Θέμα: FatBurner Guide?

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 04-05-19 02:08 #1
    Question FatBurner Guide?
    Καλησπερα σας συναθλητες μου,

    επειδη ειμαι καινουριος στον τομεα των λιποδιαλυτων και ακουσα θετικα σχολια απο διαφορους γνωστους φιλους θελω να δοκιμασω και γω μιας και ξεκινησα διατροφη(οσο μπορω σαν φοιτητης) και γυμναστηριο εδω κ 3 μηνες. Ειμαι στα 85 κιλα με υψος 180 καλη σχετικα φυσικη κατασταση και απλα θελω ενα "σμπρωξημο" ακομα.
    Θα ηθελα μια αποψη στο ποια να παρω τα οποια συγκριτικα με την τιμη και την κατηγορια τους που κανουν την καλυτερη δουλεια.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-05-19 10:36 #2
    Προεπιλογή
    Καλημέρα. Δεν έχω προσωπική εμπειρία μιας και θεωρώ ότι βοηθάνε λίγο, τουλάχιστον αυτό βλέπω σε κοντινούς μου. Φέτος μια φίλη μου κροσφιτου πήρε έναν της ανιμαλ πίνει νερό στο όνομα τους. Αλλά δεν μετράει καν θερμίδες οπότε είναι λίγο χύμα έως placebo η κατάσταση.
    Ειδικά σε bf σχετικά ψηλό θεωρώ πεταμένα λεφτά μιας και υπάρχει περιθώριο μεγάλο.
    Αν μιλάμε για πολύ χαμηλά ποσοστά λίπους ίσως εκεί κάποιο θερμόγενετικό να δώσει ένα μπουστ μιας και οι θερμίδες θα είναι και χαμηλά.
    Και πάλι πιστεύω με έλλειμμα αερόβιο και refeed πέφτεις αρκετά χαμηλά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-19 20:17 #3
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για την γνωμη σου, να σαι καλα... προσπαθω απλα να καταληξω σε ποιον λιποδιαλυτη να καταληξω που θα μου αποφερει τα μεγιστα αποτελεσματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-05-19 20:21 #4
    Προεπιλογή
    αν θες καιτ που οντως κανει δουλεια ψαξε ton lipo 6 dynamix της nutrex
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-05-19 22:34 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Cla και Καρνιτίνη ειναι συμπληρώματα που δουλεύουν στάνταρ.
    Απο εκεί και πέρα υπάρχουν θερμογεννετικά που αυξάνουν τις καυσεις μέσω των συστατικών που περιέχουν, κοντρολάρουν την όρεξη , δίνουν ενέργεια και λόγω της καφεϊνης, οπότε δημιουργείται ένα περιβάλλον μείωσης βάρους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-05-19 17:09 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θες καιτ που οντως κανει δουλεια ψαξε ton lipo 6 dynamix της nutrex
    Ελεγα να δοκιμασω αυτο το συγκεκριμενο της Nutrex, το Lipo-6 Black Ultra Concentrate που δεν χρειαζεσαι να παιρνεις πολλα χαπια την φορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-05-19 17:10 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Cla και Καρνιτίνη ειναι συμπληρώματα που δουλεύουν στάνταρ.
    Απο εκεί και πέρα υπάρχουν θερμογεννετικά που αυξάνουν τις καυσεις μέσω των συστατικών που περιέχουν, κοντρολάρουν την όρεξη , δίνουν ενέργεια και λόγω της καφεϊνης, οπότε δημιουργείται ένα περιβάλλον μείωσης βάρους.
    εχεις καποιο να μου προτεινεις φιλτατε; ελεγα να δοκιμασω το Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-05-19 21:26 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bananeikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις καποιο να μου προτεινεις φιλτατε; ελεγα να δοκιμασω το Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate .
    μια χαρα ειναι αυτος που λες απλα με την γιοχιμβινη προσεχε αν δεν εχεις ξαναπαρει γτ ειναι λιγο παραξενη ουσια. αν εχεις ξαναπαρει και δεν σε πειραζει τοτε εισαι τζετ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-05-19 22:32 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια χαρα ειναι αυτος που λες απλα με την γιοχιμβινη προσεχε αν δεν εχεις ξαναπαρει γτ ειναι λιγο παραξενη ουσια. αν εχεις ξαναπαρει και δεν σε πειραζει τοτε εισαι τζετ
    δεν εχω ξαναπαρει να προσεξω τι ακριβως ; σε τι μπορει να μ επηρεασει ;;
    Απάντηση με παράθεση