Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 11-10-20 10:22 #1
    Προεπιλογή Εναλλακτικοί τρόποι αερόβιου
    Καλημέρα!καινούργια στη παρέα!
    Ναυτολογηθηκα πρόσφατα και ψάχνω να βρω έναν τρόπο να κάνω αερόβια στη καμπίνα μου καθώς είμαι λάτρης του τρεξίματος..σίγουρα δεν μπορώ να βάλω την φόρμα και να κάνω το γύρω του σκάφους για να σας προλάβω !!! είδα κάτι πολύ μικρά φορητά stepper αλλά δεν μου γεμίζουν το μάτι φαίνονται εύθραυστα!σκέφτηκα σκοινάκι που επίσης αγαπώ αλλά η καμπίνα είναι είναι χαμηλοταβανη. Σκέφτηκα το επιτόπο τρέξιμο αλλά δεν νομίζω ότι κάνει δουλειά. Μετά σκέφτηκα το επιτόπιο τρέξιμο με σκαλοπάτι, αυτά τα μικρά που κάνεις και γενικά και άλλες ασκήσεις, θεωρείτε ότι θα έκανα την δουλειά μου αν αγόραζα ένα τέτοιο;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-10-20 09:00 #2
    Προεπιλογή
    Μην αγοράσεις τίποτα. Ίσως μόνο λάστιχα αντιστασης,και ενα σετ trx. Κατέβασε στο κινητό σου, μερικα βιντεάκια με επιτόπια αερόβια, ακολούθησε τα πιστά και θα εισαι μια χαρά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-10-20 15:17 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Ασκησεις HIIT οπως mountain climbers, high knees, burpees, commando planks, plank jacks κτλπ ειναι νομιζω το μονο που μπορεις να κανεις.
    Το σχοινακι θα ηταν το καλυτερο αλλα αν χτυπαει στο ταβανι δεν αξιζει να ασχοληθεις.
    Απάντηση με παράθεση