Θέμα: Βοηθεια...

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 47
  1. 23-04-09 15:29 #31
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    δεν εχω προσέξει, θα δω οταν παω σπίτι το βαζάκι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-04-09 15:46 #32
    Προεπιλογή
    την γλουταμινη την συνεχιζουμε κανονικα ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-04-09 16:08 #33
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ARISTOTELIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    6. Συμφωνω φιλε μου, ή μάλλον θα ηθελα να ειναι και ετσι, αλλα πως γινεται με αυτα που επαιρνα, στις ιδιες ασκησεις, με τα ιδια κιλα να βγαίνουν (σχετικα) ευκολα και τωρα να πρεπει να κατεβασω κανα 2-3 κιλα για να βγουν ?? Ψυχολογικο ?? οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω ?? δεν ξερω...
    Περα απ'το ψυχολογικο,οφειλεται στο οτι η προπονηση σου δεν σε βοηθαει σ'αυτο ( να πω δεν ειναι καλη με λιγα λογια? ) γιατι 12αρες και με 30" διαλειμμα ειναι πολυ καλο για να χασεις δυναμη αρα και μαζα.Ναι μεν θα εχεις αιματωση,αλλα μεχρι εκει.Ξερεις οτι η μυικη αυξηση δεν ερχεται με την αιματωση/πρηξιμο.Επισης,το οτι επεσες οφειλεται και στην διατροφη σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-04-09 16:22 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περα απ'το ψυχολογικο,οφειλεται στο οτι η προπονηση σου δεν σε βοηθαει σ'αυτο ( να πω δεν ειναι καλη με λιγα λογια? ) γιατι 12αρες και με 30" διαλειμμα ειναι πολυ καλο για να χασεις δυναμη αρα και μαζα.Ναι μεν θα εχεις αιματωση,αλλα μεχρι εκει.Ξερεις οτι η μυικη αυξηση δεν ερχεται με την αιματωση/πρηξιμο.Επισης,το οτι επεσες οφειλεται και στην διατροφη σου.
    Το προγραμμα το βρηκα απο εδω μέσα και μάλιστα ηταν μεταφραση απο αμερικάνο προπονητη....
    Οσο για την διατροφη, θα την προσαρμόσω με αυτα που μου γραψατε....!
    Thanks !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-04-09 17:04 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχει συντηριτικα αυτο μεσα?
    Μια πολυ καλη λυση ειναι το σουπερ...
    Αν κ δεν νομιζω πως εχω δει σε κανα 2 σουπερ που παω στανταρ...
    Θα το κοιταξω...
    Οσο για τα συντηριτικα, λογικα λογου κονσερβοποιησης ολο κ κατι θα εχει μεσα.
    Μπρος τα καλλη, τι ειναι ο πονος..... !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-04-09 17:06 #36
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε γλυκόζη σε σιρόπι εχουν τα σουπερ μαρκετ, και σε γράμμωση κανονικά παίρνεις μετα την προπόνηση.
    +1 σε γραμμωση απλος δεν θα εχετε τεραστειες ποσοτητες ανω τον 50γραμ για τους περισσοτερους που δεν ειναι 90+με χαμηλο λιπος
    μεχρι και μονοψηφιο μπορεις να πας με δεξροζη δεν υπαρχει προβλημα και με γιαουρτι αρκει να τηρης ολα τα αλλα


    ruhl την διατροφη που ποσταρες πιο πολυ για ογκου μου μοιαζει.
    Εκλασα στο γελιο χαχαχαχαχαχαχααχ btw
    κοιτα την πρωτη γραμη τι γραφω στο copy paste χαχααχαχαχ

    Περα απο αυτο τετοια διατροφη οπως την χαρακτηρηζετε μερικοι"ογκου" παρα πολλοι θα γραμμωσουν εδω μεσα με βαση τα ποστ που βλεπω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη RUHL : 23-04-09 στις 17:10
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-04-09 00:03 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκλασα στο γελιο χαχαχαχαχαχαχααχ btw
    κοιτα την πρωτη γραμη τι γραφω στο copy paste χαχααχαχαχ

    Περα απο αυτο τετοια διατροφη οπως την χαρακτηρηζετε μερικοι"ογκου" παρα πολλοι θα γραμμωσουν εδω μεσα με βαση τα ποστ που βλεπω
    οκ οκ οκ ........ δεν το ειχα δει.. εχεις δικιο....

    Οσο για αυτο που λες μετα,δεν ξερω αν το λες ειρωνικα η οχι, αλλα αν ο αλλος,
    ειναι 2 μετρα, κ 110 κιλα, λογικο ειναι την διατροφη ογκου που κανω εγω (1,85 - 79 κιλα), να την εχει για διατροφη γραμμωσης αυτος.... (σωστα πρεπει να το ειπα )
    Μπρος τα καλλη, τι ειναι ο πονος..... !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-04-09 00:50 #38
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eimai_fetes Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ οκ οκ ........ δεν το ειχα δει.. εχεις δικιο....

    Οσο για αυτο που λες μετα,δεν ξερω αν το λες ειρωνικα η οχι, αλλα αν ο αλλος,
    ειναι 2 μετρα, κ 110 κιλα, λογικο ειναι την διατροφη ογκου που κανω εγω (1,85 - 79 κιλα), να την εχει για διατροφη γραμμωσης αυτος.... (σωστα πρεπει να το ειπα )
    Oχι δεν το ειπα ειρωνικα με αυτα που γραφω εκει απο διατροφη οτι νανε χωρις πρωτεινη σε καθε γευμα αλλες πηγες υδαταθρακα γενικα αλλο μοιρασμα μπορει να μην αδυνατηση τοσο γρηγορα σε σχεση με αυτα που προτηνω

    Τι καθορηζει κατι να χανεις κιλα απλο να λαμβανεις λιγοτερα απο οσα καις και πητσες και παγωτα να ειναι τα γευματα θα χανεις κιλα αν τηρης τα πανω τωρα ποσο γρηγορα ποσους μυεις θα κρατησεις εκει μπαινει η διατροφη "ογκου" και καλα που προτηνα καποτε
    Τετοια ηταν η συγκρηση γιατι μερικοι τρωνε οτι νανε ενω με λιγοτερες θερμιδες απο οσες καινε αν φανε αυτα που λεω ναι μεν το ματι λες οκ μερικες τροφες ειναι ογκος αλλα οχι μια χαρα ειναι και 10%πιστευω μπορεις να φτασεις χωρις προβλημα
    Εχω δει ερευνες με πολυ υδαταθρακα λιγη πρωτεινη και το αναποδο η λιπος πολυ ολοι χανουν κιλα(εφοσον υπαρχει ελοιμα) αλλα καποιοι τροποι ειναι καλυτεροι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-04-09 12:52 #39
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eimai_fetes Εμφάνιση μηνυμάτων


    Μια πολυ καλη λυση ειναι το σουπερ...
    Αν κ δεν νομιζω πως εχω δει σε κανα 2 σουπερ που παω στανταρ...
    Θα το κοιταξω...
    Οσο για τα συντηριτικα, λογικα λογου κονσερβοποιησης ολο κ κατι θα εχει μεσα.
    εχει σε ολα τα σουπερ μαρκετ, τη χρησιμοποιούν σε γλυκα κυρίως, γυάλινο βαζο ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-04-09 15:28 #40
    Προεπιλογή
    Και το σημαντικότερο ρε παιδια, πως το λαμβάνουμε ?? σκετο ? σε νερο ? σε χυμο ??

    Sorry αν φαινεται ηλιθια η ερωτησις..αλλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-04-09 16:03 #41
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Δεξτροζη συνηθως μεσα στο μεταπροπονητικο,αρα με ο,τι παιρνεις και το μεταπροπονητικο (καλυτερα νερο/γαλα).
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-04-09 16:18 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεξτροζη συνηθως μεσα στο μεταπροπονητικο,αρα με ο,τι παιρνεις και το μεταπροπονητικο (καλυτερα νερο/γαλα).
    Λες δηλαδη να την εβαζα και μεσα στην πρωτεινη που παιρνω αμεσως μετα την προπονηση ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-04-09 16:48 #43
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Ε αυτο εννοω και εννοουμε ολοι μας...Γιατι σου φαινεται τοσο περιεργο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-04-09 16:53 #44
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    βούτα ενα κουτάλι τις σούπας στο σιροπι και φατο, αν το βαλεις μαζι με τη whey μπορει να γινει έκρηξη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-04-09 18:07 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει να γινει έκρηξη.
    ναι μου εχει τυχει κ εμενα αυτο.... πηγε το σεικερ κ καρφωθηκε σε μια κρυσταλινη πιατελα της μανας μου που ηταν του πολιτισμου SAO VANG απο τον 12ο αιωνα.....
    Μπρος τα καλλη, τι ειναι ο πονος..... !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία