Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 46
  1. 07-04-09 13:36 #16
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Μεχρι και την Κορυ Εβερσον που ειναι και η καλυτερη με μεγαλη διαφορα για μενα και ειναι και πολυ ομορφη γυναικα ειναι ωραιο.Μετα πλεον δεν μου θυμιζει τιποτα γυναικα κατατανταει υπερβολη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SOLID : 07-04-09 στις 13:42
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-04-09 08:38 #17
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Αυτό συνέβη όταν στο βωμο της μυϊκότητας εισχωρήσαν οι γυναίκες στα "αντρικα" φάρμακα,αλλά αυτή είναι μια επιρροη που δώθηκε από ένα σημειο και μετα πρώτα στο αντρικο bb,οι γυναικες που οι περισσότερες καθοδηγούνται από αντρες επαγγελματίες αποφάσισαν να τους ακολουθησουν.
    Υπάρχουν μερικες γυναικες που ανετα μπορουν να σταθουν σε αντρικο διαγωνισμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-04-09 08:40 #18
    Προεπιλογή
    Ερωτάω…. Αυτό δεν είναι ίσως υπερβολή?… άλλο κατά τη γνώμη μου πάντα να φταίξεις ένα καλογυμνασμένο σώμα μέχρι εκεί που πάνε η δυνατότητες σου και άλλο να το υποστηρίξεις χημικά για να ξεπεράσεις ακόμα και έναν άνδρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-04-09 08:53 #19
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Jemstone από την πλευρα της θηλυκότητας σίγουρα είναι υπερβολη και αντιαισθητικο ορισμένες φορές...Απλα το αγωνιστικο επαγγελματικό bbing είναι άθλημα της υπερβολής καθως στόχος είναι η μεγιστη μυϊκότητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-04-09 11:42 #20
    Προεπιλογή
    Καταλαβαίνω πως το λες polyneike απλά σε ορισμένες κατηγορίας πάντα μιλάω για τη γνώμη μου θεωρώ ότι δεν θα έβαζα ποτέ το εαυτό μου σε αυτή τη θέση.. μου αρέσει να θαυμάζω το ωραίο σώμα αντρικό και γυναικείο αλλά στη γυναίκα θέλω να βλέπω το αποτέλεσμα τη γυμναστικής της γράμμωσης πάνω στο σώμα της με της ειδή υπάρχον προδιαγραφές. το να υποστώ χημική μετάλλαξη για να πετύχω κάποιο πιο άκαιρο σκοπό θεωρό ότι δεν είναι αποτέλεσμα του φυσικού. Τώρα για να είμαι σαφής μιλάω για μένα για το να παρακολουθώ το γυναικείο bodybuilding είναι άλλο θέμα αλώστε έχω μια καλή φίλη στο οποίο ερχόμενη στη Ελλάδα και μάλιστα στο πρώτο γυμναστήριο που έπιασα δουλειά με καθοδήγησε και μου στάθηκα άψογα τη θαυμάζω τη αγαπώ και θεωρώ για μένα ένα πρότυπο και από πλευρά γυμναστικής αλλά και από πλευράς ανθρωπιάς ΒΙΒΗ ΚΑΚΑΤΣΙΔΑ…













    τονίζω το υπέροχος άνθρωπος γιατί πραγματικά είναι..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jemstone : 10-04-09 στις 11:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-04-09 11:52 #21
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Συμφωνω για την Βιβη,την γνωρίζω,όχι προσωπικα,την έχουμε αναφερει και στο link με τις Ελληνίδες bbers, http://forum.bodybuilding.gr/showthr...?t=1507&page=3 ,το σωμα της είναι πιο όμορφο και πιο θηλυκο,απλά δεν κατεβαινε σε κατηγορία bbing οπότε η συγκριση δεν μπορεί να γίνει εύκολα,αν μιλησουμε με παραμετρο την θηλυκότητα η Βιβη είναι σιγουρα πιο κοντα σε αυτό που μας αρεσει σε όλους αλλά αν μιλησουμε με παραμετρο το bbing δεν μπορουν να συγκριθούν.Φαντάζομαι και με τον Coleman δύσκολα θα μπορουσες να "έβγαινες" μαζί του αλλα κρίνωντας bodybuilderιστικα ο άνθρωπος είναι top.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-04-09 11:59 #22
    Προεπιλογή
    Εκεί συμφωνούμε απόλυτα……
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-04-09 13:18 #23
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    βασικά εκεί μπερδεύονται ολοι, μιλάμε για καθαρά αθλητικά κριτήρια, το αν είναι ωραίο η αντιαισθητικό ειναι τελείως διαφορετική συζήτηση. πολύ καλα το έθεσε ο polyneikos.

    αν πουμε δλδ για ομορφια δε συγκρινονται η Rachel McLish και Cory Everson με την Iris Kyle, αλλα αν πουμε για αθλητικο επιπεδο η Iris Kyle ειναι πολυ μπροστα απο τις προηγουμενες.

    υσ: κανε ενα τοπικ για την Βιβη Κακατσιδα jems αφου υπαρχουν φωτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-04-09 17:14 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    ρε jemstone δεν ήξερα οτι ξέρεις την βιβη , εγω έχω κάνει μαζί της και σόου σε ένα κλάμπ στην κομοτινή , εγω πήγαινα τακτικά και έκανα ποζάρισμα και στυλ σεμινάριο σε ενα γυμναστήριο και μια φορα πήρα και την βιβή που ήταν αθλήτρια της ναββα και καναμε ποζάρισμα εχω και φοτο αλλα θελει ψαξιμο .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-04-09 17:31 #25
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    το γυναικείο ββ αρχικα είδατε πως ήταν αλλα η εξέληξη επιρεάζει τα πάντα έτσι άρχισε να ξεφεύγει , γι αυτό και στην ναββα καθιερώσαμε μόνο το φίτνες και έτσι έγινε και η ομοσπονδία παρακλάδι της ναββα WFF καθαρα ομοσπονδία του φιτνες γιατι και εμενα δεν μου αρεσει η υπερβολή στο γυναικείο σωμα , αλλα αυτες που ενδιαφερονται να συμετεχουν είναι αναπόσπαστο δικαίωμα τους , οπότε και μπορούν μόνο σε αγώνες του εξωτερικού .

    αλλα γούστα είναι αυτα γι αυτό βλέπουμε γυμνασμένες γυναίκες αλλα δεν υστερούν σε θυληκότητα και άλλες έχουν περισσότερο αρενωπότητα και απο ανδρες .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-04-09 16:29 #26
    Προεπιλογή
    Τη Βιβή τη ξέρω χρόνια δούλευα στα weirder tote μόλις είχα πιάσει δουλειά και ήταν από τα πρώτα άτομα που γνώρισα από το χώρο παρέμεινα στο γυμναστήριο 4 χρόνια και πάντα τα λέγαμε με τη Βιβή μάλιστα στη έκθεση γυμναστικής που ήμουν φέτος τη ξαναείδα μετά από 4 χρόνια και τα είπαμε είναι φοβερό άτομα γλυκό μιλητη και καλοπροαίρετη πάντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-04-09 13:21 #27
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Πιστευω πως γρηγορα θα γινει ανατροπη στο γυναικειο bbing και θα αναζητανε τα σωματα να ειναι πιο θηλυκα, συμμετρικα και με λιγοτερη μυικοτητα. Το αθλημα του bbing βαλεται απο τον χωρο του αθλητισμου για την αφυσικη πλευρα του γυναικειου bbing και θα ειναι καλη κινηση να ανατραπει αυτη η εικονα.
    Η ανατροπη εχει ξεκινησει και στο αντρικο bbing και αυτο θα το προσεξουμε και στο τελευταιο Olympia.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-04-09 21:09 #28
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    συγγνωμη ρε παιδια αλλα αυτο με τις γυναικες bb το εχουν καταντισει μερικοι σαν το ερωτημα μελαχρινη η ξανθια... προσωπικα μερικες μου αρεσουν κ λεω μερικες γιατι πχ μια μαυρη οπως κ να ηταν δεν παιζει να μου αρεσαι ποτε... αλλα στο κατω κατω, αθλητριες ειναι! τεληκα εμεις σαν τι πρεπει να τις κρινουμε; σαν αθλητριες; η σαν ωραιαες υπαρξεις;
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-04-09 00:11 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγγνωμη ρε παιδια αλλα αυτο με τις γυναικες bb το εχουν καταντισει μερικοι σαν το ερωτημα μελαχρινη η ξανθια... προσωπικα μερικες μου αρεσουν κ λεω μερικες γιατι πχ μια μαυρη οπως κ να ηταν δεν παιζει να μου αρεσαι ποτε... αλλα στο κατω κατω, αθλητριες ειναι! τεληκα εμεις σαν τι πρεπει να τις κρινουμε; σαν αθλητριες; η σαν ωραιαες υπαρξεις;
    σωστή η τοποθέτηση σου μαντους σαν αθλήτριες θα τις κρίνουμε βέβαια αλλα σαν γυναίκες πρέπει παραληλα να υποστηρίζουν και την γυναικεία φύση τους

