Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 25-07-22 15:33 #1
    Προεπιλογή Βρήκα σκουλήκι σε κρεατίνη της GymBeam
    Καλησπέρα προμηθεύτηκα το συμπλήρωμα διατροφής κρεατίνης με την εμπορική ονομασία ''Crea7in'' της εταιρείας GymBeam (link προϊόντος:***ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ LINK ΑΠΟ E-SHOP***.Παρέλαβα την συσκευασία 08/07/2022, το προϊόν ήταν αποθηκευμένο σε σκιερό και καθαρό μέρος. Ανοίχτηκε για πρώτη φορά 24/07/2022 και κατανάλωσα 10γρ απο το προϊόν με το ειδικό κουταλάκι που υπήρχε στην συσκευασία,κατα το κλείσιμο του κουτιού διαπίστωσα ότι υπάρχει ένα σκουλήκι εντός της συσκευασίας.Μετά από κάποια λεπτά παρουσίασα ενόχληση στο στομάχι και εμετό.

    Μίλησα με την εταιρεία ώστε να μου δώσουν κάποια στοιχεία επικοινωνίας και αρνούνται.Η σελίδα σου δημιουργεί εντύπωση ότι είναι κάποιο ελληνικό eshop αλλα δεν είναι τα μόνο στοιχεία που δίνουν είναι μια διεύθυνση Γερμανίας και μια Σλοβακίας.Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο;

    https://www.youtube.com/watch?v=4mR4GdiwZ7M
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-07-22 17:36 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Δεν είναι κατι άγνωστο η πρωτοφανές και αυτα παθαίνει κάποιος οταν ψωνίζει απο αμφιβόλου προελέυσεως σαιτ , εμένα προσωπικα δεν με κάνει εντύπωση το έχω δει πολλες φορές να συμβαίνει αυτο και σε γνωστα μου άτομα και μετα πιάσε το αυγό και κούρευτο
    Εδω κάποιος χαιρόταν που βρήκε σαιτ και ψώνιζε επώνυμα προιόντα στη μιση τιμη , μέχρι που ανακάλυψε οτι ήταν μαιμού , ενω εγω τον έλεγα οτι με τα λεφτα που δίνεις για την πρωτείνη δεν παίρνεις ουτε σκυλοτροφή
    Και έχουν ενα δικαιολογητικο οτι ψωνίζουν πολλοι απο εκεί , ξερω πολλα άτομα , αρα η πλειοψηφία πράτει το σωστο , ξεχνώντας ότι και οι πολυ έξυπνοι άνθρωποι είναι μειοψηφία , αρα το αφήγημα αυτο δεν είναι σωστο και υπάρχει και αιτιολογία οτι λόγω της οικονομικής δυσχέρειας και ακρίβειας και ανατιμήσεις σε συμπληρώματα ψαχνουν όλοι φτηνες λύσεις

    Και καμια φορα δεν φταίνε και οι εταιρίες γιατι οι Αλεπουδιάρηδες χρησιμοποιούν εταιρίες επώνυμες και μεσα βαζουν οτι ναναι εφόσον δεν ελέγχονται και μεχρι να τους ανακαλύψουν οτι αρπάξουν
    Αλλα και ενα προιον αν δεν συντηρείτε σωστα εφόσον ανοιχτει και είναι σε ζεστο και υγρό περιβάλον και πάρει υγρασια μπορει να αλλοιωθεί ακομη και πριν την λήξη του
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση