Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 14-01-13 20:16 #1
    Προεπιλογή Σπινιγνκ και κοιλιακοί
    παιδιά καλησπέρα τώρα με το νέο έτος αφού έχουμε πάρει τον όγκο που θέλαμε θα ήθελα να σας ρωτήσω αν την εβδομάδα με τρεις φορές σπινιγκ( ομαδικό ποδήλατο υψηλής εντάσεως 45 λεπτών ) για τρεις μήνες οι κοιλιακοί θα είναι τούμπανο αφού έχει υπάρξει σωστή διατροφή και εκγύμναση των κοιλιακών ; επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι καλό να γυμνάζονται οι κοιλιακοί μετά η πριν την αερόβια άσκηση. σας ευχαριστώ πολύ
    Strength does not come from winning. Your struggles develop your strengths. When you go through hardships and decide not to surrender, that is strength.


    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-01-13 13:38 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fitnessboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά καλησπέρα τώρα με το νέο έτος αφού έχουμε πάρει τον όγκο που θέλαμε θα ήθελα να σας ρωτήσω αν την εβδομάδα με τρεις φορές σπινιγκ( ομαδικό ποδήλατο υψηλής εντάσεως 45 λεπτών ) για τρεις μήνες οι κοιλιακοί θα είναι τούμπανο αφού έχει υπάρξει σωστή διατροφή και εκγύμναση των κοιλιακών ; επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι καλό να γυμνάζονται οι κοιλιακοί μετά η πριν την αερόβια άσκηση. σας ευχαριστώ πολύ
    για αεροβια θα ηταν καλυτερα να κανεις ελλειπτικο η τρεξιμο γενικα, αλλα και το σπινινγκ δεν ειναι κ τοσο κακο.
    αν η διατροφη σου ειναι σωστη τοτε θα δεις αποτελεσματα.
    πιστευω δεν ειναι και τοσο καλο να γυμναζεισ κοιλιακους τη μερα της αεροβιας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-01-13 14:26 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexandros.r Εμφάνιση μηνυμάτων
    για αεροβια θα ηταν καλυτερα να κανεις ελλειπτικο η τρεξιμο γενικα, αλλα και το σπινινγκ δεν ειναι κ τοσο κακο.
    αν η διατροφη σου ειναι σωστη τοτε θα δεις αποτελεσματα.
    πιστευω δεν ειναι και τοσο καλο να γυμναζεισ κοιλιακους τη μερα της αεροβιας
    σε ευχαριστω πολυ
    Strength does not come from winning. Your struggles develop your strengths. When you go through hardships and decide not to surrender, that is strength.


    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-01-13 10:56 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    ασφαλώς εξαρτάται και από το ποσοστό λίπους που έχεις τώρα.Δηλαδή αν κάποιος έχεις 25% λίπους δύσκολα να δίξει τούμπανο αν όμως πχ εχει 15% τότε ναι μπωρεί
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-01-13 08:47 #5

    Εγγραφή
    15-01-2013
    Περ.
    South of Heaven
    Μηνύματα
    189
    Προεπιλογή
    Οι Κοιλιακοί είναι πάντα εκεί. Αν βρεις ένα τρόπο να ρίξεις το λίπος σου σίγουρα θα φαίνονται.
    Στο περίπου πόσο % έχεις;;
    Artificial Inteligence is nothing compared to natural stupidity.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-01-13 18:59 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HACKERWALLK3R Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι Κοιλιακοί είναι πάντα εκεί. Αν βρεις ένα τρόπο να ρίξεις το λίπος σου σίγουρα θα φαίνονται.
    Στο περίπου πόσο % έχεις;;
    φιλε μου γύρω στο 17 είμαι απλά τώρα που πλησιάζει το καλοκαίρι θέλω ταχύτερα αποτελέσματα
    Strength does not come from winning. Your struggles develop your strengths. When you go through hardships and decide not to surrender, that is strength.


    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-01-13 22:30 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fitnessboy Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου γύρω στο 17 είμαι απλά τώρα που πλησιάζει το καλοκαίρι θέλω ταχύτερα αποτελέσματα
    οχι και πλησιαζει βρε αδερφε! εχει ακομα και εση εχεις ακομα καιρο για τις βελτιοσης που θελεις.
    Με την ενοια σπριντ ενοουμε κατι σαν ΗΙΤ? επισεις ακομα και το σπριντ θελει 20 λεπτα για να αρχηση να καιει λιπος ο οργανισμος? η μιπος μπορεις και με λιγοτερο χρονο να δεις αποτελεσματα...?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-01-13 23:02 #8
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το σπίνινγκ είναι καλό για να οξυγονώνεται το μυικό. Εγώ το θεωρώ έχτρα προπόνηση και ο χρόνος δεν χρειάζεται να είναι μεγάλος.
    Αερόβια με σταθερούς παλμούς χρειάζεσαι στο βαθμό να μην λαχανιάζεις.
    Κοιλιακοί είναι απλά μια μυική ομάδα Δεν παίζει ρόλο αν γίνεται η άσκηση τους την ίδια μέρα με αερόβια ή μη. Μπορείς να τους κάνεις απο μια φορα την εβδομάδα, εως και μερα παρα μέρα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-04-13 14:50 #9
    Question
    αν κανουμε δυο μερες συνεχομενες υπαρχει προβλημα ?
    Απάντηση με παράθεση