Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 36
  1. 23-06-09 16:02 #1
    Προεπιλογή Hemodrene (Nutrabolics)
    παιδια,γεια σας μηπως κατα τυχη εχει δοκιμασει κανεις το Hemodrene της Nutrabolis?πηγα να παρω αποφασισμενος το Animal Cuts της Universal και μολις ακουσα τη λεξη θυροειδης κολλωσα!!!!!τωρα σκεφτομαι αυτο που ειναι εξισου δυνατο.ευχαριστω






    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-06-09 09:50 #2
    Προεπιλογή ΗΕΜΟDRENE
    Κανενασ καμια απαντηση ρε παιδια?περισσοτερεσ λεπτομερειεσ:υψοσ 1,80 ,κιλα 79.5 ,λιποσ 15% στοχοσ μεχρι τελη ιουλιου να παω στα 77 κιλα με 13% λιποσ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-06-09 10:28 #3
    Προεπιλογή
    Ο θυροειδης απ΄οτι ξερω επηρεαζεται από όλα τα αναλογα σκευασματα,λιποδιαλυτικα,λιποτροπικα,για αυτό υπάρχουν οδηγιες ότι όποιος έχει θυροειδη να μην τα λαμβανει....Τι ακριβως σε φόβισε;;
    2 με 2,5 κιλα τα χανεις με μια προσεγμενη διατροφη,δεν είναι αναγκη να παρεις λιποδιαλυτη...Τα υγρα μόνο να αποβαλλεις τα εχασες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-06-09 13:22 #4
    Προεπιλογή ΗΕΜΟDRENE
    καταρχασ ευχαριστω που απαντησεσ στο μηνυμα.οσο αφορα τη διατροφη μου ειναι προσεγμενη,αλλα να χασω 2με 3 κιλα που θελω ακομα και να ειναι λιποσ οπωσ ξερεισ ειναι σχεδον αδυνατο.τα τελευταια χρονια κανω και απιστευτη κατακρατηση υγρων,εκανα υγρομετρηση και εχω 59% υγρα.εχω ψιλο απογοητευτει γιατι ασχολουμαι χρονια με βαρη και αθλητισμο και πρωτη φορα ειμαι σε τοσο χαλια κατασταση τετοια περιοδο,για αυτο σκεφτομαι για λιποδιαλυτεσ.τουσ αποφευγω σαν ο διαολοσ το λιβανι.για το ανιμαλ κατσ διαβασα διαφορα στο φορουμ που και αλλοι φοβοντουσαν οτι επηρεαζει πολυ το θυροειδη.ουτωσ αλλωσ το διαφημιζει και το ιδιο το προιον με μεγαλα γραμματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-06-09 14:37 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταρχασ ευχαριστω που απαντησεσ στο μηνυμα.οσο αφορα τη διατροφη μου ειναι προσεγμενη,αλλα να χασω 2με 3 κιλα που θελω ακομα και να ειναι λιποσ οπωσ ξερεισ ειναι σχεδον αδυνατο.τα τελευταια χρονια κανω και απιστευτη κατακρατηση υγρων,εκανα υγρομετρηση και εχω 59% υγρα.εχω ψιλο απογοητευτει γιατι ασχολουμαι χρονια με βαρη και αθλητισμο και πρωτη φορα ειμαι σε τοσο χαλια κατασταση τετοια περιοδο,για αυτο σκεφτομαι για λιποδιαλυτεσ.τουσ αποφευγω σαν ο διαολοσ το λιβανι.για το ανιμαλ κατσ διαβασα διαφορα στο φορουμ που και αλλοι φοβοντουσαν οτι επηρεαζει πολυ το θυροειδη.ουτωσ αλλωσ το διαφημιζει και το ιδιο το προιον με μεγαλα γραμματα!
    Το νερό αντιστοιχεί στο 60% του σωματικού βάρους του μέσου ενήλικου άντρα και στο 50% της γυναίκας. Όσο περισσότερη μυϊκή μάζα έχει κάποιος, τόσο μεγαλύτερο ποσοστό νερού θα έχει. Το μεγαλύτερο ποσοστό του νερού του σώματος βρίσκεται μέσα στα κύτταρα (ενδοκυττάριο νερό). Το υπόλοιπο βρίσκεται έξω από τα κύτταρα (εξωκυττάριο νερό) και κυρίως μέσα στα αγγεία, τα μάτια και το αίμα.

