Σελίδα 12 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 308
  1. 05-06-09 17:55 #166
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    ^ εγώ τους είχα δεί και Live σε ένα αγώνα τον περασμένο νοέμβριο και όντως η χορογραφία τους ταίριαζε απόλυτα και ήταν και οι δύο συγχρονισμένοι και κινούνταν αρμονικά, χωρίς χοντροκομένες και περιττές κινήσεις.

    πρέπει να δοκιμάσουν εξωτερικό.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-06-09 17:58 #167
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    τώρα που έχουμε καλύτερη άποψη λόγω φώτο μπορείτε να καταλάβετε τι ενοούσα οταν έλεγα ότι μπορούν να σταθούν και να διεκδικήσουν μια καλή θέση στο βάθρο στο γιούνιβερς και σαν ζευγάρι αλλα και ατομικα γιατί υπάρχουν αυτα τα περιθώρια βελτίωσης επειδή δεν ήταν στο 100%των δυνατοτήτων τους , όσο για την χορογραφία μπορώ να πώ απο τις καλύτερες που έχω δεί σε αγώνες ζευγαριών και σωστα εκτελεσμένη με καλή επιλογή μουσικής που να τους εμπνέει στο ποζάρισμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-06-09 17:59 #168
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Τα παιδια οντως καναν πολυ καλη δουλεια στη χορογραφια και ανετα ερχομενοι σε καλη φορμα, μπορουν να αγωνιστουν στο εξωτερικο και να διακρηθουν.
    Προς το παρον ειναι παραδειγμα πως μημηση για ζευγαρια που ασχολουνται με το αθλημα! Ελπιζω να ακολουθησουν και αλλοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-06-09 22:07 #169
    Προεπιλογή
    Εγώ παιδιά είπα και πιο πάνω τη γνώμη μου … ήταν ένα απίθανο θέαμα.. να το θέσω με το δικό μου τρόπο κάπως αλλιώς ήταν ένα σαγηνευτικό χορευτικό δύναμης σαν να λέμε το tango τον bodybuilders.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-06-09 22:13 #170
    Fitness Power
    Το avatar του χρήστη Annie

    Εγγραφή
    23-01-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    264
    Προεπιλογή
    πολύ καλός ο αγώνας στην Κατερίνη....!!!
    την παρπάνω εκτενή κουβέντα να πω την αλήθεια δεν την πολυκατάλαβα...νιωθω λες και παρακολουθούμε πρώτη φορά ελληνικό αγώνα...οι ελάχιστες συμμετοχές γυναικών μπορεί να σημαίνουν μια μόνο αθλήτρια ανα κατηγορία...και οι 2 ήταν πολύ καλές, η κάθε μια για την κατηγορία της ...το παιχνίδι παίζει στα παγκόσμια...εκεί καλείται η κάθε αθλήτρια να επιδείξει τις ικανότητες της και το αποτέλεσμα της προετοιμασίας της...τα πανελλήνια είναι απλά μια πρόβα, η προβα generale...
    επιπλέον η εμφάνιση Νόρας- Φάνη υπέροχη...τους θαύμασα πραγματικά...
    συγχαρητήρια σε όλους!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-06-09 22:50 #171
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Εδω βλεπουμε ενα ποτηρι που παντα το βλεπει μισο αδειο και ας ειναι εμφανη γεματο ο γιαννης το γιατι δεν καταλαβα ποτε?












    Οι φωτογραφιες οσο καλες και να τραβηχτηκαν καμια σχεση με την πραγματικοτητα μερικοι φενοντε πολυ καλυτερα








    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-06-09 09:20 #172
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Κατηγορια bodybuilding 1









    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-06-09 10:00 #173
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    O Καγκελαρης είναι ακουραστος,μιλαμε για τρελλες συμμετοχές σε αγωνες !! Τελικα από ποιον εχασε στην κατηγορία του;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-06-09 10:04 #174
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    O Kαγγελαρης βγηκε δευτερος μετα απο τον αθλητη με το νο.76 στο μικρο του τον λενε Αναστασιος Βασσος. Ο Καγγελαρης ηταν καλυτερος απο καθε αλλη φορα, αλλα κρατουσε λιγα νερα σε σχεση με τον νικητη της κατηγοριας.

    Αναλυτικη καταταξη των αθλητων με τα ονοματα τους θα εχουμε συντομα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-06-09 11:34 #175
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Στις παραπάνω φωτογραφίες στο κέντρο, δίπλα στον καγγελάρη, ο καλός μου φίλος Κώστας Καραίσκος, που θα τον δούμε σε λίγες μέρες ατον αγώνα της wabba πολύ πιο έτοιμο και γραμμωμένο.

    Σχετικά με τον άλλο καλό μου φίλο Καγκελάρη, μπράβο στο Γιώργο για τις συνεχόμενες συμμετοχές και την φόρμα του η οποιά τον τελευταίο καιρό βελτιώνεται σημαντικά. Δεν ξέρω αν αυτή η διάρκεια έχει ξαναγίνει από άλο αθλητή και κάποια στιγμή πρέπει να του το αναγνωρίσουμε.
    Η απόφαση των κριτών είναι πάντα σεβαστή, ίσως σε έναν διεθνή αγώνα που συνήθως είναι πιο αυστηροί οι κριτές στο θέμα του στησίματος και τα κριτήρια δίνουν περισσότερο βάρος στις μάζες των αθλητών, η κατάταξη θα μπορούσε να ήταν διαφορετική.

    Αξίζουν συγχαρητήρηια και στον νικητής της κατηγορίας, ο οποιός παρότι ήταν ο 1ος του αγώνας εδειξε ένα πολύ καλό σύνολο, ελπίζουμε να έχει και συνέχεια και να τον δούμε βελτιωμένο και πιο εμπειρό σε επόμενους αγώνες.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-06-09 15:45 #176
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    *** edit ΜΒ. το παιδιί είναι αστυνομικός, δεν είναι μπάτσος, μάθε να μιλάς καλύτερα.




    Ηλια αυτον εδω ποτε θα τον ψησεις να κατεβει? αντε καιρος ειναι νομιζω θελει λιγο μαζα αλλα ενταξη υπαρχει και η φιτνεςς κατηγορια









    ΥΓναι παλι αποψη μου λεω δεν ειναι αλουνου (μπας και προλαβω τον καγκελαρη απο το να γραφτει στο φορουμ για διαφωνιες )
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-06-09 15:58 #177
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Σε αυτό που λες Αλέξη έχεις δίκιο,σαφως ο άλλος αθλητης ήταν πιο κομμενος,αυτό δεν θεωρείται ασεβεια για τον Καγκελαρη,γενικα ενω έχει ποιοτικους μυς επάνω του o Γιωργος σε πολλους αγωνες έχει παρουσιασει εικόνα όχι τόσο καλής γραμμωσης,δεν ξερω τι δεν του βγαινει στην προετοιμασια , αν σπαει την διαιτα του κτλ.Τελωσπαντων,δεν είναι δικό μας θεμα αυτό,ευκαιρίας δοθείσης το αναφερουμε,πάντως ο Καγκελαρης πρεπει να ζυγωνει σε τριψηφιο αριθμο συμμετοχων σε αγωνες και για αυτό είναι respect !!


    ΥΓναι παλι αποψη μου λεω δεν ειναι αλουνου (μπας και προλαβω τον καγκελαρη απο το να γραφτει στο φορουμ για διαφωνιες )

    Αν είναι και αυτό ένα κόλπο να γραφουμε αθλητες στο φόρουμ,γιατί όχι;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-06-09 16:49 #178
    Το avatar του χρήστη satheo

    Εγγραφή
    05-06-2009
    Περ.
    Larissa
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο δεξια, κατηγορια εφηβων και master


    συγνωμη κανω λαθος η ο αριστερα ειμαι ο ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ απο λαρισα? εαν ναι ο λεωνιδας τον εφερε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-06-09 16:59 #179
    Το avatar του χρήστη satheo

    Εγγραφή
    05-06-2009
    Περ.
    Larissa
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων


    Καπιοι ειναι ηδη στον τοπο διεξαγωγης του αγωνα και μας περιμενουν...
    Συντομα θα ειμαστε ολοι παρεα μαζι

    οχι βρε εχασα τελικα που δεν μπορεσα να ερθω!
    των Στρατο εχω να των δω απο τοτε που αυτοεξωριστικα απο τιν ΝΑΒΒΑ αν και ειχα σαν αθλητης `12 συμετοχες + 1 στο ευρωπη + 1 wff world
    σαν προπονιτις εχω χασει λογαρισμο !
    IFBB KAI WABBA πρωσοπικα δεν αγωνιστικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-06-09 17:04 #180
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    να κάνω και εγω το σχόλιο μου ο καγγελάρης ήταν πολύ καλός σ αυτόν τον αγώνα λίγα νερακια ίσως του στέρησαν την πρωτια

    αλλα να ξέρετε όταν κάποιος βγαίνει δεύτερος μπορεί και για μια ψήφο να έχει βγεί δεύτερος γιατί οι απόψεις διήστανται ο καγγελάρης πχ είχε περισσότερη εμπειρία πάνω στην σκηνή ωραίο καλούπι , ο τάσος δεν είχε εμπειρία αλλα πέτυχε μια πολύ καλή φόρμα με καλό καλούπι και γράμωση απλα δεν παρουσίαζε όλες τις δυνατότητες του γι αυτό και αρκετες φορές τονίζαμε να κρατάν τις πόζες και να μην ξεχνάν να παταν τα πόδια βέβαια δεν ισχυαν αυτα για τον καγγελάρη ο οποίος είναι έμπειρος αθλητής . επίσης ο τάσος έκανε μια τρομερή βελτίωση μεσα σε διάστημα 2 μηνών περίπου που τον είχα δεί απο κοντα και στους αγώνες πέτυχε καλή γράμωση χωρίς να χάσει καθόλου απο μυικότητα μάλιστα ήταν και πιό γεμάτος

    και μην ξεχνάμε ο γιώργος ο καγγελάρης είναι κατηγορία μάστερς και στάθηκε ανταξια και διεκδήκησε μάλιστα την πρώτη θέση μέ πολύ νεότερους αθλητές γι αυτό και του αξίζουν συγχαρητήρια

    ο άλλος στην κάτω φώτο μάλον θα κατεβεί σε επόμενους αγώνες της ναββα το έχουμε συζητήσει είναι ο γιώργος απο κομοτινή και απο τα καλύτερα παιδιά στον χώρο του ββ αλλα και φανατικός φίλαθλος και νομίζω ήρθε το πλήρωμα του χρόνου να τον δούμε στην σκηνή .

    έχει πολλες δυνατότητες και είμαι σίγουρος θα τα πάει καλά
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία