Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 25-08-20 16:57 #1

    Εγγραφή
    12-12-2017
    Περ.
    Κύπrος
    Μηνύματα
    5
    Προεπιλογή Νέο μέλος με στόχο την αλλαγή
    Καλησπέρα στην παρέα,

    είμαι 28 ετών 92 κιλά και τα περισσότερα μαζεμένα στην κοιλιακή χώρα ή αλλιώς το σωσίβιο.
    τώρα πρόσφατα ξεκίνησα πρόγραμμα διατροφής και καθημερινό τρέξιμο ή περπάτημα ή ακόμα και γυμναστική στο σπίτι.
    Η απορία μου είναι, είναι δυνατό/ εφικτό να χάσω 20 κιλά σε 2 χρόνια?
    και 2η, ποιά η άποψη σας για τους λιποδιαλύτες?
    και ποιά η άποψη σας για τα προγράμματα γυμναστικής (android apps) που προσφέρονται δωρεάν?

    Ευχαριστώ πολύ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-20 18:28 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Kαλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας.
    Συγχαρητήρια που προσπαθείς να αλλάξεις την εμφάνισή σου.
    Τα 20 κιλά, χάνονται, με μεθοδικότητα, πόσο μάλιστα όταν έχεις ένα πλάνο 2 ετών.
    Οι λιποδιαλύτες, όταν μιλάμε για θερμογεννετικούς κυρίως, συμβάλλουν όταν κάνεις παράλληλα πολύ καλή διατροφή και αεροβική.
    Τώρα για τα apps Που λες, δεν έχω χρησιμοποιήσει γενικά, αλλά έχουν χτιστεί με κάποια βάση, δεν θα είναι λάθος. Κάποιους τους βολεύει να τους οργανώνει και να τους ταξινομεί τα δεδομένα μια εφαρμογή
    Welcome
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-10-20 11:10 #3

    Εγγραφή
    12-12-2017
    Περ.
    Κύπrος
    Μηνύματα
    5
    Question Βοήθεια με τα συμπληρώματα από myprotein.gr
    Καλημέρα σας φίλοι,

    τα αποτελέσματα μου μετά από 2 σχεδόν μήνες διατροφής και αερόβιου τρεξίματος (3 φορές την βδομάδα από ένα 20-30 λεπτο) έχασα 5 κιλά. εμφανής η διαφορά στα ρουχα στο σωμα και κυρίως στην ψυχολογία μου.

    έχω κάποιες απορίες με τα συμπληρώματα διατροφής της myprotein.gr. βλέπω συχνά πυκνά ότι η συγκεκριμένη εταιρεία έχει συνέχεια εκπτώσεις και μπάινω στον πειρασμό να αγοράσω. και θέλω την άποψη σας για μερικά από τα προιόντα τους..

    1) Είναι έμπιστη σαν εταιρεία?

    2) Για χάσιμο βάρους η Impact Way Protein βοηθάει περισσότερο από την Diet Protein Blend ή την Impact Diet Whey και ποιά η διαφορά τους.

    3) μπορώ να χρησιμοποιήσω μαζί τα εξής προιόντα: ? CLA, L-Καρνιτίνη Αμινοξύ, Thermopure, Lipid Binder Tablets και πρωτεινή
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-10-20 16:21 #4
    Προεπιλογή
    Πουλάει σε όλο τον κόσμο εδώ και πολλά χρόνια, έχει αρκετούς φίλους αλλά και αρκετούς εχθρούς η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση
    Για χάσιμο βάρους καμιά πρωτεΐνη δε βοηθάει αυτό που βοηθάει είναι η δίαιτα, αν σκέφτεσαι να αγοράσεις μια πρωτεΐνη απο τις τρεις που γράφεις αγόρασε την πρώτη.
    Ναι μπορείς να έχεις και την πρωτεΐνη, αλλά για ποιο λόγο τόσα πολλά συμπληρώματα,για να μην πω ίδια θα πω σχεδόν ίδια.
    Πιστεύεις ότι θα σε βοηθήσουν στο στόχο σου;
    Απάντηση με παράθεση