    όπως και οι αντρες την ανδρική φύση τους .

    οι γυναίκες επιδη η ομορφια είναι και συνόνυμο της γυναικείας φύσης δεν αφήνει ανεπηρέαστο κανέναν κριτή , οι γυναίκες παραληλα με τους μυς μπορεί να είναι και σεχυ αλλα απο ένα σημείο και μετα μιλάμε για καθαρή μετάλαξη αν δηλαδή μια γυναίκα σαν αυτες την βάλεις σε πανελλήνιο ανδρών άνετα παίρνει γενικό γι αυτό υπάρχουν οι ενστάσεις όχι για γυναίκα γυμνασμένη και μυώδης αλλα κρατά και την θυληκότητα της , γιατι δεν καταλαβα είπαμε ισότητα αλλα γίνετε να γίνουμε τελείως ίδιοι δεν νομίζω να είναι το ζητούμενο η πρότυπο αυτό.

    έχουμε τόσα παραδείγματα και ελληνίδων γυναικών που και μυώδεις είναι και θυληκες , κάπου πρέπει ειδικα στην γυναίκα να βάλουμε όρια και όχι να δημιουργήσουμε τέρατα έλεος και αυτα που λέω τα είχα συζητήσει και παλιότερα με τον τσοπουρίδη να κατεργήσουμε αυτό το χαρτ κορ στην ελλάδα και έπειτα έγινε και η wff ομοσπονδία καθαρα φίτνες.

    και πάντα πρεπει να κοιταμε και το κοινωνικό σύνολο εδω άντρας γυμνασμένος και αντι να τον θαυμάσουν θα πούν ποιός ξέρει τι πήρε και έγινε , φανταστείτε για την γυναίκα που δεν είναι και στη φύση της .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-04-09 13:40 #30
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    με την ιδια ευκολια Ηλια καποιος μπορει να πει οτι το να ειναι ατριχος καποιος δεν ειναι φυσικο καθος κ αρενοπο... η πρεπει να πουμε οτι "ξερετε παιδια, αθλημα ειναι τους κρινουμε ολους αναλογος το πως τα πανε / σε τι επιπεδο εχουν φτασει" η πιο απλα "οκ για να γυνουμε αποδεχτει απο αυριο ολοι θα εχετε ολοισια δοντια, καρφακι μαλι, ε κ λιγη σαμπρελα γυρο απο την μεση.."

    ξερω τα παραδηγματα μου ειναι ακρεα, κ μπορει να εκνευρισουν μερικους, ειδικα μιας που εκφραζοντε απο ενα ατομο μακραν περα του αγωνιστικου κ μη επιπεδου, αλλα ετσι οπως παμε παιζει να γυνουν πραγματικοτητα...
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία