Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37
  1. 01-06-10 21:13 #31

    Εγγραφή
    16-09-2009
    Μηνύματα
    79
    Προεπιλογή
    Κοίτα να δεις πράγματα!!! Αυτόν τον άνθρωπο δεν τον συνάντησα από κοντά εδώ στην Ελλάδα, αλλά μάλλον θα τον συναντήσω στη Μελβούρνη. Ναι παίδες, εκεί θα ειναι η μόνιμη κατοικία μου σε λίγους μήνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-06-10 21:52 #32
    Προεπιλογή
    ^^

    Στα doherty`s έτσι?

    Και εγώ από Σεπτέμβρη εκεί θα σουλατσέρνω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-07-10 20:13 #33

    Εγγραφή
    16-09-2009
    Μηνύματα
    79
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Littlejohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^^

    Στα doherty`s έτσι?

    Και εγώ από Σεπτέμβρη εκεί θα σουλατσέρνω...
    Χαχαχαχαχαχα και εγώ από το Σεπτέμβρη θα είμαι εκεί. Για πάντα όμως!!!! Ήθελε να με διώξει αυτή η χώρα... και τελικά το κατάφερε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-07-10 22:05 #34
    Προεπιλογή
    ^^ Μια από τα ίδια...Δεν πειράζει όμως. Η Αυστραλία είναι υπέροχη χώρα και η Μελβούρνη καταπληκτική πόλη, με πολλές ευκαιρίες για να ζήσεις σαν άνθρωπος...

    Σε πια Doherty`s θα πας? City, Dandenong, Brunswick? Στα Dandenong απ`όσο γνωρίζω κυκλοφορούν και οι περισσότεροι Έλληνες και εγώ μάλλον εκεί θα πηγαίνω...

    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-07-10 12:53 #35
    Προεπιλογή
    δε διαφέρει και πολύ σε μέγεθος απο τον Freeman και τον Samuel και αυτοί είναι πρώτα ονόματα.Νόμιζα οτι ο Κεφαλιανός μπορεί να κατάφερε να γίνει επαγγελματίας άλλα δεν φανταζόμουνα ότι θα πλησίαζε έστω και λίγο το μέγεθος αυτων που κατεβαίνουν στα Οlympia.Μπραβο του καλη φάση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-07-10 12:57 #36
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ahi_2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε διαφέρει και πολύ σε μέγεθος απο τον Freeman και τον Samuel και αυτοί είναι πρώτα ονόματα.Νόμιζα οτι ο Κεφαλιανός μπορεί να κατάφερε να γίνει επαγγελματίας άλλα δεν φανταζόμουνα ότι θα πλησίαζε έστω και λίγο το μέγεθος αυτων που κατεβαίνουν στα Οlympia.Μπραβο του καλη φάση!

    Φιλε εισαι σε ενα τοπικ που δημιουργηθηκε πριν ενα χρονο. Τα δεδομενα του σημερα αλλαξαν για τον Κεφαλιανο, και ο ογκος του ειναι σεβαστος σε σχεση με το υψος του.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-07-10 13:36 #37
    Προεπιλογή
    Νταξει δε χρειαζεται να εισαι τοσο αυστηρος ειμαι καινουριος στο forum και δε το προσεξα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123