Σελίδα 206 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 106156196204205206
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 3.076 έως 3.080 από 3080
  1. 06-01-12 16:11 #3076
    Προεπιλογή
    Καλή Χρονιά σε όλους μας!
     

  2. 10-01-12 21:35 #3077
    Προεπιλογή
    Γεια σου Κωνσταντίνα μου! Το πρόβλημα μου ίσως είναι ψυχολογικό, μπορεί και εγκεφαλικό) Ενώ από Απρίλη μέχρι Σεπτέμβρη κάνω πολύ προσεγμένη διατροφή όπως προτείνεις εδώ, και ομολογώ πως γίνομαι μοντελάκι, από Οκτώβρη μέχρι και Μάρτη τρω τις διπλάσιες ποσότητες και τα βάζω ξανά όλα πίσω. Αυτό συμβαίνει τα τελευταία 3-4 χρόνια. Το ξέρω θα με δείρεις αλλά τι να κάνω, έχω αδυναμία στα γλυκά, πώς να τη σταματήσω;;;;
    Κανένα υποκατάστατο υπάρχει; Η διατροφή που την 7η μέρα τρως ότι θέλεις και δε βάζεις γραμμάριο ισχύει; Να πιω κανένα χάπι λιποδιάλυσης πώς το βρίσκεις;
    Σε ευχαριστώ πολύ!
     

  3. 11-01-12 11:23 #3078
    Προεπιλογή
    Kωνσταντινα καλη χρονια να εχουμεεεε!!!Οταν βρεις χρονο γραψε μου και μενα ενα προγραμματακι γυμναστικης.Μπορω να γυμναζομαι 4 μερες.Το μωρακι κοντευει 4,5 μηνων και το θηλαζω αποκλειστικα.Ασκησεις στηθους μπορω να κανω?Το καλο ειναι οτι καθημερινα κανω βολτες με το καροτσι ακομα και μεσα στο σπιτι.Μου εχουν μεινει 2,5 κιλα απο τοτε που γεννησα τα οποια ομως δεν τα βλεπω πανω μου!!Μονο στο στηθος!!!!Μακαρι να μου μεινεΙ!!!Απλα τα πολυ στενα τζιν με στενευουν λιγο.Απο διατροφη τρωω τα παντα οσο πιο υγιεινα μπορω με αρκετα φρουτα και σαλατες.Ομολογω οτι με τον θηλασμο ευχαριστηθηκα φαγητο.Αν ετρωγα ετσι πριν...!!!
     

  4. 11-01-12 11:55 #3079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο happiness Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου Κωνσταντίνα μου! Το πρόβλημα μου ίσως είναι ψυχολογικό, μπορεί και εγκεφαλικό) Ενώ από Απρίλη μέχρι Σεπτέμβρη κάνω πολύ προσεγμένη διατροφή όπως προτείνεις εδώ, και ομολογώ πως γίνομαι μοντελάκι, από Οκτώβρη μέχρι και Μάρτη τρω τις διπλάσιες ποσότητες και τα βάζω ξανά όλα πίσω. Αυτό συμβαίνει τα τελευταία 3-4 χρόνια. Το ξέρω θα με δείρεις αλλά τι να κάνω, έχω αδυναμία στα γλυκά, πώς να τη σταματήσω;;;;
    Κανένα υποκατάστατο υπάρχει; Η διατροφή που την 7η μέρα τρως ότι θέλεις και δε βάζεις γραμμάριο ισχύει; Να πιω κανένα χάπι λιποδιάλυσης πώς το βρίσκεις;
    Σε ευχαριστώ πολύ!
    Τα ΙΔΙΑ ακριβως κι εγω με happiness....Αν κ γυμναζομαι τη διατροφη μου το χειμωνα δεν την ελεγχω...Σιγουρα ειναι ψυχολογικο-εγκεφαλικο.. Ε, και επειδη ειναι κ χειμωνας δεν κανεις και τις ιδιες καυσεις...Δεν χορταινεις το ίδιο .. δεν ιδρωνεις το ιδιο ευκολα στο γυμναστηριο-δεν αποβάλλεις υγρα τα οποια καθονται στα προβληματικα σημεια της καθεμίας μας... Τουλαχιστον αυτο συμβαίνει μ εμενα.. τους μισους μηνες μοντελακι τους αλλους μισους 3 (κακά) κιλα πανω !
     

  5. 13-01-12 01:11 #3080
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    Μετά απο επικοινωνία που είχα σήμερα με την Κωνσταντίνα, θα κλείσουμε τη στήλη της (προς το παρόν τουλάχιστον) καθώς έχει πολλές επαγγελματικες υποχρεώσεις αυτό το διάστημα και δεν μπορεί να ανταποκριθεί στις ερωτησεις των κοριτσιών. Όταν κάποια στιγμή μπορέσει να βρεί χρόνο, θα την ξανανοίξουμε.

    Στις προηγούμενες σελίδες οι φίλες του φόρουμ μπορούν να βρούν αρκετές πληροφορίες και απαντήσεις στα ερωτήματά τους.

    Όσο για την Κωνσταντίνα την ευχαριστούμε πολύ για τη μέχρι τώρα προσφορά της στο φόρουμ μας και της ευχόμαστε ό,τι καλύτερο για τη συνέχεια.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
     

Σελίδα 206 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 106156196204205206