Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 26-02-23 23:08 #1
    Προεπιλογή απορίες για laxogenin-smillax sieboldii?
    Καλησπέρα σας,
    τις προάλες που έψαχνα κάποιο συμπλήρωμα που να βοηθάει στην αυξηση της δύναμης, πρότειναν το φυτό ''smilax sieboldii'' αν το γράφω κιολας σωστα.
    ΔΕΝ με ενδιαφερει η μυική μάζα, θελω απλώς να πετύχω ενα lifetime pr που θέλω και ειμαι αρκετά κοντά, αλλα νιώθω οτι εχω φτάσει ''ταβάνι'' οσο και αν προσπαθώ (λίγοι νομιζω θα με καταλάβουν)
    μετά απο ψάξιμο λοιπόν για αυτό το συμπλήρωμα (γιατι δε θελω να μπλέξω με αναβολικά,γυμνάζομαι κοντα 11 χρονια και ειμαι στα 30+ ) βρήκα οτι η ουσία laxogenin είναι το αποτέλεσμα της χημικής επεξεργασίας του smilax siebolddii αν κανω λαθος, διορθώστε με παρακαλω.
    βρήκα 2 συμπληρώματα άμεσα διαθέσιμα για αγορά.
    1. ειναι το "'bigger by the day'' απο τον ''συγχωρεμένο'' rich piana:
    https://www.skroutz.gr/s/22991427/Ri...%B5%CF%82.html
    το οποίο διαβασα αμφιλεγόμενα reviews στο ιντερνετ..
    και το δευτερο:
    2. https://redcon1.com/products/redcon1-halo
    το οποίο απο οτι διαβασα αλλαξανε το συστατικο απο smilax sieboldii (laxogenin) σε chinesse smillax το οποίο πολλοί αναφέρουν πως ΔΕΝ προσφέρει σωστα αποτελέσματα και ειναι ψιλο-μουφα.

    εχει κανενας αποψη πανω σε όλα αυτά; το ψάχνω κανα δυο εβδομάδες τώρα και είμαι πλήρως προβληματισμένος δεν ξερω τι να κανω,απο τη μια δε θελω να ''πεταξω'' 60-70 ευρω, απο την αλλη θελω να τα διαθεσω για να δω αυτη τη μικρή διαφορά που ψάχνω..
    σας ευχαριστώ ολους εκ των προτέρων καθε γνώμη δεκτή και με συγχωρείτε για το μακροσκελές ποστ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-02-23 15:22 #2
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Kαλησπέρα ,

    Τι pr ακριβώς αν επιτρέπεται ειναι αυτό πού θέλεις να πετύχεις ?
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση