Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 30-07-18 17:55 #1
    Προεπιλογή ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΛΙΠΟ!
    καλησπερα παιδια!επειδη εχω μεινει αρκετα πισω στο θεμα συμπληρωματων θα ηθελα μια βοηθεια να διαλεξω λιποδιαλυτη!!τελευταια φορα ειχα παρει το lipo 6 blackπριν 2 χρονια αν δε κανω λαθος!!κατα τα αλλα γυμναζομαι κανονικα απλα ειπα να προσθεσω και ενα λιποδιαλυτη!ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-07-18 22:06 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fouska2013 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδια!επειδη εχω μεινει αρκετα πισω στο θεμα συμπληρωματων θα ηθελα μια βοηθεια να διαλεξω λιποδιαλυτη!!τελευταια φορα ειχα παρει το lipo 6 blackπριν 2 χρονια αν δε κανω λαθος!!κατα τα αλλα γυμναζομαι κανονικα απλα ειπα να προσθεσω και ενα λιποδιαλυτη!ευχαριστω!
    Καλησπέρα,
    Είσαι τόσο σίγουρος ότι έχεις ένα πολύ καλό πλάνο διατροφής και προπόνησης απώλειας λίπους ώστε να θέλεις λιποδιαλύτες ?
    Στο λέω αυτό γιατί πολλές φορές πιστεύουμε ότι τα συμπληρώματα είναι "θαυματουργά" και προσπαθούμε μέσω αυτών να καλύψουμε λάθη και κενά είτε στη διατροφή μας, είτε στην προπόνηση.
    Πόσο λίπος έχεις, πόσο καιρό γυμνάζεσαι, τι πρόγραμμα διατροφής ακολουθείς, τι άλλα συμπληρώματα παίρνεις ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-08-18 13:26 #3
    Προεπιλογή
    καλα τα λες φιλος αλλα αν ηθελα να αναλυσω αυτα θα εβαζα αλλο θεμα!!εγω απλα ρωταω απο παιδια εδω μεσα τι προτεινουν απο λιπο!!!και για να σου απαντησω λοιπον κανω 3 4 φορες τη βδομαδα ειτε βαρη ειτε κικμποξιν ειτε ποδηλατο!!διατροφη πανω κατω σε καλη κατασταση και απο συμπληρωματα πρωτεινη αμινοξεα και μια πολυβιταμινη!!απλα θελω ενα λιπο για το κατι παραπανω ειτε για απωλεια κιλων ειτε για ενεργεια στη γυμναστικη κτλ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-08-18 15:40 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Φίλε εγω θα σου πρότεινα το Black Burn Micronized (Stacker2) , δίνει και αρκετη ενέργεια σαν preworkout στην προπόνηση.
    Υπάρχει και σε φακελάκια μιας δοσης, αν θες να δοκιμάσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-08-18 15:10 #5
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    μπορείς να δοκιμασεις και τα stacker2 stacker4 phenylstack ή αυτο που προτείνει ο Πολύνεικος απο πάνω.oπως επίσης και το LIPO100 HARDCORE της bodyattack
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση