Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 27-08-18 13:20 #1
    Προεπιλογή Προγραμμα διατροφης
    Γεια σας θελω να φτιαξω ενα προγραμμα διατροφης για ογκο και μυικη αναπτυξη αλλα δεν μπορω και ειχα παει σε διατροφολογο αλλα τυρουσα το προγραμμα μου και ειχα παρει μισο κιλο μονο στους 3μηνες και επειδη δεν εκανε δουλεια το πεταξα...αν σας ειναι ευκολο υπαρχει δυνατοτητα να μου φτιαξετε ενα προγραμμα?αν εχετε την καλοσυνη ειμαι 57 κιλα και 1.72 υψος 17 χρονων αγορι. *Δεν μπορω να φτιαχνω ευκολα μαγειρευτα φαγητα*
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-08-18 14:00 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikolas2201 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας θελω να φτιαξω ενα προγραμμα διατροφης για ογκο και μυικη αναπτυξη αλλα δεν μπορω και ειχα παει σε διατροφολογο αλλα τυρουσα το προγραμμα μου και ειχα παρει μισο κιλο μονο στους 3μηνες και επειδη δεν εκανε δουλεια το πεταξα...αν σας ειναι ευκολο υπαρχει δυνατοτητα να μου φτιαξετε ενα προγραμμα?αν εχετε την καλοσυνη ειμαι 57 κιλα και 1.72 υψος 17 χρονων αγορι. *Δεν μπορω να φτιαχνω ευκολα μαγειρευτα φαγητα*
    Νικόλα δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αυτό που ζητάς δε θα στο κάνει κανένας!
    Ξεκινά το διάβασμα, δημιούργησε το πλάνο σου και εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε να το διορθώσεις!
    Εφόσον πήγες σε διατροφολόγο και είχες ένα πρόγραμμα, γιατί να το πετάξεις φίλε μου;;;;;;;
    Είχες μια βάση λοιπόν να πατήσεις και πάνω σε αυτό το πρόγραμμα να κάναμε τις όποιες διορθώσεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-08-18 14:06 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikolas2201 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας θελω να φτιαξω ενα προγραμμα διατροφης για ογκο και μυικη αναπτυξη αλλα δεν μπορω και ειχα παει σε διατροφολογο αλλα τυρουσα το προγραμμα μου και ειχα παρει μισο κιλο μονο στους 3μηνες και επειδη δεν εκανε δουλεια το πεταξα...αν σας ειναι ευκολο υπαρχει δυνατοτητα να μου φτιαξετε ενα προγραμμα?αν εχετε την καλοσυνη ειμαι 57 κιλα και 1.72 υψος 17 χρονων αγορι. *Δεν μπορω να φτιαχνω ευκολα μαγειρευτα φαγητα*
    Καλησπέρα φίλε.. Εγώ λέω να βάλεις το πρόγραμμα του διατροφολογου εδώ να το αξιολογήσουμε..στον όγκο είναι πιο απλά τα πράγματα τρως για να παχύνειςδεν είναι κάτι δύσκολο.. αν πήρες κι ο μισό κιλό σε 3 μήνες αύξησε τις ποσοτητες
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-08-18 14:49 #4
    Προεπιλογή
    Οταν φτιαχνουμε ενα προγραμμα διατροφης βασιζόμαστε ουσιαστικά σε εκτιμήσεις που κανουμε, ειναι πολύ πιθανό να πεσουμε εξω στους υπολογισμούς μας. Αυτο ειναι κατι το οποιο συμβαινει. Γι αυτο λοιπον ζυγιζεσαι μετα απο 2 βδομαδες και βλεπεις, και αναλογως αυξανεις/μειωνεις ποσοτητες. Γι αυτο το λογο και για αλλους λογους οι διαιτολογοι παρακολουθουν τους πελατες τους ανα τακτα διαστηματα, δε σου δινουν απλα ενα προγραμμα και σου ταζουν οτι θα κανεις δουλεια με αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-11-19 20:06 #5
    shake χάσιμο βάρους τρώγοντας όλο το 24ωρο??
    καλησπέρα ομάδα, θέλω τα φώτα σας! μετά απο πολυ καιρό αδράνειας και δουλειάς εχω βάλει καμιά 15αρια κιλά που θέλω να τα χάσω! το θέμα όμως είναι πως πρωί έχω σχόλη, μεσημέρι κοιμάμαι κοντά στις 6 ώρες και το βράδυ δουλεύω 12ωρο! απο οτι καταλαβαίνετε το ωράριο μου ειναι πολύ περίεργο, με αποτέλεσμα να μην εχω σχεδόν ποτε χρόνο για κανονικά γεύματα, και να πεινάω ολη μερα! ειδικότερα το βράδυ, επειδή δουλεύω σε περίπτερο, απο την πληρη αδράνεια και πλήξη με πιάνει τρομερή πείνα και παραγγέλνω! έχετε να μου προτείνετε κάποια διατροφουλα, η γεύματα που να μπορούν να με "φουσκώνουν" χωρίς να εχουν πολλές θερμίδες και προφανώς να ειναι οικονομικά? ειμαι 24 χρονών, 180 υψος και 100 κιλα! η άσκηση μου ειναι ελάχιστη εως μηδενική, αλλά οταν υπάρχει ειναι βάροι και ελάχιστο cardio!
    Ευχαριστώ εκ τον πρότερων!
    Απάντηση με παράθεση