Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 34 από 34
  1. 07-03-22 21:44 #31
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Ε καλά ενισχυτικα όλοι λίγο - πολύ βάζουν,το ξέρεις καλά Ηλία,απλά σε κάποιους φαίνεται και σε άλλους όχι. Και Ελλάδα μπαίνουν πλέον αυτά εδώ και καιρό,ευτυχώς όμως που δεν κυριαρχεί τόσο η αίσθηση ανασφάλειας και υπάρχει έλεγχος στη χρήση του synthol
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-03-22 03:10 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Εγω για να πω την αλήθεια ποτε δεν το θεώρησα νορμάλ και μάλιστα είχα αναφερει ότι στο τέλος θα βγαίνουν με στολές ββερ και θα κερδίζει η καλύτερη , το θεωρώ εντελώς αντιαθλητικό και στα χρόνια που ξεκίνησα εγω το ΒΒ δεν θα μπορούσα ούτε να το διανοηθώ
    Στο θέμα μας όμως δεν θέλω να χρεώσω τον Μπόνακ για κάτι τέτοιο , απλα μια υπόθεση έκανα μιας και παίζει αυτο το σενάριο και έχουμε δεί με απογοήτευση και σε αθλητές που θεωρούσαμε ινδάλματα
    Σημασία έχει οτι τα χέρια του δείχνουν ωραία και μεγάλα και παρ όλο που είναι κοντύτερος και σίγουρα λιγότερα κιλά, τα χέρια του δείχνουν μεγαλύτερα και παράλληλα σχηματισμένα και όμορφα απο του Μπράντον
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-03-22 16:16 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο νικητής λίγο πολύ αναμενόμενος. Αυτό που βρίσκω περισσότερο ενδιαφέρον είναι η κατάταξη και κάποια σχετικά νέα ονόματα στις θέσεις 2 έως 8.
    Παναγιώτη θα συμφωνήσω μαζί σου, θα ήθελα βέβαια ο regan να πάρει καλύτερη θέση! Ο Bonac απ την άλλη παρατηρώ πως έχει αρχίσει να του χαλάει το στομάχι!

    Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-03-22 16:18 #34
    Προεπιλογή
    Και εννοείται θα συμφωνήσω γενικώς με τον Χρήστο! Γιατί το ανέφερε κ αυτός πιο πάνω

    Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123