Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 52 από 52
  1. 28-06-10 14:25 #46
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια, τωρα που καλοκαιριασε και βρηκα και παρεα για γυμναστηριο στο deree θα αφησω να σκονιστουν λιγο τα οργανα μου για να λιωσω λιγο πιο δυνατα μιας και εχω την επιλογη
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-06-10 15:00 #47
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    keep going..
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-06-10 15:40 #48
    Προεπιλογή

    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-06-10 23:04 #49
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    αλλαξε το προσωπο σου!
    πολυ καλος.η πλαδαροτητα φιλε ειναι δυσκολο να την κανει.
    το μονο που μπορεις τεζαρε τουσ κοιλιακους.αν περνουν ευκολα καλως εχει.
    αλλα ουτε αλοιφες που εχω βαλει κανουν δουλεια τιποτα.
    και διαδρομος διατροφη για το συγκεκριμενο δεν κανουν παλι τιποτα.με μερικα μυηκα κιλακια θα στρωσει και αυτο:Ρ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-06-10 01:26 #50
    Προεπιλογή
    συγχαρητήρια και εύχομαι να συνεχίσεις ετσι!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-06-10 09:18 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο silk Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλαξε το προσωπο σου!
    πολυ καλος.η πλαδαροτητα φιλε ειναι δυσκολο να την κανει.
    το μονο που μπορεις τεζαρε τουσ κοιλιακους.αν περνουν ευκολα καλως εχει.
    αλλα ουτε αλοιφες που εχω βαλει κανουν δουλεια τιποτα.
    και διαδρομος διατροφη για το συγκεκριμενο δεν κανουν παλι τιποτα.με μερικα μυηκα κιλακια θα στρωσει και αυτο:Ρ
    εννοεις το κατω κατω σημειο του σιξ πακ που ουσιαστικα κρυβεται απο το πλαδαρο δερμα σωστα? Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με ξενερωνει αυτο, γιατι βλεπω ατομα που απλα δν ηταν ποτε χοντρα στην ζωη τους και ειναι κοματια με 5 λεπτα κοιλιακων την εβδομαδα κ απο την αλλη καθομαι εγω και κανω κοιλιακους με 20 κιλα μπας και γινει δουλεια και τζιφος.. Ελπιζω με τον καιρο να στρωσει ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-06-10 15:54 #52
    Το avatar του χρήστη silk

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    κιατο
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ste Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοεις το κατω κατω σημειο του σιξ πακ που ουσιαστικα κρυβεται απο το πλαδαρο δερμα σωστα? Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με ξενερωνει αυτο, γιατι βλεπω ατομα που απλα δν ηταν ποτε χοντρα στην ζωη τους και ειναι κοματια με 5 λεπτα κοιλιακων την εβδομαδα κ απο την αλλη καθομαι εγω και κανω κοιλιακους με 20 κιλα μπας και γινει δουλεια και τζιφος.. Ελπιζω με τον καιρο να στρωσει ..
    τα ιδια κανουμε.ναι και γω τ εχω αυτο και το θεμα ειναι πως πιο παλια το ειχα χασει,μαζι με αυτο ομως και οτι μυες ειχα.
    πρεπει να πεσω πολυ σε κιλα γ ν φυγει και δεν ξαναβαζω τον οργανισμο μου σε αυτη την διαδικασια.μενα ειναι σχετικα πεταχτοι οι κοιλιακοι ισως γιατι παντα τουσ προπονουσα λιγες επαν. πολλα κιλα.
    το εχω αυτο στο κατω μερος αλλα οι κοιλιακοι ειναι ακομα πιο πεταχτοι.φετος θα δοκιμασω για χειμωνα το αλλο μιας και θα ειμαι στρατο,να κατσω λιγα κιλα και ν δουλευω πολυ πανω σε αυτα.να κατσω ας πουμε το πολυ 72 και να δουλευεω σε αυτα.οχι να παω 85-86 οπως περσι και ετρεχα να μαζεψω τα ασημαζευτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234