Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 61
  1.  

  2. 19-01-19 22:35 #47
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προστέθηκε στους αρθρογράφους, ο πλέον παλιός αρθρογράφος του forum , Διονύσης beefmeup!

    Ο Διονύσης Beefmeup αποτελει εδώ και 8 χρόνια σταθερό μέλος του www.bodybuilding.gr καθώς και μέλος της διαχειριστικής ομάδας του forum.
    Η πολυετής εμπειρία στις προπονήσεις με αντιστάσεις, η εκτένης ενασχόληση του με το κομμάτι των διατροφικών συμπληρωμάτων που αφορούν τη σωματοδόμηση, καθώς και μεγάλο αριθμό άρθρων, και αποδόσεις επιστημονικών μελετών στην Ελληνική γλώσσα, για τους αναγνώστες του bodybuilding.gr, οδήγησαν στη συνεργασία με την εταιρία WARRIORLAB, για τη δημιουργία ενός απο τα πιο πλήρη προεξασκητίκα συμπληρώματα που υπάρχουν στην αγορά, το Complete Pre .

    Συνημμένο Αρχείο 126427

    καιρο ελειψα, και παρολου που πολλα μου φανηκανε περιεργε, αυτο λιγο πολυ τοπεριμενα. θα ζητησω συγνωμη, που θα κανω παραθεσεις σε παλια ποστ, αλλαβλεπετε εχω πολυ καιρονα σας επισκεφτω, οποτε ελπιζω στην κατανοηση σας. ΜΠΡΑΒΟ ΔΙΟΝΥΣΗ ΑΔΕΡΦΕΕΕΕΕ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-01-19 13:24 #48
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    που σαι ρε Γιανναρε να πουμε, χαθηκαμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  4.  

  5.  

  6.  

  7. 29-01-19 00:30 #52
    Προεπιλογή
    Τελεια η εκτελεση του Γιωργου ,το σωμα σε θεση τοξου κ οι τρικεφαλοι οσο γινεται να εμπλεκονται λιγοτερο.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-02-19 09:33 #53
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή Προπόνηση Στήθους-Τρικεφάλων by Stamatis Team
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-02-19 13:32 #54
    Προεπιλογή
    Ωραίο. Video ο κ.Σταματης εξηγεί την κάθε τεχνική με απλό τρόπο ώστε να είναι κατανοητή και από αθλουμενους που έχουν λιγότερη εμπειρία σε προπόνηση με αντιστάσεις,επίσης βλέπουμε μια άλλη προσέγγιση στον τρόπο προπόνησης που δείχνει ότι το πολύ δεν είναι παντα απαρατήρητο δηλαδή βλέπουμε ότι με τρεις ασκήσεις για το στήθος και με μόνο δύο βαριά λειτουργικά σετ έχουμε αποτέλεσμα, όπως και για τα τρικέφαλα, περιμένουμε και άλλα video προπόνησης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-02-19 20:36 #55
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Μου αρέσει που περιγράφεται ολόκληρη η ρουτίνα με οδηγίες γύρω από την εκτέλεση, την τεχνική αλλά και την τακτική.
    Όσο και αν φαίνεται εύκολο, τα λάθη επαναλαμβάνονται και απο έμπειρους αθλητές ,κυριώς στον όγκο προπόνησης ακόμα και η εκτέλεση πάει περίπατο κάποιες φορές στον βωμό των περισσότερων κιλών.
    Ευχαριστούμε τον Κώστα και απ΄οτι γνωρίζω ετοιμάζονται και άλλα βίντεο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-02-19 20:50 #56
    Προεπιλογή
    Ειλικρινα καθομαι κ χαζευω το βιντεο κ αισθανομαι οτι προπονουμαι εγω . Τρομερα ενδιαφερον ο τροπος ,η προσεγγιση κ οι τεχνικες των ασκησεων ,το κυριοτερο ομως κατα τη γνωμη μου ειναι οταν εχεις απο πανω σου εναν Personal σαν τον υποφαινομενο να σε οδηγει. Δεν εχει σημασια ποσο προχωρημενος ειναι ο αθλητης...ακομα κ Olympia να ειναι οπως κ συμβαινει , αλλα ενας Personal η κ συναθλητης ακομα ''πανω απ το κεφαλι σου" δινει αλλη διασταση κ ποιοτητα στην προπονηση για τα μεγιστα.
    Η μονη ασκηση που δε θα επελεγα προσωπικα ειναι η 2η των τρικεφαλων πιστευοντας οτι θα μου καταπονουσε τους τενοντες του αγκωνα με την περιστροφη....ισως να ειναι κ η ιδεα μου ομως μια κ ποτε δεν την εχω κανει ,προτιμωντας τις κλασικες Γαλλικες με μπαρα W στην ιδια θεση.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  12.  

  13. 10-02-19 00:12 #58
    Προεπιλογή
    Ωραίο tip που φέρνει σε μέγιστη ένταση και αιματωση -πρήξιμο την μυϊκή ομάδα που γυμναζουμαι κυρίως σε ασκήσεις απομόνωσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14.  

  15.  

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία