Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 43
  1. 10-05-09 01:03 #16
    Προεπιλογή
    τωρα οι περισοτεροι δυστηχος πουστιδες ειναι
     

  2. 10-05-09 01:04 #17
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Ρε κυριακο
     

  3. 10-05-09 01:19 #18
    Προεπιλογή
    εχω αδικο?
     

  4. 10-05-09 01:21 #19
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Kατ'αρχας δε συμπαθω γενικα τις γενικευσεις, και δευτερον, λιγο πιο σεμνα ρε συ
     

  5. 10-05-09 12:09 #20
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Εγω πιστευω οτι ο αντρας πρεπει να στιριζει τη γυναικα, ναι , αλλα δεν σημαινει οτι η γυναικα ειναι κατωτερη του αντρα....
    Και τι εννοει καποιος οταν λεει οτι ο αντρας πρεπει να ειναι "απο πανω" , ανωτερος απο την γυναικα? ---> οτι εχει το πανω χερι στη σχεση?...οτι παιρνει τις τελικες αποφασεις? η οτι επειδη η γυναικα ανεκαθεν λογο σωματοτυπου θεωρειται "ασθενες" φυλο αρα αυτο κανει τον αντρα πιο "ικανο"η "εξυπνο"?

    Λυπαμαι αλλα δεν συμφωνω, αν ειναι αυτος ο λογος... Δηλαδη αν η γυναικα ειναι ββ και ο αντρας οχι τοτε αντιστρεφονται οι ρολοι??

    Πιστευω πως ναι πρεπει να υπαρχει ισοτιτα σε μια σχεση, αλλα κυριως σεβασμο ο ενας απεναντι του αλλου. Και οταν υπαρχει αγαπη δεν υπαρχει το "αντρας ανωτερος"α, αλλα ουτε και "γυναικα ανωτερη"..απλα 2 ανθρωποι που αγαπιουνται.
     

  6. 10-05-09 12:15 #21
    Προεπιλογή
    v@ny , εχεις πολύ δικιο !!!!!!
    ++++++
     

  7. 13-05-09 11:37 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    είναι εύκολο να πώ και γώ αυτός που πρέπει απο την φύση τι πιό απλό , αλλα δεν είναι έτσι στην σημερινή εποχή κατ εμέ πρέπει να το έχει ο άντρας , αλλα για να μην ακουστώ εγωιστής η φαλοκράτης , θα πώ με πάσα ειληκρίνεια αυτός που τό χει!! γιατί αν το έχει αυτός που πρέπει χωρίς να τόχει το κλείσαμε το μαγαζί , με την προυπόθεση βέβαια να υπάρχει κοινή συγκατάθεση για τούς ρόλους , δυστηχώς εκεί φτάσαμε

    ο άντρας απο την φύση του είχε αυτα τα αρχέγονα χαρακτηριστικά του ηγέτη του προστάτη και του κυνηγού αλλα αυτά χάθηκαν με την πάροδο τού χρόνου σιγά σιγα και με γοργούς ρυθμούς τα τελευταία χρόνια και αν δείτε πλέον το ανδρικό φύλλο τείνει να ξεπεράσει σε ομορφιά και την γυνάίκα και βλέπω ζευγάρια περισότερο οι γυναίκες να λέν πόσο όμορφοι είναι στους άνδρες παρα το αντίθετο , είναι η έξέληξη τέτοια τι να κάνουμε και δεν είναι τίποτε εμείς την γλυτώνουμε το αστείο θα είναι μην μετά απο μερικά χρόνια μας θέλουν μόνο για την διαιώνηση του είδους .

    Πολυ καλο spesial σου βγαζω το καπελο! για ποιους αντρες να μιλησουμε ?????
    που οι ποιο πολυ ειναι κλαψομ....... που ειναι οι ποιο πολυ τεμπεληδες κ χαραμοφαιδες, που δεν ειναι αξιοι να πληρωσουν ουτε ενα καφε στην γυναικα που συνοδευουν, που δεν εχουν 10 ε να βαλουν μια καρτα στο κινητο τους?? που ρωτανε ποιος το εκανε καλυτερα εγω η ο προηγουμενος??? κ εχουν κ την απαιτηση να εχουν κ γυναικα διπλα τους!!! κ μετα φταινε οι γυναικες!!! Ε!!!! μια φορα θα πας με τον καραγκιοζη αντε 2 κ μετα μπουχος !!!! μην την ειδατε

    Και βλεπουμε μια γυναικα πχ με καποιον διπλα της ο οποιος δεν μετραει εμφανισιακα κ λεμε που τον παει τον χαλια, ο χαλιας ομως δεν εχουν σκεφτει οτι δεν ειναι λιγουρας!! κ για τελος περναμε κ στην αλλη κατηγορια, στο τριπτυχο::ασχημος που το παιζει κ γκομενος, απενταρος κ τεμπελης που χρεωνει του μπαμπακα το σταθερο γιατι δεν εχει να βαλει μια καρτα, κορμι πατσαβουρι κ να στο παιζει κ μποντυ κ το αποκορυφωμα, γιατι να μην περιμενει την κλωστια???????????// ρε ξου!!

    Και κλεινοντας θελω να προσθεσω σε αυτους που δεν πληρουν τις προυποθεσεις να κατσουν στα αυγα τους.....................
     

  8. 13-05-09 12:05 #23
    Προεπιλογή
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    Δημητρα , με όλο το Θαρρος εχεις ενα point , και δυο και τρία μη σου πω .....
    Σιγουρα σε ολες μας εχει βρεΘει στο δρόμο μας ενας τετοιος ...... αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    Ειναι η κατηγορια ΕΚΠΑΠΕ οπως την λεγαμε εμείς καποτε , Εταιρεία Εκμεταλλευσης Πατρικής Περιουσιας .... ΛΟΛ

    Ειμαστε και εμείς πονεμενα και αδικημένα σε περιπτωσεις φυλλα αλλά και οι αντρες τραβάνε κουπι , δεν ειμαστε και όλες "μελι γάλα" ......

    Τελικά , ειναι μεγάλο "λαχειο" να γνωρισεις τον σωστό ανΘρωπο και να γλιτωσεις τον εαυτό σου απο περιττες καταστασεις .....

    Ολα ομως κατι μας δινουν ... και τα καλά και τα ασχημα .....
    Μας βοηΘουν να καταλάβουμε τι Θελουμε και τι ΔΕΝ Θελουμε ... οταν εχεις ξεκαΘαρισει μεσα σου , τοτε ξέρεις και τι ζητάς ... Δεν αναλώνεσαι ...
     

  9. 13-05-09 12:41 #24
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Τι ναι τώρα αυτό... δεν υπάρχει άντρας ή γυναίκα όλοι είμαστε ίδιοι...μπορεί οι άντρες γενικά να φαίνεται ότι έχουν το πάνω χέρι γιατί είναι οι "κουβαλητές" του σπιτιού όμως έχω γνωρίσει γυναίκες που είναι πολύ πιο άντρες από τους άντρες.

    Δήμητρα έβγαλες τα απωθημένα σου πιστεύω και έπεσες σε παραλήρημα...δες το και απ την άλλη πλευρά σκέψου το και δες ότι τα ίδια ακριβώς ισχύουν και για πολλές γυναίκες...και πολλές που τρώνε όχι μόνο τα λεφτά του μπαμπά τους αλλά και του άντρα τους-αγοριού τους...α και για πες μου γιατί πρέπει να πληρώνω εγώ τον καφέ της κοπέλας μου.........?
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
     

  10. 13-05-09 12:54 #25
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    Το θέμα είναι να βρείς τον άνθρωπο σου ....
     

  11. 13-05-09 12:57 #26
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    στην επιχείριση ενας κάνει κουμάντο αν κάνουν δυο η' οι υπάλληλοι παει για κλείσιμο........................................................

    στο στρατόπεδο ενας εναι ο αρχηγός, αν ειναι δυο δεν ειναι στρατόπεδο ειναι
    κατασκήνωση, όποιος θελει μπαίνει όποιος θέλει βγαίνει...................................


    άλλο ο σεβασμός αλλο η ισότητα,
    με ισότητα αρχίζει το παραμύθι και τελειώνει με εφιάλτες.

     

  12. 13-05-09 13:01 #27
    Προεπιλογή
    Katerini144 , respect !!!!!!!!!!!

    λιγα λογια και καλά

    geo84 , ο καΘενας μπορει να εχει την αποψη του και ειναι αναφαιρετο δικαιωμα του να μπορει να την εκφραζει ,

    δεν υπαρχει λόγος να γινομαστε ερειστικοι ...
     

  13. 13-05-09 13:30 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geo84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ναι τώρα αυτό... δεν υπάρχει άντρας ή γυναίκα όλοι είμαστε ίδιοι...μπορεί οι άντρες γενικά να φαίνεται ότι έχουν το πάνω χέρι γιατί είναι οι "κουβαλητές" του σπιτιού όμως έχω γνωρίσει γυναίκες που είναι πολύ πιο άντρες από τους άντρες.

    Δήμητρα έβγαλες τα απωθημένα σου πιστεύω και έπεσες σε παραλήρημα...δες το και απ την άλλη πλευρά σκέψου το και δες ότι τα ίδια ακριβώς ισχύουν και για πολλές γυναίκες...και πολλές που τρώνε όχι μόνο τα λεφτά του μπαμπά τους αλλά και του άντρα τους-αγοριού τους...α και για πες μου γιατί πρέπει να πληρώνω εγώ τον καφέ της κοπέλας μου.........?
    Geo84 αυτο που εγραψες:: εχω γνωρισει πολλες γυναικες που ειναι πολυ ποιο αντρες απο τους αντρες ΕΓΡΑΨΕΣ!!! ετσι ειναι γιαυτο κ να μην εχουν απαιτήσεις καποιοι αντρες

    Οσο γιαυτό που λες οτι υπαρχουν κ γυναίκες που λειτουργουν αποκλειστικά ετσι, ναι οντως ισχυει κ αυτο!!

    Οσο γιαυτό που λες γιατί να πληρώνεις εσυ τον καφε της κοπέλας σου!!!! πες μου εσυ αν το πιστευεις αυτό που γράφεις νοιωθεις ωραια η κοπέλα σου να πληρώνει οταν βγαίνετε μαζι??? κ αν ναι εγω σαν πολυ μεγαλύτερη σου θα σου δωσω μια συμβουλή, αν δεν εχεις κάποια στιγμή να τον πληρώσεις πεστης δεν εχω διάθεση σήμερα κοριτσάκι μου να βγούμε!!! κ ουτε καν να τις πεις δεν εχω!!!
    Αυτός λέγεται ΑΝΤΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! κ οταν θα φύγει απο σενα κ θα βρει στην συνέχεια της ζωης της τον νταβατζή, τότε θα πει τι ηλίθια που ημουνα Geo84 κ πάλι Geo γιατί Γιώργο σε κανέναν λίγο πολύ δεν λείπουν τα χρήματα για ενα καφε!!!! Η αξιοπρεπεια ειναι αυτή ομως δυστυχως που λείπει απο πολλους ανθρώπους
     

  14. 13-05-09 13:35 #29
    Προεπιλογή



    Στο χωριο μου λένε : " το ρασο δεν κανει τον παπα " και ο νοων νοητο ...
     

  15. 13-05-09 14:59 #30
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    H κοπέλα μου ξέρει πολύ καλά ότι όπως και εκείνη δουλεύω για έναν μισθό πείνας και τα λεφτά δε μου περισσεύουνε και δεν υπάρχουν λεφτά μπαμπά...και επίσης γι'αυτό το λόγο ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ να πληρώνω για τους καφέδες τα σινεμα τα clubs τα afters κτλ απλά γιατί και καλά ο αντρας πρέπει να κερνάει...άμα εσύ αισθάνεσαι καλά να πληρώνει το αγόρι σου για σένα οκ...δεν είναι θέμα τσιγκουνιάς και ούτε κοιτάμε την τελευταία λεπτομέρεια...απλά και οι δύο βγάζουμε πορτοφόλι όταν έρθει η ώρα της πληρωμής...άμα κάποια παραξενευετε επειδή δεν πληρώνουν οι αντρες για τις εξόδους της να πάει να βρει κανεναν από κηφισιά...τουλάχιστον αμα δεν είναι να πληρώνει ο καθένας τα δικά του τουλάχιστον να γίνεται κάπως από κοινού και όχι το ένα πορτοφόλι να μένει πάντα μέσα στην τσάντα.........
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία