Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 04-09-21 08:07 #16
    Προεπιλογή
    Καλημέρα σε όλους ξανά.δεν ξερω αν εδώ είναι το κατάλληλο topic να γράψω,αλλά ζητάω συγνώμη μιας και είναι η πρώτη φορα που γράφω σε φόρουμ.με την αγορά της μονουδρικης κρεατινης που εκανα(warrior lab σε κάψουλες),ρώτησα τον πωλητή για ενα ήπιο προ εξασκητικο.μου πρότεινε λ καρτινινη μαζί με καφεινη μια δόση να δω αντίδραση. Το αποτέλεσμα ήταν ενώ είχα προπόνηση 20.00 το βραδυ να κοιμηθώ στις 11 το πρωι την επόμενη μέρα.(χαχα).οπως καταλάβατε ,δεν ειμαι καθόλου φίλος με τη καφεινη αλλά ούτε αυτή μαζί μου.μετα από ψάξιμο βρήκα ένα προεξασκητικο χωρις καφεινη το nox της stacker 2.αποτι διάβασα στα συστατικά περιέχει κρεατινη νομίζω 5000mg.απο τη στιγμή που περνω ποια κρεατινη μπορώ να πάρω το συγκεκριμένο σκεύασμα;προτείνετε κάποιο αλλο;δουλεύω και αρκετές ώρες την ημέρα οπότε κάποια στιγμή κουράζομαι θα έλεγα αρκετά.ευχαριστω πολύ για το χρόνο σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-09-21 15:12 #17
    Προεπιλογή
    Η ποσότητα κρεατινης που γράφει στα συστατικά του το προϊόν έχει να κάνει με όλη την ποσότητα που έχει μέσα στο κουτί, οπότε στο κάθε σκουπ που καταναλώνεις η ποσότητα είναι πολύ μικρή, οπότε δεν έχεις θέμα με το να παίρνεις και τις κάψουλες κρεατινης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-09-21 21:50 #18
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και πάλι!σιγά σιγά στο καθρέφτη αρχίζω και βλεπω κάτι που μου αρέσει.ειμαι πλέον 72 κιλά και εχω αρχίσει να ανεβαίνω σε δύναμη.ο γυμναστής μου είπε ότι θέλω να χάσω 2-3ακομα και μετα να αρχίζω να χτίζω σωστά.ως προς τα συμπληρώματα τώρα.εχω πρωτεΐνη whey,κρεατινη complete creatine της stacker,αμινοξέα τα amino x plode 10.000 της ίδιας εταιρίας και πολυβιταμινες .θέλω κάτι επιπλέον να με βοηθήσει στο καψιμο λίπους.μηπως είναι υπερβολή;εχω αρχίσει ταυτόχρονα και ποδήλατο.το ξερω οτι πολύ νωρίς ακόμα αλλά κάθε συμβουλή σας θα μου ήταν πολύτιμη.εχω ξεπατώθει στο διάβασμα εδώ μέσα και οι περισσότεροι γράφουν ότι οιβλιποδιαλυτες δε προσφέρουν και πολλά.σας ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-09-21 23:46 #19
    Προεπιλογή
    Πάντα τα πρώτα κιλά φεύγουν σχετικά εύκολα και γρήγορα μετά κολλάει λίγο το θέμα, από την στιγμή που έχεις πλάνο διατροφής όλα είναι θέμα χρόνου για να πας παρακάτω, πολύ καλή επιλογή το ποδήλατο θα σε βοηθήσει πάρα πολύ.
    Από συμπληρώματα είσαι μια χαρά, δε χρειάζεται να πάρεις περισσότερα, κατά την γνώμη μου μη πάρεις λιποδιαλητες, αν θέλεις με κάθε τρόπο να ξοδέψεις χρήματα αγόρασε ένα νιτρικό ( δεν είναι απαραίτητο) χωρίς καφεΐνη αφού έχεις θέμα με την καφεΐνη αλλα και πάλι με μέτρο όχι κάθε μέρα νιτρικό αλλά τις μέρες που έχεις βαριά προπόνηση π.χ πόδια η τις μέρες που είσαι κομμάτια από κούραση για να σου δώσει ένα μικρό σπρώξιμο.
    Καλή συνέχεια στην προσπάθεια σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-09-21 05:33 #20
    Προεπιλογή
    Φίλε Δημήτρη δε νομιζω να υπάρχει άνθρωπος σήμερα που να θέλει να χαλάσει τζαμπα χρήματα. Χαχα.το ψάχνω για νιτρικο επειδη δουλεύω πολλές ώρες και μερικές φορές παω "σερνοντας"για προπρονηση.οπως εχω προαναφέρει εχω βρει το της stacker το nox. Τα σχόλια που διάβασα εδώ για το συγκεκριμένο δεν ηταν και σούπερ οπότε περιμένω η από ψάξιμο μονος μου η να μου προτείνει κάποιος έμπειρος κάποιο. Ο λόγος που θέλω να το παρω είναι ακριβώς αυτος που προανέφερες.αν δε παραβιαζω τους κανόνες του φορουμ θα ήθελα να μου προτείνετε μερικά μιας και ακόμα είμαι στη φάση του ψαξίματος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-09-21 09:27 #21
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Δοκίμασε το Ν1 της Νutrend ,απο προεξασκητικά, είναι old time classic. Υπάρχει και σε φακελάκια αν θες να το δοκιμάσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-09-21 14:56 #22
    Προεπιλογή
    Τελευταία φορά που έκανα το λάθος και πηρα καφεινη, πήγα για προπόνηση 8 το βραδυ,στο καπάκι δουλειά νύχτα και το πρωι κοιμήθηκα γύρω στις 11.οποτε θελω γνώμη για χωρίς καφεινη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12