    Το νερο κατα τη γνωμη μου ειναι υγεια και το καλα εφυδρωμενο μυικο κυτταρο βρισκεται σε πολυ καλυτερη κατασταση,τωρα αν θες να στεγνωσεις για καποιες μερες απλα παιξε με το αλατι σου και με την προσληψη νερου,στη χειροτερη λιγο Uva ursi και καλιο.
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-06-09 15:31 #6
    Προεπιλογή ΗΕΜΟDRENE
    Τι ειναι αυτο το UVA πρωτη φορα το ακουω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-02-10 15:39 #7
    Προεπιλογή επιπτωσεις ξερει κανεις? ΘΥΡΕΟΕΙΔΗΣ???
    επισης εντυπωσιακο σκευασμα το Hemodrene... αλλα ειναι πολυ ξεκαθαρα φαρμακευτικο...με λιγες καψουλες ,καλα αποτελεσματα...ειμαι πολυ περιεργος να ξερω τι λενε το συκωτι και ο θυρεοειδης μας....αν μιλουσαν....μακαρι να μην εχουν επιπτωσεις....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-02-10 01:09 #8
    Προεπιλογή
    φαρμακευτικο λες ή διαβαζω λαθος???????/
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-02-10 01:05 #9
    Το avatar του χρήστη magik5

    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παιδιά ενδιαφέρον το εν λόγω προιόν. Ποιος ξέρει όμως μαζί με τα καλά αποτελέσματα λυποδιάλυσης τι άλλα φέρνει...

    Εγώ αυτή την στιγμή παίρνω anabolic halo και nano vapor. Μπορώ με το που τελειώσουν να βάλω λυποδιαλύτη ? ή πρέπει να μείνω ορισμένο καιρό off? Αν ναι πόσο?


    Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-03-10 22:14 #10
    Το avatar του χρήστη magik5

    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Παιδιά μήπως δοκίμασε κανείς τους hemodrene? Θα ήθελα να μάθω αν είναι δυνατοί και αν κάνουν δουλειά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-03-10 22:56 #11

    Εγγραφή
    16-06-2009
    Περ.
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Λοιπόν, με μία ματιά που έριξα στα συστατικά του, περιέχει πολύ καφεΐνη σε διάφορες μορφές (ότι φυτικό υπάρχει το οποίο περιέχει συστατικά ανάλογα της καφεΐνης , το έχει μέσα).Σίγουρα θα υπάρχει φοβερό τσίτωμα μιας και το νευρικό σύστημα θα έχει τρελαθεί (χαχα). Όποιος έχει ευαισθησία στην καφεΐνη….μακριά. Τώρα ταχυκαρδίες , πονοκέφαλοι και τρέμουλο πιστεύω θα είναι , τυχών , παρενέργειες. Βασικά έχω 10 κάψουλες σε δείγμα και μάλλον θα τις χαρίσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-03-10 02:17 #12
    Το avatar του χρήστη magik5

    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    64
    Προεπιλογή
    Πάντως γενικά πέρα από την πολύ καφεινη που φαίνεται ότι έχει, θα κάνει δουλειά? θα φαίνεται διαφορά? Γιατί για mitotropin και cuts δεν με κόβω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-03-10 02:31 #13

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    ρε μανια με το λιποδιαλυτη εσυ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-03-10 02:44 #14
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Τα λιποδιαλυτικα ειναι μουφα. Μην πετατε τα λεφτα σας. Ουτε ΑNIMAL CUTS ουτε Mitotropin ουτε καν εφεδρινη θα κανει τιποτα καλυτερο στο θεμα της λιποδιαλυσης απο τις συνολικες προσλαμβανομενες θερμιδες σε σχεση με αυτες συντηρησης. Τα λιποδιαλυτικα μπορεις να τα πεις αλλιως ¨τσιτωτικά¨ και το μονο που κανουν ειναι να σε βοηθουν καπως να ανταπεξελθεις στην προπονηση, οπου αναμενεται να πεσεις αν ακολουθεις υποθερμιδικη διατροφη. Τελος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-03-10 02:54 #15

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    καλα τα περισσοτερα συμπληρωματα παπατζες ειναι,για να βγαζουν οι εταιριες λεφτα!!! εννοειται αυτο.και γω ειμαι της αποψης οτι δε χρειαζονται πολλα πολλα.
    ακουω ολους απο 18 χρονων,πριν μαθουν να πιανουν την μπαρα καλα καλα,να λενε "τι να παρω?νιτρικο?κρεατινη?λιποδιαλυτες?tribulus?"
    Δεν ακουσα κανενα να λεει να παρω ω3 ω6 ω9,cla,βιταμινη c η E,η πολυβιταμινη κτλ η να φαει σωστα κ να προπονηθει σωστα.ολοι πρωτα λενε τι να παρω?μαθαινεις στις ευκολες λυσεις ετσι εξ'αρχης και χανεις την ουσια
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία