Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 26-01-22 15:45 #1
    Προεπιλογή ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΑΡΧΑΡΙΟ
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ. ΚΑΤΑΡΧΑΣ, ΕΙΜΑΙ 22 ΕΤΩΝ , 1.70 ΥΨΟΣ ΚΑΙ 73 ΚΙΛΑ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙΠΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ; ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΜΙΑ TRACKER ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΦΤΑΝΩ ΤΑ 120 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΡΩΤΕΙΝΗΣ, ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 80. ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΩ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΟΥ ΚΑΝΩ ΣΤΗΘΟΣ - ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΥΣ, ΠΛΑΤΗ - ΔΙΚΕΦΑΛΟΥΣ, ΩΜΟΥΣ - ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΣΤΗΘΟΣ - ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΥΣ , ΠΛΑΤΗ ΔΙΚΕΦΑΛΟΥΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ( ΟΥΤΕ ΠΡΩΤΕΙΝΗΣ ) ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΚΑΘΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

    Όνομα: IMG_E0925.JPG Εμφανίσεις: 311 Μέγεθος: 365,0 KBΌνομα: IMG_E0922.jpg Εμφανίσεις: 347 Μέγεθος: 145,8 KBΌνομα: IMG_E0924.JPG Εμφανίσεις: 350 Μέγεθος: 300,3 KBΌνομα: IMG_E0926.jpg Εμφανίσεις: 353 Μέγεθος: 90,4 KBΌνομα: IMG_E0923.JPG Εμφανίσεις: 349 Μέγεθος: 369,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-01-22 22:59 #2
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα.
    Πρωτεϊνη θα πάρεις πολύ εύκολα τα υπόλοιπα γραμμάρια από ένα ρόφημα αν και νομίζω οτι δεν θα το έχεις εξαντλήσει με την διατροφή. Ψάξου λίγο.
    Εχεις παραλείψει μια πολύ βασική ομάδα, τα πόδια, στο ασκησιολόγιο σου.
    Στην θέση σου δεν θα έπαιζα τέτοιο πρόγραμμα αλλα κανένα τύπου upper-lower και πιθανόν μια δυναμική προπόνηση με χαμηλές επαναλήψεις για βελτίωση της δύναμης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-01-22 20:05 #3
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Δεν υπάρχει περίπτωση να αναρρώνεις με τέτοια προπόνηση, άρα εν ολίγοις μην περιμένεις ανάπτυξη. Push - pull - legs ή κάποιο πιο σωστό split. Upper - lower θα έλεγα όχι, μιας κ είναι πιο ταιριαστό σε άτομα που μπορούν να πάνε 3 φορές gym.

    Στη διατροφή δεν υπάρχει ιδιαίτερη συμβουλή, απλά τρως πιο πολύ φαγητό που περιέχει πρωτεινη.

    Συμπλήρωμα κ να πάρεις, αυτή την στιγμή δεν θα βοηθήσει στο αποτέλεσμα. Σε θέμα υγείας ναι, θα βοηθήσουν.

    Ερώτηση τώρα. Ποιο ακριβώς είναι το σώμα των ονείρων σου?
    Απάντηση με παράθεση