Σελίδα 9 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 789101119 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 135 από 308
  1. 02-06-09 20:31 #121
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Στράτο περαστικά και σιδερένιος στην πορεία (που έτσι κι'αλλιος θα είσαι), ο Γιάννης τα ρήμαξε όλα όπως είδες
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-09 21:27 #122
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    η δήμητρα μουρατίδου και η νόρα κόλια το είχα ξανααναφέρει δεν είναι στην ίδια κατηγορία και κακώς αναφέρθηκε πως ήταν πρώτη δεύτερη στην κατάταξη , απλά ήταν διαφορετικές κατηγορίες φίτνες και δεν είναι σωστό να τις κρίνουμε με τα ίδια μέτρα και σταθμά .

    η δήμητρα μουρατίδου είναι πολύ καλή αθλήτρια και πολύ καλή ποιότητα μυών απλα όπως επεσήμανα και στην ίδια για αγώνες του εξωτερικού πού μπορεί να σταθεί πολύ καλά , πρέπει να βελτιώσει όχι το ποζάρισμα γιατί είναι πολύ καλό , αλλα το στήσιμο στα ρηλάξ , εκεί χρειάζετε σωστή καθοδήγηση γιατί δεν αρκεί να έχεις ενα ωραίο και γυμνασμένο σώμα αλλα και να ξέρεις να το δείχνεις αν προσέξει αυτή την λεπτομέρεια είναι έτοιμη για αγώνες του εξωτερικού
    Δεν ειδα πουθενα να ειπα κατι λαθος να η επιβεβαιωση Τι κυπελο πηρες δεν ξερω δηναν διαφορα εκει
    Το βραβείο μου γράφει "1η θέση fitness" αγαπητέ μου ruhl κι αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς.
    Εφοσον σας εβαλαν πανω στην σκηνη διπλα διπλα για συγκρησης και δεν βγηκατε μονες η καθε μια λογω κατηγοριας καλως κακος αλλα κρητηρια δεν ξερω παντως η αλλη ηταν σε καταπληκτικη κατασταση ινες παντου και σε συγkρηση σωματικη ηταν ξεκαθαρο το αποτελεσμα.Aς το ξεκαθαρηζαν απο την αρχη.

    Και το ποζαρισμα δεν ειναι το 100% της βαθμολογιας αλλα μπραβο πολυ καλη ησουν και στα ζευγαρια
    Η δυσκολία της χορογραφίας μου και η φυσικότατη κατάστασή μου-χωρίς να θέλω να θίξω την άλλη αθλήτρια- επιβεβαιώνουν τον τίτλο που υπερασπίστηκα.Αν σε κάποιους δεν αρέσει αυτό είναι δικαίωμά τους,αλλά να το κρατάνε για τον εαυτό τους και να μην δημιουργούν εντυπωσεις στον κόσμο που δεν ήταν παρόντες στον αγώνα.
    Ε? δεν καταλαβα ειχα μια υποψια οτι δεν κερδησες την αλλη αθλητρια στο ποζαρισμα χαλαρα ενταξη αλλα γενικα?
    Απο τις φωτογραφιες φενετε ξεκαθαρα αυτο που λεω εγω και πως κρινω ποζαρησμα την ειχες σωματικα σε ειχε αν ηταν σωματικα αλλη κατηγορια αυτη ας το ρυθμηζαν οι διοργανωτες γιατι οταν σας εβαλαν διπλα για συγκρηση μηπως ειπαν στο κοινο παιδια ειναι διαφορετικες κατηγοριες απλος τις βαλαμε για παρεα μαζι?δεν το νομιζω οσο θυμαμε
    Οταν σας ειδε το κοινο(και εγω δλδ) τι υπεθεσε η μηπως ξερουμε ολες τις γυναικειες υποκατηγοριες για να γνωρηζουμε ποια και που ειναι


    Δεν μου αρέσει να παραπονιέμαι,αλλά κάποια ζητήματα είναι ηθικής τάξης και πρέπει να αποκαθίστανται.Δεν είναι ωραίο ενας άντρας να κουτσομπολεύει μια αθλήτρια.Γιατί περί κουτσομπολιού πρόκειται ή μάλλον συκοφαντία γιατί είναι και ψευδή τα γεγονότα που αναφέρονται από το ατομο που -αν κάνω λάθος για το πρόσωπο ζητώ συγνώμη- φρόντισε η άλλη κοπέλα να έχει χρόνο να αλλάξει βγάζοντας πρώτα εμένα για το χορευτικό ενώ δεν ήταν η σειρά μου..κι εγώ είχα να αλλάξω και το είχα πει..
    Μπα και αθλητες κοστομπολευω και σε τοπικο και σε διεθνη επιπεδο αφου εχουμε δημοκρατια και ελευθερια του λογου και δεν εχει κανενα κανονα στο φορουμ που να λεει μην κρηνετε αθλητες η αθλητριες εκτος αν ειστε κριτες η αθλητες που κατεβαινουν σε αγωνες τοτε μπορω να λεω την γνωμη μου.
    Για αυτο που σε εβγαλαν ποιο μπροστα ναι το ξερω διπλα σου ειμουν στα back stage το ακουσα-ειδα ο ιδιος ναι ισχυει αλλα μια χαρα τα πηγες το τραβηξα και σε βιντεο το οποιο θα ανεβασω στο μελον.
    Ας τελειώνουμε κάπου εδώ με τη μονομανία,κι επειδή οι νεες αθλήτριες στο fitness είναι λίγες στην Ελλάδα(βόρεια και νότια) ας τις προσέχουμε.Λυπάμαι που η γνωριμία μου με το φόρουμ έγινε με μια τέτοια αφορμή
    Καμια μονομαχια νομιζω εσυ το βλεπεις ετσι εγω ουτε σε ξερω ουτε χωραφι εχω να χωρησω μαζι σου
    Απλος ισως πειραζουν οι αποψεις μου τις περνετε πολυ κατακαρδα και αφου πηγα να δω και εσενα και σε χειρωκροτησα σε τραβηξα φωτογραφιες και βιντεο τα οποια θα ανεβασω για να σε κανω διαφημηση πιστευω στηρηζω το αθλημα αθλητριες και αθλητες

    Να ακομα μια αποψη μου εχεις εξερετικο ατομικο ποζαρισμα ρουτινας αλλα στις ποζες στις συγκρησεις οχι τοσο καλο θελει βελτιωση αυτο ειδα σαν θεατης με τα λιγα πραγματα που ξερω φυσικα κατα την γνωμη μου(ποιανου αλλου λολ)ενος θεατη απλος δεν το γραφω τοσο συχνα στα ποστ το θεωρο περιτο επειδη παντα γραφω εγω με αυτο το nickname δεν το μοιραζομε με καποιον αλλο ουτε εκπροσωπω αποψη καπιας ομαδας ανθρωπον





    Δεν ξερω τις κατηγοριες ουτε ασχοληθηκα ποτε να τις μαθω αλλα το μονο που ειδα οπως οι αλλοι θεατες εκει σας βαλαν μαζι αυτη δεν ειχε τεραστια μαζα τιποτα 2πλασια απο σενα αλλα καλυτερη γραμμωση




    ΥΓ αντε τι αλλο θελετε γραφει και η Νορα κολια στο φορουμ για να δουμε θα ειναι το τελευταια της ποστ σε αυτο το τοπικ η θα την δουμε και σε αλλα υποφορουμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-09 21:29 #123
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στράτο περαστικά και σιδερένιος στην πορεία (που έτσι κι'αλλιος θα είσαι),
    x2 περαστικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-06-09 22:04 #124
    Fitness Champion
    Εγγραφή
    02-06-2009
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    Εντάξει ruhl,όλα καλά και αλοίμονο,κριτική γίνεται,ανακρίβειες να μην γράφονται γιατί είναι κρίμα να χαλάει άδικα η εικόνα ενός αθλητή,έτσι δεν είναι?

    Τώρα για τα υπόλοιπα,είπα και πριν ότι δεν είχα κάνει προετοιμασία και δεν ήμουν στην κατάσταση του Νοεμβρίου,αλλά 'ετσι κι αλλιώς έχουμε διαφορετικό σωματότυπο με την κοπέλα ασχέτως γράμμωσης που είναι εξάλλου κι αλλουνού παπά Ευαγγέλιο...

