Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Μυϊκότητα με κλειστά γυμναστήρια

Ψήφισαν
14. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ίδια

    6 42,86%
  • Καλύτερη

    3 21,43%
  • Χειρότερη

    5 35,71%
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 34
  1. 09-12-20 09:27 #16
    Προεπιλογή home restart finally!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeorgeMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ Αρχας απο βιασυνη εχω λαθη γραφης σε λεξεις αλλα δεν μπορω να διορθωσω .....ειναι σαφες ομως το ερωτημα του poll....Εγω εχω αλτηρες μπαρα και 20 κιλα βαρη και ροδα κοιλιακων και μονοζυγο αλλα μου λειπει η διαθεση και ελαχιστα πραγματα κανω σπιτι ..κατι που δεν ισχυε με ανοικτα γυμναστηρια συν το γεγονος οτι δεν κανω και aqua aerobic λογω και κλειστης πισινας..... κανω περπατημα 2 φορες παραλια για να μην τρελαθω με κλεισουρα δεν εχω παρει κιλα αλλα σαφως εχω χασει μυικη μαζα το βλεπω καθρεπτη το νιωθω μυες.Επισης εχω σταματησει εν μερη συμπληρωματα τυπου πρωτεινη και κιτρουλινη kai zma και εχω μεινει σε χρηση ginseng ,vitc kai maca Αναμενω και αλλαμελη να εκφραστουν αληθως .
    φωτο1 μεσα οκτωβρη, φωτο 2 προχτες και προφανως οπως εχω πει και κειμενο προφιλ Μου δεν γυμναζομουν .... παρα τα τελευταια 2 χρονια...που εκανα στροφη σε επιλογες τροπου ζωης.
    εδω 2 συγκρισιμες πριν -μετα οσο και αν φαινεται παραξενο στην 2 ειμαι ελαχιστα πιο παχυς
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GeorgeMan : 09-12-20 στις 09:38
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-12-20 04:01 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ντιν νταν ντιν νταν ντιν νταν!!!

    Και κάτι σχετικά με αυτο που έγραψε ο κουμπάρος.
    Προσωπικά πλέον , και πριν την καραντίνα γυμνάζομαι στο σπίτι. Έχω ξαναπεί ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος.
    Είναι όμως σαφές ότι η επιλογή είναι μια επιλογή ανάγκης.
    Από την άποψη ότι σίγουρα σε ένα γυμναστήριο θα έχεις άλλες δυνατότητες. Θα αλλάξεις παραστάσεις.
    Σ' εμένα είναι απλά επιλογή ανάγκης η οποία όμως έχει αποδώσει πολύ ωραία.
    Προς το παρόν δε σκέφτομαι να την αλλάξω. Ξέρω όμως ότι δε με παίρνει κιόλας να πάω τώρα σε ένα γυμναστήριο.
    Προφανώς δεν έχει να κάνει με τον κορονοιο.
    Υπάρχει και ένας άλλος λόγος εδω που βέβαια δεν θα το πεί δημόσια ο Κουμπάρος διότι και μετριόφρων , όταν είσαι ένας Ιατρός Επιστήμων ενω παράλληλα έχεις σώμα όπως του Αδώνεως (όχι του γνωστού υπουργού Γεωργιάδη) και ζείς στη Γερμανία όπου οι Γερμανίδες είναι Λυσσαλέες και Αβυσσαλέες παραδοσιακά και στα γυμναστήρια γίνονται πιο επιθετικές στα κουκλάκια τα ζωγραφιστά και έχεις μια κουμπάρα να ανεβάζει κατα την διάρκεια της απουσίας του Κουμπάρου απο 120 - 150 σφυγμούς σε ηρεμία κάθε φορα απο το άγχος μην λυγίσει , με τι καρδια να πάει στο Τζίμ , οπότε το σπίτι είναι μια ασφαλής λύση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-12-20 08:53 #18
    Προεπιλογή
    thats why levrone said λογοι ανωτερας βιας? χαχα γυμναζεται και με περσοναλ μιστρες? λολ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-12-20 21:17 #19
    Προεπιλογή
    Ε πραγματικά δεν παλευεσαι ρε κουμπάρε!!!
    Απίστευτος!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-12-20 11:01 #20
    Προεπιλογή
    Είχα φτιάξει απο καιρό ένα χώρο σε μια αποθήκη και από τον Απρίλιο που είδα που πάει η δουλεια, έριξα και άλλο ένα 1000αρικο και είμαι σχετικά κομπλέ.
    Οπότε γυμνάζομαι και η μυικότητα έχει μείνει στα ίδια.
    Παρόλαυτα, δεν αντικαθιστώ το γυμναστήριο, όταν αυτα ανοιξουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-12-20 18:03 #21
    Προεπιλογή
    παντως triple αυτο το εριξα και ΑΛΛΟ ενα χιλαρικο πολυ αερατο ....δηλαδη ποσο κοστισε συνολικα... ( μην πειις πλακα κανω) αλλα θα πας γυμναστηριο οταν ανοιξουν,,, δε παει χαμενη βεβαια η <<επενδυση >> αλλα δεν νομιζω ενας μικρο-μεσαιος ελληνας να εχει δυνατοτητα να δωσει 2000 ευρω για εξοπλισμο ειναι συνδρομες για 12 και χρονια.... ετησιες-))) ασε που δεν εχουμε και αποθηκες))) η μεση οικογενεια ζει σε σπιτι 80 τ.μ διαμερισμα.....))
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-12-20 18:36 #22
    Προεπιλογή
    Kοιτα, δεν είμαστε "άπλες" οικονομικά, αλλά 1.000 τα έβγαλα γιατί κατι αρχισε να μην μου αρέσει και ειδα πως θα παει η δουλεια. Τον χώρο μου δεν τον ξεκίνησα απο 0, ειχα κατι πραγματακια.
    Απο την άλλη, γλυτώσαμε από το ένα, γλυτώσαμε απο το άλλο που μας κόψανε, φαγητά , ποτα, ψώνια, τα ρίξαμε εκεί.
    Εγω συνδρομή δινω 250 ευρω ετησίως, αλλα οκ, τα πήρα τωρα και βλέπουμε, μην το βάζεις το ποσό ως "απόσβεση".
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-12-20 18:42 #23
    Προεπιλογή
    ναι πλακα κανω ... απλα επιμενω ενα νεο παιδι.κυριως ουτε 500 δεν εχει για ατομικο εξοπλισμο.......οχι οτι τα εχω και εγω ο γερος...-))))ασε που ναι μεν βρηκα δανεικα μπαρα αλτηρες και 20 κιλα πλακες αλλα ....δεν εχω κεφι εντος σπιτιου ....οτι κανω το κανω γιατι λυπαμαι να παει χαμενο οτι <,εκτισα>> 1,5 χρονια τωρα που μηρα το σωμα μου ...ταλαιπωρηγμενο και απο χειρουργεια στα 84 κιλα ..λαπας,,,και το πηγα στα 69 και πιστευω για ηλικια μου χωιρς να <<ξεχειλωσω>> με ραγαδες με προγουλια...και χωρις βοτοξ χαχα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GeorgeMan : 12-12-20 στις 18:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-12-20 18:47 #24
    Προεπιλογή
    και τωρα θυμηθηκα και παρα5....μασ κοψανε το ενα το αλλο.....αντε καλε κοβεται το σεξ....χαχα...κοβεται κοβεται))
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-12-20 18:55 #25
    Προεπιλογή
    Για οποιον εχει παρακολουθησει ...Ποιος παρατηρησε διαφορες μυικοτητας στους παικτες του Big Brooder μετα απο 3 μηνες εσωκλειστοι εκει;
    Μιλαω για τα γυμνασμενα παιδια που ειναι εμφανες.
    Βλεποντας καπου μεγαλη κ ειδος διαφορας,καταλαβαινεις.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-12-20 10:11 #26
    Προεπιλογή
    εγω το εχω δει μερικες φορες δεν εχω δωσει βαση σε αυτο αλλα γυμνασμενοι ειναι οι δυδιμοι μονο νομιζω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-12-20 14:13 #27
    Προεπιλογή
    ^^ Κ οι τρεις που εχουν παραμεινει τελευταια εβδομαδα ,ειναι γυμνασμενα παιδια. Ο πιο "μεγαλος" εχει πτωση μυικοτητας 40 με 50% περιπου υπολογιζω απ την αρχη που μπηκε.
    Μπορει να μην εχουν γυμναστηριο ,αλλα γυμναζονται οσο κ οπως μπορουν. Κ απο διατροφη δεν φαινεται να τους ελειπε κατι.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-12-20 15:08 #28
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Μπορεί να τους έλειπε κανένα...σιροπακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-12-20 19:05 #29
    Προεπιλογή
    anyway........
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-12-20 19:48 #30
    Προεπιλογή
    Εγώ παιδιά να ξέρετε τον τελευταίο 1.5 μήνα βλέπω την "Αγγελική" στον Άλφα ιντερνετικά.
    Συμπαθητική σειρά.
    Ξεκίνησε φέτος το Σεπτέμβρη. Βρίσκομαι στο επεισόδιο 12 νομίζω. Διπλά επεισόδια.

    Και σκοπεύω όταν τελειώσει να βάλω και Νετφλιξ μήπως βλέπω καμιά ταινία δυστυχώς με γερμανικούς υπότιτλους αλλά δε βαριεστε.
    To cosmote tv το έβγαλα και ξεμπερδεψα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία