2η θέση για την Χριστίνα Μπάστα στην Bikini Class A!
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 31
-
03-11-19 07:56 #16
-
03-11-19 08:03 #17
2η θέση στην Bikini Class Tall η Γεωργία Αναγνώστου στο βάπτισμα πυρός σε διεθνείς αγώνες, συνοδευόμενη από τον προπονητή της Αλέξανδρο Γερολυμάτο!
-
03-11-19 11:36 #18
Μαγδαλένα Βαϊου, 3η θέση στην κατηγορία Physique, στις φωτογραφίες με τον σύζυγο και προπονητη της Μιχάλη Βαϊου!
-
03-11-19 11:47 #19
2η θέση στην κατηγορία Masters για τον Άγγελο Κακάνη!
-
03-11-19 18:36 #20
- Εγγραφή
- 24-01-2019
- Μηνύματα
- 24
Δεν είμαι κριτής του mr olympia αλλά πολύ ταπεινά θέλω να πω για τα πόδια του Brandon ότι δεν μου αρέσουν !!
-
04-11-19 10:28 #21
Η μάχη του Γενικού Τίτλου, με τον Λευτέρη Σιδηρόπουλο και τον Ρώσο Shotia Kagramanyan που τελικά κέρδισε το Overall και την IFBB Pro Card
-
04-11-19 19:49 #22
"Μπαζομενος" κ με μυικη πυκνοτητα που δεν φαινεται απ την αναλυση του βιντεο ο Ρωσσος , χανει με διαφορα σε ολες τις ανοικτες ποζες απ τον Λευτερη.
Old School
-
04-11-19 23:13 #23
Κωνσταντίνα Ευτυχίου , συμμετείχε στην κατηγορία Figure over 35, αθλήτρια του Αλέξανδρου Γερολυμάτου !
Η συνέχεια για την Κωνσταντίνα, το Κύπελλο της WABBA International, 10 Noεμβρίου, στο Νοvotel!
-
05-11-19 10:19 #24
IFBB Pro Romania Muscle Fest 2019 - Γιώργος Χαρδαβέλλας , διαγωνίστηκε σε μια πολύ δύσκολη κατηγορία, των -90kg αλλά λόγω υψηλού επιπέδου δεν πλασαρίστηκε στην 6αδα.
Eπόμενος στόχος του , το Κύπελλο της NAC Hellas , 23 Νοεμβρίου στο κλειστό Κορυδαλλου!
-
05-11-19 16:29 #25
11η η Βίκυ Μουτοπούλου (ανάμεσα σε 21 αθλήτριες) στο ντεπούτο της στους επαγγελματικούς αγώνες!
-
06-11-19 22:18 #26
To αποτέλεσμα με τη νίκη του Ρώσου επί του Σιδηρόπουλου, ίσως προβληματίζει κάποιους και όχι άδικα.
Πιο εντυπωσιακός, φαρδύς, με περισσότερη λεπτομέρεια ο Σιδηρόπουλος τραβάει τα βλέμματα στο comparison. Ο Ρώσος κοντός, πιο γεμάτος για το ύψος του, αλλά έως εκεί.... Ίσως η ανταγωνιστικότητα των αθλητών στις επαγγελματικές κατηγορίες μπορεί να εξηγήσει το αποτέλεσμα.
Να το πω διαφορετικά, ο Ρώσος θεωρώ ότι στη 212 με την παρούσα κατάστασή του μπορεί να στηθεί ικανοποιητικά, σε αντίθεση με την OPEN που δεν έχει καμία τύχη. Αντίστοιχα ο Λευτέρης είναι αποκλειστικά για την OPEN και θεωρώ ότι πρέπει να ανεβάσει και άλλο τα κιλά του για να είναι εξίσου ανταγωνιστικός εκεί.
Στην τελική, αν συνεχίσει έτσι ο Σιδηρόπουλος νομίζω είναι θέμα χρόνου να πάρει την πολυπόθητη επαγγελματική κάρτα της IFBB Pro League.Παναγιώτης Βίτσας
-
07-11-19 01:43 #27
όταν ειδα σε φωτο μόνο τον Ρώσο είπα μπαζωμένος και ίσως να είχε τεράστια διαφορα απο τον Λευτέρη σε κομπάριζον ενω αναλογικά με τον σκελετό του να είναι πιο φορτωμένος , παρ όλα αυτα ο Λευτέρης δείχνει πιο εντυπωσιακός στις περισσότερες ανοιχτες πόζες και σαφώς καλύτερος στα κομπάριζον , αλλα γνωρίζω όμως πολυ καλα οτι σε τετοιες περιπτώσεις παίζει ρόλο και η πολιτική και η χώρα προέλευσης του αθλητή , η αναγνωρησιμότητα κτλ
Πιο εξελίξιμος θεωρω ειναι ο Λευτερης και αθόρυβα και ταπεινά έκανε την διαφορά σ αυτό τον αγώνα μετα απο καιρό που είχαμε να τον δούμε αγωνιστικά και κρατούσε χαμηλούς τόνους στη διάρκεια της προετοιμασίας του
Ο Ρώσος πιο φορτωμένος ειδικα στα πόδια , αλλα ο σκελετός του και τα γεννετικά του αδικούν αυτη την παραπάνω μάζα !
Η Βίκυ Μουτοπούλου πάρα πολυ καλή και δεν ξέρω αν με αυτο το αποτέλσμα ήταν στο 100% της φόρμας της , η είχε περιθώριο βελτίωσης όσο αναφορα την λεπτομέρεια , γιατι βλέποντας την θεωρώ ότι το χει σ αυτο το επίπεδο και την εμπειρία πλέον , γι αυτο είπα αν ήταν στην γνωστη καλή φόρμα που πιάνει με την λεπτομέρεια , η δεν της βγήκε 100%
Πάντως σε τετοια κατηγορια που δεν κατεβαίνει ούτε μέτρια αθλήτρια δεν είναι καθόλου άσχημη η θέση της και με δεδομένο οτι σαν νεα σ αυτες τις κατηγορίες έχει άλλη αντιμετώπισηΗλιας Τριανταφυλλου
-
07-11-19 19:45 #28
-
07-11-19 20:06 #29
MEN'S BODYBUILDING
OVERALL WINNER & EARNED IFBB PRO CARD
ASHOT KAGRAMANIAN
SUPER HEAVYWEIGHT (9)
1. ELEFTHERIOS SIDIROPOULOS
2. AHMET KOCAK
3. BERECZKI KRISZTIAN
4. ANTON SHAL
5. ADRIAN MIHAI CHELBA
6. KAIWAN ANWAR
7. VALENTIN IGNATOV
8. TAMAS SANTHA
HEAVYWEIGHT (10)
1. ASHOT KAGRAMANIAN
2. MANUEL MOISEL
3. PAWEŁ LISOWSKI
4. SERGIO ESTEPA
5. CRISTIAN CARJALIU
6. PAVEL ZHARKOV
7. BRANDON MENDOZA
8. NIETO NICOLAS
9. SEBASTIAN MENGE
LIGHT HEAVYWEIGHT (14)
1. MATESAN BOGDAN
2. FURKAN MEMIS
3. FLORIN DOGARU
4. OLLI KEMPPAINEN
5. JESUS OSUNA MARTINEZ
6. MILOS MLINAREVIC
7. GEORGIOS CHARDAVELLAS
8. FLORIN IANCU BARBU
9. FARDIN KHAMISI
10. OUDAI AL-DAOUD
11. VAHID BABAJANI
12. MOHAMMED ALSULAITI
13. AMIR REZAEIPOUR
MIDDLEWEIGHT (5)
1. LAZAROS LAZAROU
2. DAVIDE TILOCCA
3. LUCA MUSSO
4. COJOCARI-TAUT IOAN
LIGHTWEIGHT (1)
1. JOSE LUIS CASADO
NOVICE HEAVYWEIGHT (6)
1. PAWEŁ LISOWSKI
2. ADRIAN MIHAI CHELBA
3. OUDAI AL-DAOUD
4. MOHAMMED ALSULAITI
PETAR METODIEV
NOVICE LIGHTWEIGHT (2)
1. BASEL SAID
NOVICE MIDDLEWEIGHT (2)
1. MEYSAM EFTEKHAR MANAVI
2. JAFAR AMIRI
MASTERS OVER 40 (4)
1. HOSSEIN SHEIKHALISHAHI
2. ANGELOS KAKANIS
MACARIO MARTIN RODRIGUEZ
--------------------------
FIGURE
OVERALL WINNER & EARNED IFBB PRO CARD
RAHEL CUCCHIA
CLASS A (8)
1. RAHEL CUCCHIA
2. ALIDA OPRE
3. YADVIGA ZAKURINA
4. NATALIE GARIANI
5. ALICE FRANTZ
6. SHARON WINGATE
7. MIE RASMUSSEN
CLASS B (4)
1. ERZSEBET ZSOKA HALASZ
2. NATALIA DACOSTA DOMINGUES
3. IVONA NEMCIC
CLASS C (7)
1. MARINA CHAMOUN
2. CAROLINA URREA NAVAS
3. ADRIANA DANIELA HANGANU
4. CATIE LETA
5. INNA VDOVYCHENKO
6. ELEONORA BARKOVSKA
NOVICE (5)
1. IVONA NEMCIC
2. YADVIGA ZAKURINA
3. MIE RASMUSSEN
4. ANASTASIYA SHEBOTAROV
MASTERS OVER 35 (7)
1. KIMBERLY VAUGHAN
2. YADVIGA ZAKURINA
3. NATALIE GARIANI
4. SHARON WINGATE
5. KONSTANTINA EFTYCHIOU
6. ALINA ELEONORA MITRIA
----------------------------
BIKINI
OVERALL WINNER & EARNED IFBB PRO CARD
MATILDE BIAGINI
CLASS A (5)
1. SARA CURIALE
2. CHRISTINA BASTA
3. SABRINA GHITESCU
4. TERESA D'ALTERIO
CLASS B (12)
1. YU DENG
2. CARMEN HAENGGI
3. BERNADETT TILL
4. FERYUZA URAZOVA
5. FILOMENA LOTITO
6. PETREA ALINA ROXANA
7. ILARIA VEZZOLI
8. NADINE MADY
9. DUMITRAN ELENA CATALINA
10. NOVITCHI ANDRA RUXANDRA
11. GIADA LONGO
CLASS C (6)
1. MATILDE BIAGINI
2. SABINA DERDA
3. VIVIEN BENIS
4. JODIE CHALMERS
5. ELEONORA SUNDAS
CLASS D (7)
1. IULIANA RUSU
2. BABETT VONGSANTI
3. DANILA CATTANI
4. CHLOÉ PORTIER
5. BIANCA SOPLEA
6. NILOOFAR SOMAIEH ESMAILY
NOVICE CLASS A (4)
1. NADINE MADY
2. MADALINA BACAUANU
3. SOFIA PAPPA
NOVICE CLASS B (1)
1. STELLA VAAS
NOVICE CLASS C (3)
1. NILOOFAR SOMAIEH ESMAILY
2. GEORGIA KERATSA
MASTERS OVER 35 (5)
1. SABINA DERDA
2. VANINA ALLEGRINI
3. TERESA D'ALTERIO
4. CORINA HERMAN
--------------
WOMEN'S PHYSIQUE
CLASS A (8)
1. SARAH MARIE BIBO
2. SOPHIE LEO
3. MAGDALENA ZOFIA VAIOU
4. RALUCA RADUCU
5. HAGIT SEINDLIS
6. MATESAN LOREDANA-IOANA
7. JOYCE MAASRI
CLASS B (1)
1. SAMANTHA LIDDELL
NOVICE (1)
1. JOYCE MAASRI
MASTERS OVER 35 (1)
1. JOYCE MAASRI
-
07-11-19 21:43 #30
Ο Γενικός Νικητής του Ερασιτεχνικού, ο Ρώσος ASHOT KAGRAMANIAN