Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 40
  1. 09-04-23 11:32 #31
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα στην ομάδα! Είμαι ο Γιώργος Λεντακης που έλαβα την πρώτη θέση στην classic physique.
    Διάβασα τα σχόλιά σας και θέλω να πω ότι από την πλευρά του αθλητή, η κλασικ δίνει δίοδο σε αθλητές με προικισμένη κατασκευή να κάνουν το αγαπημένο τους άθλημα με τον τρόπο που πραγματικά αγαπούν. Πριν την έλευση της κατηγορίας αυτής εγώ θα αγωνιζόμουν στη -85, όπου σε έναν ανταγωνιστικό αγώνα θα είχα να αντιμετωπίσω παιδιά πολύ κοντύτερα πιθανότατα, ίσως όχι με τόσο όμορφο σχήμα αλλά σίγουρα πολύ πιο πυκνά μυϊκά. Για αυτό η έλευση αυτής της κατηγορίας μιλώντας για εμένα προσωπικά αλλά θεωρώ ότι εκφράζω αισθήματα πολλών αναπτέρωσε την αγάπη μου για το σιδερένιο μας άθλημα.
    Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του forum για την εξαιρετική κάλυψη και περιμένω με ανυπομονησία να ακούσω τον σχολιασμό από τα πιο έμπειρα μέλη της ομάδας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-04-23 11:54 #32
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Georgeled8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα στην ομάδα! Είμαι ο Γιώργος Λεντακης που έλαβα την πρώτη θέση στην classic physique.
    Διάβασα τα σχόλιά σας και θέλω να πω ότι από την πλευρά του αθλητή, η κλασικ δίνει δίοδο σε αθλητές με προικισμένη κατασκευή να κάνουν το αγαπημένο τους άθλημα με τον τρόπο που πραγματικά αγαπούν. Πριν την έλευση της κατηγορίας αυτής εγώ θα αγωνιζόμουν στη -85, όπου σε έναν ανταγωνιστικό αγώνα θα είχα να αντιμετωπίσω παιδιά πολύ κοντύτερα πιθανότατα, ίσως όχι με τόσο όμορφο σχήμα αλλά σίγουρα πολύ πιο πυκνά μυϊκά. Για αυτό η έλευση αυτής της κατηγορίας μιλώντας για εμένα προσωπικά αλλά θεωρώ ότι εκφράζω αισθήματα πολλών αναπτέρωσε την αγάπη μου για το σιδερένιο μας άθλημα.
    Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά του forum για την εξαιρετική κάλυψη και περιμένω με ανυπομονησία να ακούσω τον σχολιασμό από τα πιο έμπειρα μέλη της ομάδας!
    Καλησπέρα Γιώργο, χαρά μας που συμμετέχεις ενεργά στην παρέα μας.
    Οι νίκες σου στο Mr Οδύσσεια τον Νοέμβριο του 2022 και στο Πανελλήνιο Κύπελλο πρόσφατα, επιβεβαιώνουν ότι η κατηγορία Classic Physique είναι αυτό που σου ταιριάζει ως σωματοδομή

    Όνομα: DSC_0154.jpg Εμφανίσεις: 262 Μέγεθος: 116,0 KB

    Όνομα: DSC_0117.jpg Εμφανίσεις: 244 Μέγεθος: 127,0 KB

    Καλή συνέχεια στους αγώνες σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-04-23 01:52 #33
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Πολύ καλός και οι συναθλητες σου άξιοι ο καθένας με τα χαρακτηριστικά του και σ αυτες τις κατηγορίες όπως και στο παλιό παραδοσιακό ΒΒ προ 30 ετών και βάλε, ο στόχος ήταν πέρα απο την μάζα να βελτιώνει ο αθλητης αδυναμίες σε σημεία και οχι απλα στόχο σε ωμή μάζα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-04-23 02:10 #34
    Προεπιλογή
    Γιώργο μου, για ακόμα μια φορά ευγε!

    Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-04-23 09:40 #35
    Προεπιλογή
    Ειλικρινά το χάρηκα γιατί και ας ήμασταν λίγα άτομα, κατά την προσωπική μου άποψη το επίπεδο ήταν πολύ υψηλό και εγώ ως αθλητής το χάρηκα παρά πολύ που αναμετρήθηκα με αθλητές τέτοιου επιπέδου, ελπίζω και οι θεατές να το ευχαριστήθηκαν επίσης!

    Γιώργο μου δεν φαντάζεσαι ποσό με χαροποιεί και ποσό μου δίνει κίνητρο να ακούω καλά λόγια από έναν αθλητή της ποιότητας σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6.  

  7.  

  8. 10-04-23 13:27 #38
    Απάντηση με παράθεση
     

  9.  

  10.  

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123