Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 98 από 98
  1. 26-04-16 14:27 #91
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Μια πρόσφατη φώτο της Βούλας! Προσωπικά μου αρέσει και εκφράζει το δυναμικό χαρακτήρα της!!

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-06-16 17:36 #92
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Καλοκαιρινή φωτογράφηση της Σταυρούλας Γκασιάμη!










    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-03-17 11:19 #93
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Η Σταυρούλα Γκασιάμη, η γνωστή πρωταθλήτρια της κατηγορίας Physique, προετοιμάζεται αυτή την περίοδο με την καθοδήγηση του Δαυίδ Μπαλάσα και την στήριξη της Fitway που την σπονσοράρει ,για την αγωνιστική περίοδο του Μαϊου.

    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 1062 Μέγεθος: 88,2 KB

    Στόχος της Σταυρούλας, η συμμετοχή της στο Πρωτάθλημα της WABBA International στις 14 Ιουνίου στο Novotel ,με τελικό στόχο το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα της WABBA στην Ουκρανία στις 20 Μαϊου.
    Σίγουρα η συμμετοχή της θα δημιουργήσει αίσθηση!



    Όνομα: 3.jpg Εμφανίσεις: 1124 Μέγεθος: 63,8 KB

    Οι αγωνιστικές συμμετοχές της Γκασιάμη


    2006 WABBA Πρωτάθλημα
    2008 WABBA Κύπελλο
    2010 WABBA Κύπελλο
    2011 WABBA Πρωτάθλημα
    2011 WABBA Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
    2011 Helcules Grand Prix
    2011 NABBA-WFF Κύπελλο
    2011 WFF World Championships
    2012 IFBB 18ο Πανελλήνιο Κύπελλο
    2013 Αrnold Classic Europe
    2013 IFBB 19ο Πανελλήνιο Κύπελλο
    2015 Αmateur Olympia England
    2015 IFBB 12ο Πανελλήνιο Κύπελλο

    Όνομα: 559256_546015782118746_614404666_n.jpg Εμφανίσεις: 1091 Μέγεθος: 46,7 KB


    Όνομα: 601063_446409718746020_1836961279_n.jpg Εμφανίσεις: 1099 Μέγεθος: 47,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-03-17 15:46 #94
    Προεπιλογή
    Καλη προετοιμασία στην Σταυρούλα και να ευοδωθουν οι κοποι της!

    Φοβερες αναλογιες και γενετικη, απ τις πιο εντυπωσιακές παρουσιες

    Αμαζονα η Σταυρούλα , με υπεροχο προσωπο και βλέμμα


    Θειο Πολυνεικε βαλε τα κονε σου να δουμε καποια φωτο απ την προετοιμασία, κανα βιντεακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-03-17 16:00 #95
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Θα έχουμε υλικό από την προετοιμασία, σίγουρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-03-17 17:40 #96
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Στις τελευταίες εμφανίσεις της η Σταυρούλα είχε πετύχει την τέλεια φόρμα και πλέον έμαθε το σώμα της, οπότε με την σωστη καθοδήγηση πλέον απο τον Δαυίδ Μπαλάσα είναι εγγύηση η επιτυχία της
    Εχει τις προδιαγραφες και την γενετική, έχει την απαιτούμενη δουλειά πάνω στο σώμα της οπότε θεωρείτε εγγυημένο αποτέλεσμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-01-19 18:44 #97
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Αγωνιστικό Comeback της Σταυρούλας Γκασιάμη!
    Mε την έναρξη της νέας χρονιάς , η Σταυρούλα Γκασιάμη ανακοινώνει μέσω του Bodybuilding.gr την αγωνιστική της επιστροφή !
    Το πλάνο της συμπεριλαμβάνει 3 αγώνες .
    Η αρχή θα γίνει στην IFBB Pro League και θα αγωνιστεί στις 18-19 Μαϊου στο Νοrdic International Pro Qualifier.
    Η επόμενη συμμετοχή της θα είναι στο Πρωτάθλημα της WABBA International αρχές Ιουνίου και τρίτος αγώνας θα είναι το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα της WABBA International στην Ουκρανία!

    Όνομα: DSC_0217.jpg Εμφανίσεις: 646 Μέγεθος: 82,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-01-24 14:04 #98
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Σταυρούλα Γκασιάμη - To Bodybuilding πίσω από τα μάτια μιας γυναίκας!
    Σταυρούλα Γκασιάμη - To Bodybuilding πίσω από τα μάτια μιας γυναίκας!

    Η Σταυρούλα Γκασιάμη, σε μια συνέντευξη αποκλειστικά για το Bodybuilding.gr, εξιστορεί την δική της πορεία στο άθλημα της σωματικής διάπλασης, το ξεκίνημά της, την εκτόξευσή της στις πιο μεγάλες κατηγορίες εως και την απόσυρσή της, σχολιάζοντας παράλληλα και την τωρινή εποχή!

    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 51 Μέγεθος: 115,9 KB

    Η Σταυρούλα Γκασιάμη είναι μια σημαντική αθλήτρια που είχε συχνές παρουσίες και διακρίσεις για περίπου 15 χρόνια, έχοντας συμμετάσχει σε 15 αγώνες με την τελευταία της παρουσία το 2017. Μένει μόνιμα στην Ρόδο για πάνω από μια 10ετία και είναι σύζυγος του Γιάννη Μάγκου.
    Το Bodybuilding.gr θέλησε να της κάνει μια συνέντευξη μαθαίνοντας τα νέα της και κάνοντας μια ανασκόπηση στα παλιά!

    BB.GR: Σταυρούλα καλησπέρα. Αν και διατηρείς ένα ιδιαίτερα χαμηλό προφίλ, από τότε που αγωνιζόσουν πόσο μάλιστα τώρα , να που σε ανακαλύψαμε και θα σου κάνουμε συνέντευξη! Σε τι φάση βρίσκεται αυτή την περίοδο η Σταυρούλα; Με τι ασχολείσαι επαγγελματικά;

    Καλησπέρα στο Bodybuilding.gr!
    Όπως πολύ σωστά προαναφέρατε έχω χαθεί από τον χώρο του bodybuilding και θα μιλήσουμε σε λίγο για τους λόγους .
    Είμαι μια χαρά, ασκώ το επάγγελμα μου στην Ρόδο ως Personal Trainer έχοντας πολύ δουλειά και λίγο χρόνο για μένα.
    Αυτό με χαροποιεί γιατί μάλλον κάτι κάνω σωστά κ ο κόσμος με εμπιστεύεται!

    BB.GR: Τον υπόλοιπό σου χρόνο πως επιλέγεις να τον περνάς; Έχεις άλλες δραστηριότητες, χόμπι;;

    Χόμπι δεν έχω, η αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν και ποτέ χομπίστρια, ο λίγος χρόνος που μένει είναι για να κάνω την προπόνηση μου -που ποτέ δεν σταμάτησα- και μετά στην συνέχεια του καθημερινού προγράμματος - ρουτίνα.

    BB.GR: Θα θέλαμε να κάνουμε ένα μικρό ταξίδι χρόνου-αναδρομή θέλοντας να μας μιλήσεις για τις δικές σου εμπειρίες και παραστάσεις από το γυναικείο αγωνιστικό κομμάτι. Πρώτη σου παρουσία Σταυρούλα, ήταν το 2006 στην διοργάνωση της WABBA στο Novotel. Τι ώθησε την Σταυρούλα να κάνει το αγωνιστικό άλμα; Παρακολουθούσες αγώνες; Είχες κάποιες επιρροές η πρότυπα;

    Να περάσουμε στο δια ταύτα.. Λοιπόν ξεκίνησα δειλά και με όχι πολλές γνώσεις το 2006 - σχεδόν καθόλου θα έλεγα - να μπω στον χώρο του bodybuilding .
    Με είχε παρακινήσει ένα φίλος τότε να πάμε να δούμε αγώνα..
    Μου άρεσε πάρα πολύ η ιδέα και στην πορεία η διαδικασία που απαιτείται για να φτάσεις μέχρι εκεί και να κάνεις έναν αγώνα.

