή,μετα την προπονηση θες και μια πηγή πρωτείνης)
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-04-18 13:42 #33
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Δεν εχει σημασια 3, 4 ή 6 γευματα, εχει συζητηθει αρκετες φορες και υπαρχει τοπικ 3vs6 γευματα (αρθρο ειναι αν δε κανω λαθος) το οποιο καταλειγει στο συμπερασμα οτι δεν εχει σημασια η ποσοτητα γευματων. Κοιτα απλα να παιρνεις μεσα στη μερα ολα τα μακρος , αυτο ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-04-18 14:40 #34
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Αυτο που ειπαν και τα παιδια, σημασια εχει ποσες θερμιδες θα καταναλωσεις μεσα στην μερα ειτε ειναι σε 6 γευματα ειτε σε 3.
    Virgil το upper/lower ειναι ενας απο τους καλυτερους τροπους να γυμναζεσαι. Να θυμασαι ομως οτι το focus πρεπει να ειναι σε πολυαρθρικες ασκησεις με καποιες ασκησεις απομονωσης στο τελος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-04-18 14:58 #35
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να θυμασαι ομως οτι το focus πρεπει να ειναι σε πολυαρθρικες ασκησεις με καποιες ασκησεις απομονωσης στο τελος.
    προβλέψιμος Ιωάννης...
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-04-18 15:15 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    προβλέψιμος Ιωάννης...
    χαχα
    Το λεω και το ξαναλεω γιατι βλεπω ατομα να κανουν "κυκλικα" λες και κανουν σπλιτ και μετα λενε οτι δεν προλαβαινουν και κουραζοντε
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-04-18 13:36 #37
    Προεπιλογή
    Παιδια να ρωτήσω κατι με τις 2700 καθημερινα εβαλα σχεδόν 3 κιλα σε εναν μηνα και κατι μέρες τωρα που ειμαι πιο πολλα κιλα να αυξήσω και άλλο ή να μείνω στις 2700?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-04-18 15:51 #38
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Μεινε σε αυτες πιστευω,3 κιλα σε 1 μηνα δεν ειναι λιγα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-05-18 12:08 #39
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδια σκέφτομαι να αρχίσω ενα προγραμα ποδια πλατη τρικεφαλο ,στηθος ομους δικεφαλο 4 φορες την εβδομαδα απο 2 φορες το διαβασα καπου στο ίντερνετ και μου αρεσε ,ποια είναι η γνώμη σας αξιζει σαν πρόγραμμα ετσι πως το ακουτε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-05-18 12:18 #40
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Ανοιξε καινουργιο τοπικ στην ενοτητα της προπονησης και γραψε αναλυτικα ασκησεις, σετ , επαναληψεις και θα το συζητησουμε εκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-05-18 19:05 #41
    Προεπιλογή
    Τελικά θα μείνω σε αυτό που ειμαι προς το παρών ...ηθελα να ρωτήσω την πρωτεΐνη που παίρνω ημερησίως να την μετράω μονο απο τροφές πλουσιες σε πρωτεΐνη δηλαδη κρεατα γαλακτοκομικά ψάρια κτλπ..ή ακομα και απο το ρυζι ψωμι βρώμη φρούτα κτλπ... δλδ να παίρνω υπόψιν τα γραμμαρια πρωτεΐνης απο ολες τις τροφές?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-06-18 10:34 #42
    Προεπιλογή
    Καλημερα σε ολους μετα απο 4 μηνες περίπου θερμιδικο πλεόνασμα εχω βαλει γυρω στα 5 κιλα σίγουρα τα μισά ειναι λιπος και υγρα θα ήθελα να ρωτήσω να κατεβασω τις θερμιθες να χασω τα υγρα και το λιπος που εχω παρει και να ξεκινήσω παλι θερμιδικο πλεόνασμα αν ναι ποσο να κατεβάσω τι θερμίδες-500? Δεν θέλω να χασω και μυικη μαζα μαζι έχετε να με συμβουλεύεται πως θα το καταφέρω αυτό?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-06-18 15:07 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Virgil2500 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα σε ολους μετα απο 4 μηνες περίπου θερμιδικο πλεόνασμα εχω βαλει γυρω στα 5 κιλα σίγουρα τα μισά ειναι λιπος και υγρα θα ήθελα να ρωτήσω να κατεβασω τις θερμιθες να χασω τα υγρα και το λιπος που εχω παρει και να ξεκινήσω παλι θερμιδικο πλεόνασμα αν ναι ποσο να κατεβάσω τι θερμίδες-500? Δεν θέλω να χασω και μυικη μαζα μαζι έχετε να με συμβουλεύεται πως θα το καταφέρω αυτό?
    Καλησπέρα πισυευεις οτι μπαζωσες εσυ τώρα με 5 κιλα και έβαλες και λίπος?πάλι αδύνατος δεν φαίνεσαι??πιστεύω πρέπει να συνεχίσεις το φαγητό στα 61 κιλα που εισαι είναι λίγα.. βέβαια ο καθένας ότι του αρέσει.. Αλλά μην περιμένεις μυικοτητα αν ξανά κανεις δίαιτα.. συνέχισε να κάνεις μύες γιατί τα κιλά που έβαλες όντως θα ναι νερακια..ανεβασε καμία φωτο άμα θες στην ανάλογη ενότητα να σου πουμε τώρα έτσι δεν μπορεί κάποιος να σε καθοδηγησει
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-06-18 15:52 #44
    Προεπιλογή
    Αδύνατος φενομαι και παλι απλα έκανα και μια λιπομετρηση στο γυμναστήριο που δεν την πήρα και πολυ στα σοβαρα βέβαια με έδειξε ότι πηρα μονο λιπος αυτόν τον καιρο ..σκέφτηκα αμα κανω σωστή γράμμωση να φύγουν τά νερα και το λιπος που πειρα θα φανει αν πηρα και μύες και πιστεύω οτι να χασω 2 κιλα λιπους και να ξαναξεκινισω μετα ογκο ειναι καλύτερο απο το να συνεχίσω ογκο ασταμάτητα αμα σας πω ότι μπορει κ να μην έχω του πριν ..έχω μονο μια τωρα θα ψαξω πάντως και θα βαλω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-06-18 16:09 #45
    Προεπιλογή
    Φωτογραφίες πως βάζω?επειδή δεν έχω ξαναβάλει..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία