Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 65
  1. 09-02-09 08:01 #1
    Προεπιλογή Γυμναστικη ακαδημια
    για να το σπουδασεις μονο σε πανεπιστιμιο αν ξερετε η υπαρχει κ σε ιδιωτικο τομεα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-02-09 14:18 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Υπαρχει και στον ιδιοτικο τομεα αλλα δεν θα εχει την ιδια βαρυτητα ως πτυχιο, και ειδικα στην Ελλαδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-02-09 00:07 #3
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    οπως ειπε ο nasser δεν εχει βαρυτητα απλα μονο ισως να αντλησεις καποιες γνωσεις αλλα περιοριζονται σε ειδικοτητες πχ πιλατες γιογκα αερομπικ κτλ.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-02-09 04:38 #4
    Προεπιλογή
    καταλαβα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-01-12 15:07 #5
    Προεπιλογή
    Για πέρσοναλ μια ιδιωτική σχολή πχ http://www.afstudies.gr/default.htm είναι καλύτερα από την γυμναστική ακαδημία?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-01-12 15:26 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    leftis εξαρταται τι θελεις να κανεις και ποσο οργανωμενος θελεις να εισαι....
    η σχολη σου δινει οτι χρειαζεσαι για τα περσοναλ αλλα κ η γυμναστικη ακαδημια ενα ενα συν παραπανω...
    εαν ηταν οργανωμενα τα πραγματα στην ελλαδα κ αξιζαν τα τεφφα θα πηγαινα και στα δυο σιγουρα....
    ξεκαθαρισε τους στοχους σου και μην κολλας τοσο στο ''περσοναλ'',αρα θα βγαλω λεφτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-01-12 15:28 #7
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    leftis εξαρταται τι θελεις να κανεις και ποσο οργανωμενος θελεις να εισαι....
    η σχολη σου δινει οτι χρειαζεσαι για τα περσοναλ αλλα κ η γυμναστικη ακαδημια ενα ενα συν παραπανω...
    εαν ηταν οργανωμενα τα πραγματα στην ελλαδα κ αξιζαν τα τεφφα θα πηγαινα και στα δυο σιγουρα....
    ξεκαθαρισε τους στοχους σου και μην κολλας τοσο στο ''περσοναλ'',αρα θα βγαλω λεφτα...
    +123456789
    ακριβως οπως τα λεει η gym ειναι...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-01-12 15:53 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    leftis εξαρταται τι θελεις να κανεις και ποσο οργανωμενος θελεις να εισαι....
    η σχολη σου δινει οτι χρειαζεσαι για τα περσοναλ αλλα κ η γυμναστικη ακαδημια ενα ενα συν παραπανω...
    εαν ηταν οργανωμενα τα πραγματα στην ελλαδα κ αξιζαν τα τεφφα θα πηγαινα και στα δυο σιγουρα....
    ξεκαθαρισε τους στοχους σου και μην κολλας τοσο στο ''περσοναλ'',αρα θα βγαλω λεφτα...

    Το εξηγείς λίγο καλύτερα αυτό? Δηλαδή τι μου προτείνεις? Επίσης ο στόχος μου είναι να καταφέρω να γίνω personal trainer γιατί πιστεύω ότι αυτό μου αρέσει. Δεν είναι τα λεφτά το θέμα. Αν ήταν τα λεφτά θα σπούδαζα πληροφορική
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-01-12 16:03 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    leftis εξαρταται τι θελεις να κανεις και ποσο οργανωμενος θελεις να εισαι....
    η σχολη σου δινει οτι χρειαζεσαι για τα περσοναλ αλλα κ η γυμναστικη ακαδημια ενα ενα συν παραπανω...
    εαν ηταν οργανωμενα τα πραγματα στην ελλαδα κ αξιζαν τα τεφφα θα πηγαινα και στα δυο σιγουρα....
    ξεκαθαρισε τους στοχους σου και μην κολλας τοσο στο ''περσοναλ'',αρα θα βγαλω λεφτα...
    τα τεφαα....αξιζουν παραπανω απο τις ιδιωτικες...
    πιστευω ειναι αδικο αυτο που γινεται για εμας τους ανεργουσ...
    ναι μεν τα ιδιωτικα εχουν εξειδικευση επι γυμναστηριακων κυριως θεματων αλλα αν ολοι αυτοι που ασχολουνται με τα ιδιωτικα εδιναν βαση στο δημοσιο θα προωθουνταν καλυτερα τα πραγματα...
    καλο ειναι οπως ειναι οι καταστασεις να τα συνδυαζεις και τα 2 αφου δεν αλλαζει τιποτα στην ελλαδα και πανε ολα προς το χειροτερο....παντως τα τεφαα ειναι πολυ παρεξηγημενη σχολη...ολοι νομιζουν πως ειναι σαν τα ΤΕΙ!!!...ε ρε ανατομια και βιομηχανικη κινησεων που τους χρειαζεται!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ariel : 04-01-12 στις 16:05
    Αν οι πράξεις γίνονται αντικείμενο κριτικής, τότε πρέπει να έχεις κάνει κάτι αξιόλογο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-01-12 16:14 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το εξηγείς λίγο καλύτερα αυτό? Δηλαδή τι μου προτείνεις? Επίσης ο στόχος μου είναι να καταφέρω να γίνω personal trainer γιατί πιστεύω ότι αυτό μου αρέσει. Δεν είναι τα λεφτά το θέμα. Αν ήταν τα λεφτά θα σπούδαζα πληροφορική

    τοτε πηγαινε και στα δυο...σιγουρα σε μια ιδιωτικη αν θες να εχεις δουλεια αλλα εφοσον πρεπει να εισαι κ μικρος ,να πας κ τεφφα
    αν σου αρεσει τοτε κηνυγα το αλλα ολοκληρωμενα...αναλογα τι θες να κανεις ,το ξαναλεω...αρα θες να γινεις γυμναστης,να πας κ τεφφα λοιπον...
    αλλιως αν θες να κανεις κατι αλλο σαν επαγγελμα πηγαινε σε μια ιδιωτικη,μαθε για το χομπι κ αυτο ειναι ολο...κ αν θες μπες να δουλεψειες μετα,αν το εχεις κ εισαι καλος...

    παιδια δεν ειναι τοσο ροδινα τα πραγματα παντως...παω παινρω ενα χαρτι βγαινω αστερι κ ετοιμος να παρω ολα τα περσοναλ του κοσμου...αν δεν το εχεις....δεννννννν

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ariel Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα τεφαα....αξιζουν παραπανω απο τις ιδιωτικες...
    πιστευω ειναι αδικο αυτο που γινεται για εμας τους ανεργουσ...
    ναι μεν τα ιδιωτικα εχουν εξειδικευση επι γυμναστηριακων κυριως θεματων αλλα αν ολοι αυτοι που ασχολουνται με τα ιδιωτικα εδιναν βαση στο δημοσιο θα προωθουνταν καλυτερα τα πραγματα...
    καλο ειναι οπως ειναι οι καταστασεις να τα συνδυαζεις και τα 2 αφου δεν αλλαζει τιποτα στην ελλαδα και πανε ολα προς το χειροτερο....παντως τα τεφαα ειναι πολυ παρεξηγημενη σχολη...ολοι νομιζουν πως ειναι σαν τα ΤΕΙ!!!...ε ρε ανατομια και βιομηχανικη κινησεων που τους χρειαζεται!!!!!!!
    τα τεφφα ειναι παρεξηγημενα σχολη απο θεμα οργανωσης κ πιοτητας κ κ κ ...οι ιδιοι οι καθηγητες το λενε...
    εγω ελλαδα 4 χρονια δεν περναω απο τεφφα για να τους εχω να μου ζητανε φακελακια....αυτο δεν το εχω ξανακουσει σε καμια σχολη αλλα ελλαδα ειμαστε τι να πεις...
    τεσπα...ο καθενας την γνωμη του λεει....εχω παει σε τεφφα γερμανιας κ συγκρινω ,.γι αυτο λεω οτι απλα δεν αξιζουν...κ σαν πτυχιο δεν λεει κατι αν πας για δουλεια αριελ ,εφοσον λες οτι εισαι ανεργη το εχεις καταλαβει΄...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-01-12 16:24 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων

    τα τεφφα ειναι παρεξηγημενα σχολη απο θεμα οργανωσης κ πιοτητας κ κ κ ...οι ιδιοι οι καθηγητες το λενε...
    εγω ελλαδα 4 χρονια δεν περναω απο τεφφα για να τους εχω να μου ζητανε φακελακια....αυτο δεν το εχω ξανακουσει σε καμια σχολη αλλα ελλαδα ειμαστε τι να πεις...
    τεσπα...ο καθενας την γνωμη του λεει....εχω παει σε τεφφα γερμανιας κ συγκρινω ,.γι αυτο λεω οτι απλα δεν αξιζουν...κ σαν πτυχιο δεν λεει κατι αν πας για δουλεια αριελ ,εφοσον λες οτι εισαι ανεργη το εχεις καταλαβει΄...
    κοιτα...γλυψιμο παντου υπαρχει...ειτε ιδιωτικη ειτε δημοσια σχολη...εχω δει με τα ματια μου περιστατικα και στους 2 τομεις...
    αλλα τουλαχιστον με το πτυχιο καταθετεις χαρτια και περιμενεις να σε προσλαβουν εφοσον πληροις προυποθεσεις...
    3 χρονια ημουν με συμβαση αλλα φετος τα παγωσαν ολα και τωρα παλευω για κανα μεταπτυχιακο στη σχολη μου(τεφαα) αλλα μονο αν παρω την υποτροφια,αλλιως δε λεει!
    εχεις σπουδασει γερμανια σε τεφαα δημοσιο εκει??μια γνωστη μου ειχε παει βουλγαρια...αλλα αυτα αναγνωριζονται εδω τα πτυχια???δεν το χω ψαξει αυτο το θεμα...εγω θα ηθελα να περασω ασεπ και να παω γερμανια ως γυμναστρια....αλλα το καταραμενο ασεπ ειναι δυσκολοοοοοοοο....
    Αν οι πράξεις γίνονται αντικείμενο κριτικής, τότε πρέπει να έχεις κάνει κάτι αξιόλογο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-01-12 16:29 #12
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    τοτε πηγαινε και στα δυο...σιγουρα σε μια ιδιωτικη αν θες να εχεις δουλεια αλλα εφοσον πρεπει να εισαι κ μικρος ,να πας κ τεφφα
    αν σου αρεσει τοτε κηνυγα το αλλα ολοκληρωμενα...αναλογα τι θες να κανεις ,το ξαναλεω...αρα θες να γινεις γυμναστης,να πας κ τεφφα λοιπον...
    αλλιως αν θες να κανεις κατι αλλο σαν επαγγελμα πηγαινε σε μια ιδιωτικη,μαθε για το χομπι κ αυτο ειναι ολο...κ αν θες μπες να δουλεψειες μετα,αν το εχεις κ εισαι καλος...

    παιδια δεν ειναι τοσο ροδινα τα πραγματα παντως...παω παινρω ενα χαρτι βγαινω αστερι κ ετοιμος να παρω ολα τα περσοναλ του κοσμου...αν δεν το εχεις....δεννννννν



    τα τεφφα ειναι παρεξηγημενα σχολη απο θεμα οργανωσης κ πιοτητας κ κ κ ...οι ιδιοι οι καθηγητες το λενε...
    εγω ελλαδα 4 χρονια δεν περναω απο τεφφα για να τους εχω να μου ζητανε φακελακια....αυτο δεν το εχω ξανακουσει σε καμια σχολη αλλα ελλαδα ειμαστε τι να πεις...
    τεσπα...ο καθενας την γνωμη του λεει....εχω παει σε τεφφα γερμανιας κ συγκρινω ,.γι αυτο λεω οτι απλα δεν αξιζουν...κ σαν πτυχιο δεν λεει κατι αν πας για δουλεια αριελ ,εφοσον λες οτι εισαι ανεργη το εχεις καταλαβει΄...
    τεφφα = τεφαα η για αλλη σχολη μηλας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-01-12 16:35 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    περαστικα τοτε αριελ...

    δουεψα περσυ σε τεφφα γερμανια κ παρακολουθησα μαθηματα...αλλη φαση αστο..

    αλλα για ελλαδα για να μενουμε ον τοπικ,αν ειναι να διαλεξω αναμεσα σε ενα πτυχιο που θα μου δωσει αμεσα δουλεια κ σε ενα πτυχιο που θα μεινει στον τοιχο ουσιαστικα,θα διλαεξω το πρωτο...
    αν εχω την ευχερεια να κανω κ τα δυο,θα κανω κ τα δυο....γενικα το λεω(οχι οτι θα το εκανα ελλαδα εγω αυτο )

    δυστυχως ειναι ασχημο να λεγεται οτι η σχολη που εχεις τελειωσει δεν αξιζει στην ουσια...αλλα τι να γινει...πρεπει να το δεχομαστε...δεν ειναι τυχαιο που οι μισοι γυμναστες ειναι στα μπαρ,οι αλλοι μισοι στα καφε κ καποιοι δουλευουν ...ελαχιστοι ομως απο τους νεους>!
    οσοι δουλευουν σε σχολεια ειδικα ειναι ολοι παλιοι!
    τεσπα...μεγαλη ιστορια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-01-12 16:36 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Qlim4X Εμφάνιση μηνυμάτων
    τεφφα = τεφαα η για αλλη σχολη μηλας?
    αιντε ρε αλεξ ...να σαι καλα που μου διορθωσες το ορθρογραφικο μου κ δεν καταλαβαμε τι ηθελα να πω...

    σημαντικη σημειωση σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-01-12 16:38 #15
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    τμημα επιστημων φυσικης φυσικοτατης αγωγης?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία