Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 02-01-20 01:42 #1
    Προεπιλογή Αγορά ζυγαριάς
    Καλησπέρα σας! Θα ήθελα ν' αγοράσω μια ζυγαριά, αλλά θα ήθελα να είναι όσο το δυνατόν πιο ακριβής στις μετρήσεις της. Αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο είναι η μέτρηση της μάζας του σώματος. Απ' ό, τι διαβάζω, υπάρχουν κάτι Xiaomi, Huawei, αλλά δεν είναι και πολύ ακριβείς στις μετρήσεις τους. Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό μοντέλο κάποιας μάρκας με όσο το δυνατόν καλύτερη τιμή;

    Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-01-20 17:06 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Δεν έχω ψάξει για ζυγαριές αλλά εγώ θα σου πω την γνώμη μου. Αν το επίπεδο σου είναι τόσο προχωρημένο ναι μι ζυγαριά που θα ήταν όσο γίνεται ποιο ακριβής θα ήταν απαραίτητη. Ωστόσο αν όχι θεωρώ ότι και να παρεκλινει +-1 κιλό δεν χάθηκε ο κόσμος. Η ζυγαριά είναι ένα καλό εργαλείο να ξες ότι πηγαίνεις σύμφωνα με τον στόχο. Πχ αν θες να χάσεις κιλά, ακόμα και μια ζυγαριά που σου προσθέτει 1 κιλό να έχεις, αν σου δείχνει ότι πέφτεις σε κιλά μέρα με την μέρα ξες ότι είσαι σε καλό δρόμο. Επιπλέον μην ξεχνάς τον καθρευτη, αυτός πολλές φορές δείχνει πράγματα που η ζυγαριά δε μπορεί. Ξαναλέω, ότι λέω δεν αφορά αθλητές άγονων και εννοείται αθλητές που κάνουν κάποιο άθλημα και κατεβενουν σε συγκεκριμένα κιλά πχ πυγμαχία. Αναφέρομαι καθαρά σε έναν αθλουμενο που γυμνάζεται χωρίς να καταιβενει κάπου
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση