Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 31-03-19 11:00 #1
    Προεπιλογή click στον ωμο
    Γεια σας έχω ένα πρόβλημα με τον ώμο μου κάθε φορά που κάνω κάποια άσκηση που απαιτεί ώμο ακούγονται σαν μικρά κρακ σε κάθε κίνηση προς τα πάνω για παράδειγμα στο shoulder press ή ακόμα και στις έλξεις πιστεύεται ότι έχω κάποιο πρόβλημα ? πρέπει να σταματήσω για λίγο καιρό την προπόνηση ? έχετε και εσείς κάτι παρόμοιο ? ευχαριστώ για τον χρόνο σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-03-19 11:16 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλημερα φιλε, οχι εμεις δεν εχουμε παρομοιο προβλημα..να πας σε ενα γιατρο να τον ρωτησεις για να μαθεις τι μπορει να ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-04-19 00:50 #3
    Προεπιλογή
    Εκτός αυτού που είπε ο Beef, που εννοείται πως πρέπει να πας σε γιατρό, πρέπει να αναφέρεις εάν πονάει. Μπορεί να είναι από τενοντίτιδα επειδή οι τένοντες δεν ολισθαίνουν καλά στα κανάλια τους μέχρι και ακρωμιακή προστριβή. Αλλά ας μη βγάλουμε συμπεράσματα από εδώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-04-19 12:37 #4
    Προεπιλογή
    καταλαβα οχι δεν πονάει απλα ακούγεται αυτο το κλικ που είπα αλλά θα πάω σε ορθοπεδικό να μου πει την γνώμη του . σας ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-04-19 23:47 #5
    Προεπιλογή
    Μπορεί να είναι τα πάντα απο τενοντίτιδα κάπου,πολύ σφηχτοί οι μύες του στήθους σ και πολλα αλλα που δεν υπάρχει λόγος να τα αναφέρω γτ δεν είμαι γιατρός οπως και οι περισσότεροι εδω μέσα και δεν μπορώ να βγάλω διάγνωση.Στη δικιά μ περίπτωση τωρα ήταν πολυ σφιχτος ο πλατύς ραχιαίος(φτερα να το πω)και είχα το αντίστοιχο κλίκ στον πισω ώμο.Τσεκαρε το και μην το παραμελήσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

Tags for this Thread