Θέμα: Outlift (Nutrex)

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 05-10-20 23:13 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Outlift (Nutrex)
    Όνομα: 4_miami-vice-outlift-20.jpg Εμφανίσεις: 333 Μέγεθος: 79,4 KB

    Όνομα: supp-facts-outlift-clinical.png Εμφανίσεις: 354 Μέγεθος: 48,0 KB

    Το ανεβάζω για χάρη του συμφορουμίτη που ρώτησε προηγουμένως. Ομολογώ πως στα χαρτιά (στην ετικέτα δηλαδή) είναι πολύ τίμιο προϊόν με πολύ καλές δόσεις. Αυτό που θεωρώ εγώ προσωπικά περιττό σε ένα pre-workout είναι τα bcaa's. Όχι ότι δεν είναι χρήσιμα, αλλά αν τα θέλω προτιμώ να τα παίρνω ξεχωριστά. Γεμίζει η δόση με 6γρ. τα οποία θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν με άλλα συστατικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 05-10-20 στις 23:15
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-10-20 11:11 #2
    Προεπιλογή
    Πολύς κόσμος παραπονιέται για την υψηλή καφεΐνη.

    Επίσης θα μπορούσαν να προστεθούν οι ετικέτες στο αρχικό θέμα, αντί να κλειδωθεί, αλλά οκ.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-10-20 11:37 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύς κόσμος παραπονιέται για την υψηλή καφεΐνη.

    Επίσης θα μπορούσαν να προστεθούν οι ετικέτες στο αρχικό θέμα, αντί να κλειδωθεί, αλλά οκ.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Κάτι χάνεις κάτι κερδίζεις, όπως συμβαίνει με τα περισσότερα pre-workouts της αγοράς. Και στο μισό σκουπ πάντως οι δόσεις είναι καλές. Απλά πέφτεις αρκετά στην καφεΐνη και έχεις tolerance στην καφεΐνη δεν θα έχεις την διέγερση που θα περίμενες. Αυτά τα προϊόντα, όσο καλή ετικέτα και αν έχουν, είναι πως κάθονται με στον καθένα και τι αντοχές έχει σε ορισμένες ουσίες. Εγώ πχ που είμαι stim sensitive δεν θα μπορούσα με τίποτα να πάρω 1 σκουπ από αυτό. Αν δεν ξέρει κανείς κάποια στοιχεία, για σένα δεν μπορεί να σου πει 100% αν σου κάνει.


    Δεν είμαι στη διαχείριση πια για να το έκανα έτσι όπως λες, αλλά με όλο το θάρρος, δεν γίνεται να είσαι από το 2014 στο φόρουμ και να μην έχεις δει πως κάνουμε παρουσίαση ενός προϊόντος.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-10-20 11:40 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι χάνεις κάτι κερδίζεις, όπως συμβαίνει με τα περισσότερα pre-workouts της αγοράς. Και στο μισό σκουπ πάντως οι δόσεις είναι καλές. Απλά πέφτεις αρκετά στην καφεΐνη και έχεις tolerance στην καφεΐνη δεν θα έχεις την διέγερση που θα περίμενες. Αυτά τα προϊόντα, όσο καλή ετικέτα και αν έχουν, είναι πως κάθονται με στον καθένα και τι αντοχές έχει σε ορισμένες ουσίες. Εγώ πχ που είμαι stim sensitive δεν θα μπορούσα με τίποτα να πάρω 1 σκουπ από αυτό. Αν δεν ξέρει κανείς κάποια στοιχεία, για σένα δεν μπορεί να σου πει 100% αν σου κάνει.


    Δεν είμαι στη διαχείριση πια για να το έκανα έτσι όπως λες, αλλά με όλο το θάρρος, δεν γίνεται να είσαι από το 2014 στο φόρουμ και να μην έχεις δει πως κάνουμε παρουσίαση ενός προϊόντος.
    Τα έχουμε συζητήσει με τον mod και εξήγησα τι και πώς.

    Όσο για το προϊόν δεν ήθελα να βάλω τυχαίες ταμπέλες από το ίντερνετ. Ο καθένας μπορεί να το κάνει αυτό.

    Είχα σκοπό να το αγοράσω και να τραβήξω φωτός από το προϊόν που θα έβρισκα στην ντόπια αγορά.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-10-20 12:36 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο καθένας μπορεί να το κάνει αυτό.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Μπα μην ορκίζεσαι. Τα χρόνια που ήμουν στη διαχείριση είδα άπειρα λάθη στο ανέβασμα προϊόντων είτε σε ετικέτες είτε στο upload. Επίσης δεν γίνεται να περιμένουμε να αγοράσει ο καθένας το προϊόν για να το έχουμε εδώ στη "βιβλιοθήκη" των προϊόντων. Πρώτα θα κρίνουμε την ετικέτα και μετά θα δούμε αν το αγοράσουμε. Καλό είναι να υπάρχουν αναφορές από πριν. Όπως και να χει, αν το δοκιμάσεις άφησε μας τις εντυπώσεις σου.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-10-20 13:42 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύς κόσμος παραπονιέται για την υψηλή καφεΐνη.

    Επίσης θα μπορούσαν να προστεθούν οι ετικέτες στο αρχικό θέμα, αντί να κλειδωθεί, αλλά οκ.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα έχουμε συζητήσει με τον mod και εξήγησα τι και πώς.

    Όσο για το προϊόν δεν ήθελα να βάλω τυχαίες ταμπέλες από το ίντερνετ. Ο καθένας μπορεί να το κάνει αυτό.

    Είχα σκοπό να το αγοράσω και να τραβήξω φωτός από το προϊόν που θα έβρισκα στην ντόπια αγορά.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Επειδή στο έχω εξηγήσει και με πμ αλλά εκ των υστέρων το γράφεις και στο forum, αναπαραγαγω ότι σου είπα και με πμ για να το ξέρουν και οι αναγνώστες.

    Στο φορουμ οταν ανοιγουμε ένα θεμα, ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να βαλουμε φωτογραφίες από το εξώφυλλο και από τα συστατικα.
    Ειναι κανόνας απαράβατος για λόγους ομοιομορφίας και καλής συζήτησης επί του θεματος.
    Ειδάλλως εξαναγκαζεις εμενα και τα μέλη να googlaρουν και να αναζητήσουν πληροφορίες ΓΙΑ ΣΕΝΑ, για να σε βοηθησουμε. Eγω βρήκα διάφορες εκδόσεις, που θα ξέρω για ποια μιλάς
    Εξάλλου, δεν υπάρχουν ετικέτες για την τοπικη αγορά, το προιον είναι International.

    Πάμε παρακάτω, το προιον δείχνει καλό, όταν το δοκιμάσεις, μας λες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-10-20 23:01 #7
    Προεπιλογή
    Άκυρο παιδιά.
    Πήγα στο μαγαζί όπως υποσχέθηκα και οι 30 δόσεις κοστίζουν 42€, αρκετά πιο πάνω από ότι περίμενα.

    Τώρα κοιτάζω το MuscleTech Vapor x5 που είναι σε πιο χαμηλή τιμή.
    Δεν το βρήκα εδώ στην κατηγορία όμως. Δεν είναι από τα γνωστά;

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-10-20 15:58 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άκυρο παιδιά.
    Πήγα στο μαγαζί όπως υποσχέθηκα και οι 30 δόσεις κοστίζουν 42€, αρκετά πιο πάνω από ότι περίμενα.

    Τώρα κοιτάζω το MuscleTech Vapor x5 που είναι σε πιο χαμηλή τιμή.
    Δεν το βρήκα εδώ στην κατηγορία όμως. Δεν είναι από τα γνωστά;

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Στο έφτιαξα σε ξεχωριστό θέμα. Check it.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση