Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 76
  1. 09-07-11 13:41 #31

    Εγγραφή
    31-08-2010
    Περ.
    iraklio kritis
    Μηνύματα
    56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 13ilias Εμφάνιση μηνυμάτων
    6 kila re file se poso kairo??i diatrofi sou afstiri?


    γραφε με Ελληνικα....
    αχαχααχαα ναι ελεος συγνωμη ξεχαστηκα... Φιλε περιμενο να μου πεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-04-12 10:24 #32
    Προεπιλογή
    τι γνωμη εχετε για αφτο?ειναι ποιο δυνατο απο το απλο black?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-04-12 17:31 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι γνωμη εχετε για αφτο?ειναι ποιο δυνατο απο το απλο black?
    Με τίποτα. Δεν έχουν σχέση μεταξύ τους, το black με της 3 κάψουλες ανά δώσει και ποιο συγκεκριμένα, αυτό που έχει και της yohimbine, είναι μακράν πολύ καλύτερο από αυτό εδώ.
    Έχω εμπειρία και από τα δυο, γι'αυτο στο λέω.
    Ποιο λεπτομερώς, το black με της 3 κάψουλες μου περιόριζε πολύ την όρεξη, μου την έκοβε εντελώς για κάνα τετράωρο, από ενέργεια πάλι το πρώτο είναι καλύτερο, διουρητικός δεν είδα διαφορές, όσες φορές με έστελνε στην τουαλέτα το πρώτο black, άλλες τόσες με έστελνε κι'αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-04-12 14:23 #34
    Το avatar του χρήστη Diesel

    Εγγραφή
    21-01-2012
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδια..λοιπον σκευτομαι φετος να βαλω το λιπο 6 black για να με βοιθηση στν γραμμωση απλα εχω μπερδευτει λιγο γτ η ετερεια αυτην εχει 2 σκευασματα το 60 με 2 καψουλες την ημερα και το 120 με 6...απο το λιγο που το εψαξα ειδα οτι το 60 ειναι πιο δυνατο....πειτε μου την γνωμη σας αν θελετε παιδες..Ευχαρηστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-04-12 19:38 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Diesel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια..λοιπον σκευτομαι φετος να βαλω το λιπο 6 black για να με βοιθηση στν γραμμωση απλα εχω μπερδευτει λιγο γτ η ετερεια αυτην εχει 2 σκευασματα το 60 με 2 καψουλες την ημερα και το 120 με 6...απο το λιγο που το εψαξα ειδα οτι το 60 ειναι πιο δυνατο....πειτε μου την γνωμη σας αν θελετε παιδες..Ευχαρηστω
    Δες από πάνω.
    Ποιο συμπυκνωμένο είναι αυτό με της 60, όχι ποιο δυνατό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-04-12 17:42 #36
    Προεπιλογή
    andreasaxo τωρα που αλλαξαν τη συσταση του "απλου" τι παιζει?
    μηπως πλεον το concentrate ειναι καλυτερο?γιατι καπου ειδα οτι το καινουργιο black δεν εχει yohibine
    αν καταλαβα καλα εσυ εχεις δοκιμασει κ τα δυο κ συστηνεις το "απλο" ετσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-04-12 23:27 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο velas Εμφάνιση μηνυμάτων
    andreasaxo τωρα που αλλαξαν τη συσταση του "απλου" τι παιζει?
    μηπως πλεον το concentrate ειναι καλυτερο?γιατι καπου ειδα οτι το καινουργιο black δεν εχει yohibine
    αν καταλαβα καλα εσυ εχεις δοκιμασει κ τα δυο κ συστηνεις το "απλο" ετσι?
    To lipo 6 black κυκλοφορεί σε 3-4 έκδοσης, γίνετε πανικός, μην κολλάς στην yohimbine όμως, γιατί μόνο μια έκδοση του lipo 6 black δεν έχει yohimbine, ακόμα και το concentrate έχει yohimbine.
    Το lipo 6 black είναι κατά πολύ καλύτερο από το concentrate, πολυυυυυυυυυ καλύτερο.
    To μόνο lipo 6 black που φτάνει κάπως κοντά στην σύσταση που έχει το δυνατό lipo 6 black, βλέπω ότι το έχει εδώ το e-shop του bodybuilding.gr σε καλή τιμή.
    H διαφορές που έχει αυτό εδώ στο e-shop του bodybuilding.gr με το lipo 6 black που είχα δουλέψει είναι η εξής.
    Και τα δυο έχουν 4,5mg lipolytic acceleration matrix (yohimbine σε τρις διαφορετικές μορφές).
    Και τα δυο έχουν 200mg free fatty acid releasing complex και ακριβός την ίδια σύσταση.
    Και τα δυο έχουν 150mg thermogenic activator και ακριβός την ίδια σύσταση.
    Και τα δυο έχουν 150mcg fat oxidation stimulator αλλά εδώ θα δούμε την πρώτη τους διαφορά, του bodybuilding.gr εχει 150mcg 3,5 Diiodo-L-thyronine, ενο αυτο που ειχα δουλεψη εγω ειχε 150mcg 3,3 Diodo-L-thyronine και 3,5 Diiodo-L-thyronine μαζί.
    Εδώ τώρα πάμε στην μεγάλη διαφορά, αυτό του e-shop του bodybuilding.gr 60% αλκαλοειδή synephrine, geranium και zingerone, όλα μαζί στα 45mg, ενώ αυτό που είχα δουλέψει εγώ είχε 20mg συνδυασμό methylsynephrine και synephrine HCL
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-04-12 17:39 #38
    Προεπιλογή
    απ'οτι βλεπω φιλαρακι δεν ειναι θεμα "δυνατου" κ μη αλλα παλια κ νεα συνθεση
    απο αμερικανικο site (που το εμπιστευομαι 100%) βλεπω οτι εχουν το ιδιο μ'αυτο που εχουν στο e-shop του bodybuilding.gr
    εσυ ξερεις που να μπορω να βρω το παλιο?
    thnx για την αναλυτικοτατη απαντηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-05-12 00:26 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο velas Εμφάνιση μηνυμάτων
    απ'οτι βλεπω φιλαρακι δεν ειναι θεμα "δυνατου" κ μη αλλα παλια κ νεα συνθεση
    απο αμερικανικο site (που το εμπιστευομαι 100%) βλεπω οτι εχουν το ιδιο μ'αυτο που εχουν στο e-shop του bodybuilding.gr
    εσυ ξερεις που να μπορω να βρω το παλιο?
    thnx για την αναλυτικοτατη απαντηση
    Ναι, το βρίσκω από Ελλάδα, έχεις π.μ
    Τίποτα ρεσι, να σε καλά!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-05-12 02:46 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    To lipo 6 black κυκλοφορεί σε 3-4 έκδοσης, γίνετε πανικός, μην κολλάς στην yohimbine όμως, γιατί μόνο μια έκδοση του lipo 6 black δεν έχει yohimbine, ακόμα και το concentrate έχει yohimbine.
    Το lipo 6 black είναι κατά πολύ καλύτερο από το concentrate, πολυυυυυυυυυ καλύτερο.
    To μόνο lipo 6 black που φτάνει κάπως κοντά στην σύσταση που έχει το δυνατό lipo 6 black, βλέπω ότι το έχει εδώ το e-shop του bodybuilding.gr σε καλή τιμή.
    H διαφορές που έχει αυτό εδώ στο e-shop του bodybuilding.gr με το lipo 6 black που είχα δουλέψει είναι η εξής.
    Και τα δυο έχουν 4,5mg lipolytic acceleration matrix (yohimbine σε τρις διαφορετικές μορφές).
    Και τα δυο έχουν 200mg free fatty acid releasing complex και ακριβός την ίδια σύσταση.
    Και τα δυο έχουν 150mg thermogenic activator και ακριβός την ίδια σύσταση.
    Και τα δυο έχουν 150mcg fat oxidation stimulator αλλά εδώ θα δούμε την πρώτη τους διαφορά, του bodybuilding.gr εχει 150mcg 3,5 Diiodo-L-thyronine, ενο αυτο που ειχα δουλεψη εγω ειχε 150mcg 3,3 Diodo-L-thyronine και 3,5 Diiodo-L-thyronine μαζί.
    Εδώ τώρα πάμε στην μεγάλη διαφορά, αυτό του e-shop του bodybuilding.gr 60% αλκαλοειδή synephrine, geranium και zingerone, όλα μαζί στα 45mg, ενώ αυτό που είχα δουλέψει εγώ είχε 20mg συνδυασμό methylsynephrine και synephrine HCL
    Αυτα τα 2 συστατικα ειναι που δουλεψαν. Κατα τ'αλλα σιγουρα το concentrate ειναι καλυτερο απο το απλο.

    Τωρα για την εκδοση που πηρες εσυ, λογικα δε κυκλοφορει πλεον, καθως εχουν απαγορευθει αυτες οι ουσιες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-05-12 06:55 #41
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτα τα 2 συστατικα ειναι που δουλεψαν. Κατα τ'αλλα σιγουρα το concentrate ειναι καλυτερο απο το απλο.

    Τωρα για την εκδοση που πηρες εσυ, λογικα δε κυκλοφορει πλεον, καθως εχουν απαγορευθει αυτες οι ουσιες.
    απλα respect....

    νταξ η methylsynephrine οκ... αλλα η synephrine δεν παει πουθενα...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-05-12 21:36 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατα τ'αλλα σιγουρα το concentrate ειναι καλυτερο απο το απλο.
    Είναι καλύτερο; Τι να σου πω; Εγώ επειδή από το κάθε ένα χρησιμοποίησα από 2 κουτιά, το αντίθετο συμπέρασμα έβγαλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-05-12 07:18 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι καλύτερο; Τι να σου πω; Εγώ επειδή από το κάθε ένα χρησιμοποίησα από 2 κουτιά, το αντίθετο συμπέρασμα έβγαλα.
    Βασικα δικιο εχεις. Τωρα κοιταξα συστατικα. Απλα συνηθως οι concentrate φορμουλες ειναι καλυτερες, υπεθεσα το ιδιο και τωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-05-12 10:47 #44
    Προεπιλογή
    χτθες ξεκινησα να παιρνω και εγω τον συγκεκριμενο λιποδιαλυτη και με αεροβια ασκηση πλεον και ακομα πιο αυστηρη διατροφη και περιμενω να περασει λιγος καιρος για να σας πω εντυπωσεις αν και το ξεκινησα καπως ξενερωμενος επειδη παρηγγειλα το παλιο και μου φερανε το καινουριο που απο οτι βλεπω δεν ειναι αναλογο του παλιου....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-05-12 10:54 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτα τα 2 συστατικα ειναι που δουλεψαν. Κατα τ'αλλα σιγουρα το concentrate ειναι καλυτερο απο το απλο.

    Τωρα για την εκδοση που πηρες εσυ, λογικα δε κυκλοφορει πλεον, καθως εχουν απαγορευθει αυτες οι ουσιες.
    ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία