Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 26-09-20 13:19 #1
    Προεπιλογή Κυκλική λήψη υδατανθράκων
    Γεια σας θα ήθελα να μου πει κάποιος για την συγκεκριμένη δίαιτα κυκλική λήψη υδατανθράκων που την έχει δοκιμάσει και προκαλεί αύξηση του μεταβολισμού . Μου την πρότεινε ένας διαιτολόγος επειδή έχει μπλοκάρει ο μεταβολισμός μου από εξαντλητική δίαιτα που έκανα στο παρελθόν και δεν μπορώ να αδυνατίσω .
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-09-20 21:07 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο χρυσοβαλαντου Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας θα ήθελα να μου πει κάποιος για την συγκεκριμένη δίαιτα κυκλική λήψη υδατανθράκων που την έχει δοκιμάσει και προκαλεί αύξηση του μεταβολισμού . Μου την πρότεινε ένας διαιτολόγος επειδή έχει μπλοκάρει ο μεταβολισμός μου από εξαντλητική δίαιτα που έκανα στο παρελθόν και δεν μπορώ να αδυνατίσω .
    Καλησπέρα. Είναι μία καλή λύση αν θες να χάσεις κιλά. Οποιαδήποτε δίαιτα πάντως και αν διαλέξεις σημασία έχει να βρίσκεσαι σε θερμιδικό έλλειμμα. Το λάθος που πιθανολογώ ότι θα έκανες είναι ότι ενώ σταμάτησες να χάνεις βάρος, συνέχισες να ρίχνεις τις θερμίδες, κάτι που κάνουν πολλοί άνθρωποι και είναι καταστροφικό για τον μεταβολισμό. Αν είσαι σε μία φάση μετά από κάτι τέτοιο, εγώ θα σου πρότεινα πριν ξεκινήσεις πάλι κάποια δίαιτα, για μία βδομάδα να φας κανονικά (όχι junk food) με ελαφρώς αυξημένες θερμίδες από αυτές τις συντήρησής σου.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση