Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 21-07-18 12:08 #1
    Προεπιλογή TTA bulk powders καταποση απευθειας απο το στομα
    ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.εχω ξεκινησει το ΤΤΑ της εταιριας bulk powders σε σκονη .. το θεματακι μου ειναι οτι δεν διαλυεται με τπτ στο νερο . οποτε το παιρνω κατευθειαν στο στομα με νερο.. ξερουμε αν υπαρχει προβλημα με αυτο??υπαρχει προβλημα αφομιωσης απο τον οργανισμο με αυτον τον τροπο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-07-18 12:38 #2
    Προεπιλογή
    Δυαλυμενο και μη παλι στο στομαχι σου θα παει , δεν πιστευω οτι υπαρχει διαφορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-07-18 12:48 #3
    Προεπιλογή
    αυτο σκεφτηκα κι εγω απλα ρωτησα εναν λιγο πιο εμπειρο και μου ειπε οτι κουραζονται τα νεφρα ετσι .. τι να πω παντως δεν διαλυεται με τπτ ακομα και με μιξερακι... σε ευχαριστω για την βοηθεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-07-18 13:51 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Αδερφε εγω πολλές φορές φορές με αυτον τον τρόπο έπαιρνα κρεατίνη, κουταλάκι του γλυκου κατευθείαν στο στόμα και μετα 200-300 γρ νερό.
    Αυτο που σου λεει ο τυπος , θα ίσχυε αν κατάπινες χωρίς νερο την σκόνη και την αφηνες να φτάσει στο στομάχι, να προσπαθούσε δλδ να αφομοιώσει το στομάχι κάτι χωρίς να το έχεις κανει υδατοδιαλυτο . Φαντάσου δλδ να καταπιείς ενα depon αναβράζων, σαν χάπι, χωρίς νερό.
    Προσωπικα δεν ξερω κανέναν να το κάνει αυτο, όλοι πίνουν μια ποσότητα 200-300-400 Ml νερό, οπότε κανένα πρόβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-07-18 14:17 #5
    Προεπιλογή
    να στε καλα για τις απαντησεις παιδια ... δεν διαλυεται με τπτ .. πινω στο καπακι 1 ποτηρι ηλεκτρολητες (γτ θελει ηλεκτρολιτες το ΤΤΑ) και 1 ποτηρι νερο και παει κατω... αυτο το πραγμα εκανα κολλαει παντου ... δεν διαλυεται ουτε με κομπρεσερ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-07-18 15:31 #6
    Προεπιλογή
    κανε μια δοκιμή να δεις με λιγο χλιαρό νερο και αν διαλυθεί προσθέτεις κρύο,κατα τα αλλα όπως στα ειπαν και τα παιδια δεν υπάρχει κανένα προβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-07-18 16:09 #7
    Προεπιλογή
    θα δοκιμασω και με χλυαρο αλλα δεν νομιζω εδω με μιξερ για καφε και πετρωνε πιο πολυ εκανε κοματακια
    Απάντηση με παράθεση