    Αnyway,κάθε κριτική είναι ευπρόσδεκτη και μπορεί να φανεί εποικοδομητική αρκεί να μην εμπεριέχει στοιχεία παραπληροφόρησης

    Χάρηκα που το ξεκαθαρίσαμε και πιστεύω να τα ξαναπούμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-06-09 22:24 #125
    Προεπιλογή
    νορα μη δινεις σημασια θα ακουσεις πολλα,το ιδιο παθαινω και εγω αλλα δεν αξιζει να σκας.εισαι κορμαρα και ξερω μπορεις να το πλασεις οπως θελεις γιατι εχεις πολλες δυνατοτητες.εισαι υπεροχη.να ακους τον ηλια,τον πανο που εχουν εμπειρια στο fitnes και ασε τους αλλους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-06-09 22:38 #126
    Fitness Champion
    Εγγραφή
    02-06-2009
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    νορα μη δινεις σημασια θα ακουσεις πολλα,το ιδιο παθαινω και εγω αλλα δεν αξιζει να σκας.εισαι κορμαρα και ξερω μπορεις να το πλασεις οπως θελεις γιατι εχεις πολλες δυνατοτητες.εισαι υπεροχη.να ακους τον ηλια,τον πανο που εχουν εμπειρια στο fitnes και ασε τους αλλους.
    Σας ευχαριστώ κύριε Αναγνώστου για τα καλά σας λόγια,είναι πολύ ενθαρρυντικό να τα ακούω από έναν αθλητή με την εμπειρία και τις διακρίσεις σας.
    Συγχαρητηρια για τη νίκη σας και καλή συνέχεια σας εύχομαι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-06-09 23:49 #127
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    ισως λιγο καθηστεριμενα αλλα Γιαννη θα ηθελα κ εγω να σου πω ξανα συγχαριτηρια! νομιζω φαινοταν η διαφορα.. οταν στα μπακ σταιτζ αλοι εκαναν βαρακια κ επαιζαν με λαστιχα εσυ εδινες συμβουλες σε αλους αθλητες.. αν αυτο δεν ειναι το μεγιστο, τι αλλο μπορει να ειναι?

    βασικα, ενιοσα λιγο ασκημα που δεν φαγαμε τελικα την πιτσα που λεγαμε αλλα μας τα χαλασε λιγο η ωρα.. οστοσω δεσμευομαι δημοσιος οτι αμα τσιμπισεις κανεναν καλο τιτλο κ στο πανευρωπαικο τοτε θα φαμε 2! (βασικα οχι αμα, θα τσιμπισεις...)

    γενικα περι διοργανοσης κτλ ολα ηταν πολυ ωραια! αρκετος κοσμος, πολοι αθλητες, αλοι καλοι κ αλοι καλητεροι...
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-06-09 10:32 #128
    Προεπιλογή
    Θελω να πω και γω ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους αθλητες που καταφεραν να ανεβουν πανω στη σκηνη....γιατι μονο εμεις ξερουμε τι κοπο και τι θυσιες καναμε ολο αυτο τον καιρο για να μπορεσουμε να βρεθουμε εκει.....μπραβο στην NABBA-WFF για την αψογη αυτη εκδηλωση.....ο κυριος τριανταφυλλου οπως παντα αψογος κριτης και φοβερος ανθρωπος....να ειστε ολοι καλα με υγεια...


    Γιαννη ειχες πιασει φοβερη φορμα και πισευω πως αυτο θα βελτιωθει μεχρι την σλοβακια....μπραβο σου.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-06-09 11:10 #129
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cosmo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ευχαριστώ κύριε Αναγνώστου για τα καλά σας λόγια,είναι πολύ ενθαρρυντικό να τα ακούω από έναν αθλητή με την εμπειρία και τις διακρίσεις σας.
    Συγχαρητηρια για τη νίκη σας και καλή συνέχεια σας εύχομαι!
    νορα γιαννη να με λες.ειμαι που ειμαι παπους.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-06-09 11:17 #130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θελω και εγω να επαναλαβω τα συγχαρητηρια μου στην διοργανωση του Πανελληνιου_ΝΑΒΒΑ 2009 που πραγματικα ειχε μεγαλη επιτυχια, τοσο σε επιπεδο αθλητων (ποιοτικα και ποσοτικα) οσο και για την προσελευση θεατων.

    Πρωτα θα πρεπει να δωσουμε τα συγχαρητηρια στον Αναγνωστου Γιαννη γενικο νικητη και συνφορμητη μας!!! Πραγματικα ηταν φανταστικος!!!
    Συγχαρητηρια και σε ολους τους αθλητες που εδωσαν τον καλυτερο τους εαυτο να δουμε ενα ωραιο θεαμα!!!

    Αξιζει να προσθεσουμε πως η προσελευση του κοσμου και το ολο κλημα θυμισε παλιες καλες εποχες στο ελληνικο ββ και πιστευω πως αυτην την ξεχωριστη βραδυα, επαναφεραμε παλιες καλες εποχες του ελληνικου ββ.

    Οσο για τους φιλους του φορουμ που γνωρισα απο κοντα, δεν υπαρχουν λογια να εκφρασω την περιφανεια μου, οτι καθημερινα ανταλλασουμε αποψεις με πολυ καλα παιδια και κυριως με παιδεια. Τους ευχαριστουμε και αυτους για την παρουσια τους στον αγωνα και τη συμπαρασταση τους στο φορουμ.

    Τελος θελω να ευχαριστησω την ομαδα του greekmusclenet για την προσφορα τους στο αθλημα και την υποστηριξη τους με το υπεροχο φωτογραφικο υλικο.
    Ενα μεγαλο ευχαριστω και σε ολα τα γυμναστηρια και καταστηματα συμπληρωματων που βοηθησαν στο εργο του φορουμ!

    Συγχαρητηρια στον Γιάννη Αναγνωστου και καλή συνέχεια του εύχωμαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-06-09 11:48 #131
    Fitness Champion
    Εγγραφή
    02-06-2009
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    νορα γιαννη να με λες.ειμαι που ειμαι παπους.....
    Πρώτον,αν ήταν έτσι οι παππούδες τι άλλο θέλαμε!
    Και δεύτερον,ο πληθυντικός είναι θέμα σεβασμού κι όχι ηλικίας,αλλά αφού το επιθυμείς Γιάννη λοιπόν!!

    ps:Φωτό από την μεσαία ανδρών?!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nora Kollia : 03-06-09 στις 11:52
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-06-09 12:15 #132
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cosmo Εμφάνιση μηνυμάτων

    ps:Φωτό από την μεσαία ανδρών?!
    Συντομα θα μπουν απο ολες τις φωτο αναλυτικα. Λιγο υπομονη απο ολους παιδια, για να ειναι οσο το δυνατον καλυτερη η παρουσιαση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-06-09 12:27 #133
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θελω να πω και γω ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους αθλητες που καταφεραν να ανεβουν πανω στη σκηνη....γιατι μονο εμεις ξερουμε τι κοπο και τι θυσιες καναμε ολο αυτο τον καιρο για να μπορεσουμε να βρεθουμε εκει.....μπραβο στην NABBA-WFF για την αψογη αυτη εκδηλωση.....ο κυριος τριανταφυλλου οπως παντα αψογος κριτης και φοβερος ανθρωπος....να ειστε ολοι καλα με υγεια...


    Γιαννη ειχες πιασει φοβερη φορμα και πισευω πως αυτο θα βελτιωθει μεχρι την σλοβακια....μπραβο σου.....
    welcome zak, απ'οτι κατάλαβα πήρες μερος στον αγώνα?!, βαλε αν θέλεις φωτογραφίες σου αν οντος είναι ετσι.
    και πες αν θελεις ποιος εισαι, ολοι οσοι κατεβενεται στους αγωνες ειστε αξιοι συγχαρητηρίων και σεβασμού, το ελαχιστο που μπορουμε να κανουμε ειναι να πουμε ενα μπραβο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-06-09 15:58 #134
    Προεπιλογή
    ευχαριστω μιχαλη για τα καλα σου λογια.ειναι τιμη για μενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-06-09 18:18 #135
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή


    Αλλη μια φωτογραφια του Ραφαηλιδη (νομιζω Γιωργος στο ονομα),ο δευτερος απο αριστερα.Οταν ανεβηκε εντυπωσιασε με το στεγνωμα...


    Το παρακατω παιδι (στα δεξια) ηρθε απο Κρητη και νομιζω τον κατεβασε ο Μινιδης.

    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 789101119 ... ΤελευταίαΤελευταία