    BB.GR: Η πρώτη σου κατηγορία και για τα επόμενα 5 χρόνια, ήταν η Fitness βελτιώνοντας τις εμφανίσεις σου όπου αγωνιζόσουν στην WABBA κυρίως αλλά και στην NABBA-WFF το 2011 όπου είχες κατακτήσει την 4η θέση στο World Championships της WFF στην Αυστρία. Ήταν συνειδητή επιλογή αυτή η κατηγορία ή εκεί θεωρούσες ότι έπρεπε να αγωνίζεσαι βάσει σωματότυπου και τρόπου προετοιμασίας;

    Ξεκίνησα λοιπόν με τις «ελαφριές» κατηγορίες για να το πω μεταφορικά, έβλεπα το σώμα μου να αλλάζει και προσπαθούσα να το βελτιώσω.

    Όνομα: 2.jpg Εμφανίσεις: 51 Μέγεθος: 73,9 KB

    Όνομα: 3.jpg Εμφανίσεις: 49 Μέγεθος: 49,5 KB

    BB.GR: Για αυτούς που παρακολουθούσαν την πορεία σου, το 2012 είναι η χρονιά που αναβαθμίζεις αρκετά το σώμα σου και αγωνίζεται στην μεγαλύτερη κατηγορία της IFBB, την Bodybuilding/Physique στο 18ο Πανελλήνιο Κύπελλο της IFBB-ΕΟΣΔ. Τι σε ώθησε για αυτή την αλλαγή; Ήθελες να ξεπεράσεις τα όριά σου;

    Κάθε βελτίωση μου άλλαζε κατηγορία γιατί ακόμα μάθαινα το σώμα μου μέχρι που κατάλαβα πια ότι μπορώ να το ακροποιήσω και το έκανα .. Στο μεσοδιάστημα αυτό είχα γνωρίσει τον Γιάννη

    Όνομα: 4.jpg Εμφανίσεις: 51 Μέγεθος: 112,4 KB

    BB.GR: Το 2013 συνεργάζεσαι - όπως και ο Γιάννης - με τον Δαυίδ Μπαλάσα και συνεχίζεις τις εμφανίσεις σου στο Arnold Classic Europe στην Ισπανία και στο Πανελλήνιο Κύπελλο στην Λιβαδειά.
    Εκεί πλέον τα υψηλά standards είχαν καθιερωθεί και οι προετοιμασίες σου ήταν χωρίς λάθη. Τι θυμάσαι από εκείνη την περίοδο;

    Ο Δαυίδ Μπαλάσας ήταν είναι και θα είναι (άσχετα αν δεν εμφανίζεται πια στον χώρο) ένας καταξιωμένος προπονητής, νομίζω δεύτερος δεν θα υπάρξει καθότι στην Ελλάδα έχει ετοιμάσει αρκετούς αθλητές - αθλήτριες και όλοι μα όλοι είχαν πάντα μια σωστή και αξιοπρεπής εμφάνιση.
    Με εμπιστοσύνη λοιπόν προς την εμπειρία του και τις γνώσεις του ξεκινήσαμε την προετοιμασία μου μαζί, βγάλαμε ένα σωστό αποτέλεσμα όμως μας έδειξε το σώμα ότι μπορούσε να δώσει και άλλο..
    Θυμάμαι ότι ανέβηκα στην σκηνή όταν έπαιξα στην Ισπανία στο Arnold Classic Europe στάθηκα και συγκρίθηκα με πάρα πολύ καλές αθλήτριες. Φυσικά και θα σου πω ότι αδικήθηκα αν ξεσκονίσουμε φωτογραφίες από εκείνον τον αγώνα.
    Οι διαφορές είναι εμφανείς αλλά τέλος πάντων αυτά συμβαίνουν σε πολλά αθλήματα όμως δεν πτοήθηκα.
    Και γυρνάμε πλέον στην Ελλάδα όπου ήταν ο αγώνας της Λειβαδιάς (ποιος δεν θυμάται εκείνον τον αγώνα άλλωστε) , όλη η αφρόκρεμα του χώρου πέρασε εκείνη την ημέρα από την σκηνή!
    Εγώ ήμουν έτσι κι αλλιώς σε φόρμα οπότε λεπτομέρειες για το τέλος είχαν μείνει. Αλλά ήταν και ένα ξεκίνημα για την επόμενη εμφάνιση μου αφού μεσολάβησε μια περίοδο ξεκούρασης, οφείλω να ομολογήσω.

    Όνομα: 6.jpg Εμφανίσεις: 50 Μέγεθος: 86,4 KB

    Όνομα: 5.JPG Εμφανίσεις: 51 Μέγεθος: 61,6 KB


    BB.GR: Επανέρχεσαι το 2015 όπου συμμετάσχεις στο Olympia Amateur στην Αγγλία αρχικά και κατόπιν στο 21ο Πανελλήνιο Κύπελλο της IFBB-ΕΟΣΔ.
    Στον Ελλαδικό χώρο δείχνεις ότι υπερέχεις της κατηγορίας σου. Στους διεθνείς αγώνες της IFBB τι συναντάς; Είχες στο παρελθόν συμμετάσχει σε διεθνείς αγώνες της WABBA και της W.F.F. αλλά όχι σε αυτή την κατηγορία που ειδική η IFBB παρουσιάζει πολλές συμμετοχές υψηλού επιπέδου.

    Το 2015 νομίζω ότι το τερμάτισα αφού η τότε θέση μου στο Οlympia Amateur ήταν 11η αν θυμάμαι σωστά...O λόγος ήμουν λέει πολύ σκληρή για την κατηγορία!
    Γελάω που το σκέφτομαι γιατί εκεί δεν κατάλαβα τι ήθελαν καθώς κρυφοί κριτές που υπάρχουν πίσω από τους κανονικούς κριτές (δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αυτό) ήρθαν και με βρήκαν στα αποδυτήρια να με ρωτήσουν έκπληκτοι πια γιατί εγώ πήρα τέτοια θέση ενώ με είχαν για πολύ καλύτερη θέση!
    Εντάξει γέλασα τι άλλο μπορούσα να κάνω;
    Τώρα βλέπω αγώνες καμία φορά και εντάξει δεν μπορείς να τους πιάσεις πουθενά αν και τώρα έχει ένα σωρό κατηγορίες που -οk- κάπου θα χωθείς θα σου δείξει το σώμα σου προς τα πού κλίνει...
    Πάντως τα πράγματα τότε ήταν πολύ δύσκολα. Tώρα νομίζω έχουν χαλαρώσει αρκετά μιας και αυτή η επαγγελματική κάρτα έχει γίνει σαν την πιστωτική (χάχα)

    Όνομα: 12.jpg Εμφανίσεις: 51 Μέγεθος: 128,8 KB

    Όνομα: 7.jpg Εμφανίσεις: 51 Μέγεθος: 131,2 KB

    BB.GR: Στην προετοιμασία του 2015 και στους 2 αγώνες που έκανες, κάνατε κοινή προετοιμασία με τον Γιάννη. Δύσκολο ήταν σίγουρα και απαιτητικό! Σας έφθειρε εκείνη την περίοδο ή βγήκε χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα;

    Οι προετοιμασίες μας σε κάποιους αγώνες ήταν κοινές καθώς και οι στόχοι μας Ποτέ δεν μας δημιούργησε προβλήματα αυτό ίσα ίσα που πάντα ο ένας στήριζε τον άλλον ακόμα και σε κοινές προετοιμασίες

    BB.GR: Αγωνιστική περίοδος 2017 και επιστροφή στην WABBA International και αρχικά στο Πρωτάθλημα. Εκεί εκτός από την 1η θέση, μάλλον αυτόν τον αγώνα θα τον θυμάσαι για πάντα γιατί εκεί ο Γιάννης Μάγκος σου έκανε πρόταση γάμου on stage! Πως βίωσες αυτή την εμπειρία;

    Ερχόμαστε στο 2017 όπου καταλήγω στην WABBA και να πούμε γιατί δεν είχα κατέβει και στην IFBB που ίσως κάποιοι να είχαν αναρωτηθεί τότε ..
    Εκείνη την περίοδο όπου είχε πέσει το θεαματικό χαστούκι από τον άντρα μου Γιάννη Μάγκο ο τότε πρόεδρος της ομοσπονδίας θεώρησε ότι έπρεπε να με αποκλείσουν και εμένα από αγώνες, καθόλου τίμιο, οφείλω να ομολογήσω..
    Τέλος πάντων και η WABBA δεν με χάλασε καθόλου πρώτον γιατί από εκεί ξεκίνησα και δεύτερον γιατί δεν είχα στόχο επαγγελματική καριέρα, εμένα μου άρεσε η προετοιμασία , την επαγγελματική καριέρα την είχα φανταστεί αλλιώς και φυσικά δεν έψαχνα ψύλλους στα άχυρα.
    Το 2017 έγινε και η πρόταση γάμου που δεν το ήξερα και δεν το περίμενα η αλήθεια... Και φυσικά δεν θα την ξεχάσω ποτέ γιατί έκανα κάτι που μου άρεσε πολύ την δεδομένη στιγμή και ήρθε και η ολοκλήρωση της σχέσης μου να πάρει την ευλογία

    Όνομα: 11.jpg Εμφανίσεις: 52 Μέγεθος: 120,4 KB

    BB.GR: Στην συνέχεια κατέκτησες την 1η θέση στο Εuropean Cup της WABBA International στην Ουκρανία. Αυτός έμελλε να είναι ο τελευταίος σου αγώνας. Βούλα πως προέκυψε να σταματήσεις να αγωνίζεσαι; Λόγω υποχρεώσεων, έχασες το κίνητρό σου, ήταν κάτι άλλο;

    Το 2018 ο άντρας μου διαγνώστηκε με νεφρική ανεπάρκεια οπότε προτεραιότητα είχε η υγεία και μετά οι αγώνες..

    Όνομα: 8.jpg Εμφανίσεις: 52 Μέγεθος: 207,8 KB


    BB.GR: Έχοντας πλέον παραστάσεις από διάφορες εποχές - δεκαετίες του ελληνικού bodybuidling, από τα μέσα της δεκαετίας του ΄00s και πλέον βαδίζοντας στα μέσα της δεκαετίας του ΄20ς, πως βλέπεις τις εξελίξεις;
    Έχει αλλάξει πολύ το αγωνιστικό bodybuilding, Νέες κατηγορίες, αλλαγή διοργανώσεων , νέοι αθλητές/αθλήτριες. Παρακολουθείς τις εξελίξεις;

    Όσο παρακολουθούσα αγώνες τόσο έβλεπα ότι αλλάζει το κλίμα των αγώνων. Έβλεπα αγώνες και αγώνες δεν έβλεπα και θα σας πω τι εννοώ...
    Άρχισα να αναρωτιέμαι αν σταμάτησαν οι γνώσεις , αν τα social medias ήταν αυτά που γεννούσαν αθλητές και όχι οι αθλητές τα social medias ..
    Eν ολίγοις πρώτα αθλητές του Instagram και μετά στην σκηνή. Νομίζω ότι εκεί κάπου το χάσαμε και λίγοι είναι οι αθλητές και οι αθλήτριες που έχουν κάνει μια σωστή προετοιμασία.
    Και να ρωτήσω εγώ με την σειρά μου: Πόσους αθλητές θυμάται ο κόσμος που ασχολείται με το bodybuilding που έχουν αφήσει ιστορία;
    Σχεδόν κανέναν! Λίγους..
    Την εποχή που ξεκίνησα και κατέβαινα εγώ αγώνες όσοι αθλητές άφησαν ιστορία τους γνώριζαν όλοι!

    BB.GR: Σταυρούλα τι άποψη έχεις για τις κατηγορίες γυναικών; Εσύ έκανες hard core bodybuilding, πιστεύεις όλο αυτό έχει αλλάξει τα τελευταία χρόνια και οι κοπέλες στρέφονται σε πιο mainstream, βατές -στο κοινό μάτι αλλά και σε επίπεδο δυσκολίας- κατηγορίες;

    Δεν θεωρώ bodybuilding την κατηγορία Bikiini. Nαι πουλάει πολύ αλλά όχι δeν είναι bodybuilding είναι κάτι άλλο που εμένα προσωπικά δεν με συγκινεί..
    Φυσικά και υπάρχουν ωραίες κοπέλες με ωραία σώματα αλλά και πάλι και εκεί θα δεις ότι δεν υπάρχει μια γραμμή..

    BB.GR: Κάνεις personal training σε γυναίκες και άντρες. Θα του ωθούσες να έχουν έστω μια αγωνιστική εμπειρία;

    Στην ερώτηση σας αν παρακινώ άνθρωπος να κάνουν αγώνες.. Θα σας πω όχι δεν έχω προσωπικά τον χρόνο να ασχοληθώ, έχω πάει σε άλλο level, μου αρέσει να γυμνάζω τους ανθρώπους και να τους κρατάω υγιείς ...
    Όσοι θέλουν αγωνιστικό, τους στέλνω στο Γιάννη! (χάχα)

    Όνομα: 10.jpg Εμφανίσεις: 52 Μέγεθος: 101,3 KB

    BB.GR: Κάτι για το τέλος για όσους διαβάσουν αυτή την συνέντευξη.. Τι θα ήθελες να πεις ως επίλογο;

    Για να κλείσουμε αυτό που έχω να πω στα νέα παιδιά που ετοιμάζονται για αγώνες είναι να το κάνουν αλλά να έχουν εικόνα, να βλέπουν το εαυτό τους και να προσπαθούν για το καλύτερο για να υπάρχει σωστό αποτέλεσμα...
    Ο αθλητισμός είναι υγιεινός ,ο πρωταθλητισμός είναι ανθυγιεινός για αυτό να προσέχουν τον εαυτό τους

    Με αγάπη Σταυρούλα Γκασιάμη.

    Οι αγωνιστικές συμμετοχές της Γκασιάμη

    1. 2006 WABBA Πρωτάθλημα Fitness 2η θέση
    2. 2008 WABBA Κύπελλο Fitness 1η θέση
    3. 2010 WABBA Κύπελλο Fitness 1η θέση
    4. 2011 WABBA Πρωτάθλημα Fitness 1η θέση
    5. 2011 Hercules Grand Prix Fitness 1η θέση
    6. 2011 WABBA World Championship Βουδαπέστη Ουγγαρία (Out of six)
    7. 2011 NABBA-WFF Κύπελλο Women’s Athletic 1η θέση
    8. 2011 WFF World Championships Γκρατς Αυστρία Women’s Athletic 4η θέση
    9. 2012 IFBB 18ο Πανελλήνιο Κύπελλο Women’s Bodybuilding 1η θέση
    10. 2013 Αrnold Classic Europe Ισπανία Women’s Physique +163 cm Out of six
    11. 2013 IFBB 19ο Πανελλήνιο Κύπελλο Women’s Physique +163 cm 1η θέση
    12. 2015 IFBB Olympia Amateur United Kingdom Women’s Physique 11η θέση
    13. 2015 IFBB 21ο Πανελλήνιο Κύπελλο Women’s Physique 1η θέση
    14. 2017 WABBA International Πρωτάθλημα Women’s Body 1η θέση
    15. 2017 WABBA International European Cup Ουκρανία Women’s Body 1η θέση

    Όνομα: 9.jpg Εμφανίσεις: 51 Μέγεθος: 108,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567