Σελίδα 102 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 25292100101102103104112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.516 έως 1.530 από 1805
  1. 05-02-13 17:48 #1516
    Προεπιλογή
    yooo παιδες. ψαχνω μια multi για ενα φιλαρακι. το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να τον βοηθησω με βαση τις δικες μου γνωσεις γιατι δεν τη θελει για performance σκοπους. δεν ασκειται. απλα δουλευει σε πολυ κουραστικη δουλεια και δεν εχει τη δυνατοτητα για ποιοτικο φαι-υπνο με αποτελεσμα να ειναι πολυ κουρασμενος συνεχεια. ξερω πως μια multi δεν θα του λυσει το προβλημα αλλα πιστευω πως θα μπορουσε να του δωσει εστω ενα μικρο boost στην καθημερινοτητα του.
    Go hard OR go home
     

  2. 05-02-13 18:23 #1517
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    yooo παιδες. ψαχνω μια multi για ενα φιλαρακι. το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να τον βοηθησω με βαση τις δικες μου γνωσεις γιατι δεν τη θελει για performance σκοπους. δεν ασκειται. απλα δουλευει σε πολυ κουραστικη δουλεια και δεν εχει τη δυνατοτητα για ποιοτικο φαι-υπνο με αποτελεσμα να ειναι πολυ κουρασμενος συνεχεια. ξερω πως μια multi δεν θα του λυσει το προβλημα αλλα πιστευω πως θα μπορουσε να του δωσει εστω ενα μικρο boost στην καθημερινοτητα του.
    Πες του να πάρει Life Force ή Multi Basics 3 της AOR.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  3. 13-02-13 01:02 #1518
    Το avatar του χρήστη Stark

    Εγγραφή
    28-09-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    198
    Προεπιλογή
    Παιδια εγω παλι εχω προσεξει οτι οταν παιρνω πολυβιταμινη νιωθω κουρασμενος και με πιανει υπνηλια παραξενο πραγμα . Μπορει να οφειλεται σε αυτο ;
    Never give up on something that you can't go a day without thinking about.
     

  4. 15-02-13 18:09 #1519
    Προεπιλογή
    Παιδεία τώρα τελευτέα νιώθω αρκετά κουρασμένος στην πρωινή μου προπόνηση, και δεν είναι θέμα διατροφής. Δεν θέλω να πάρω τίποτα νιτρικά και τέτια και σκέφτομαι να παίρνω μαζί με το πρωινό μου και μια πολυβιταμίνη. Θα ήθελα να είναι 1 χάπι και όχι πολλά. Εχετε να μου προτείνετε καμία;

    Ευχαριστώ.
     

  5. 16-02-13 15:10 #1520
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TrankLL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδεία τώρα τελευτέα νιώθω αρκετά κουρασμένος στην πρωινή μου προπόνηση, και δεν είναι θέμα διατροφής. Δεν θέλω να πάρω τίποτα νιτρικά και τέτια και σκέφτομαι να παίρνω μαζί με το πρωινό μου και μια πολυβιταμίνη. Θα ήθελα να είναι 1 χάπι και όχι πολλά. Εχετε να μου προτείνετε καμία;

    Ευχαριστώ.
    http://bodybuilding.gr/forum/showthr...BD%CE%B5%CF%82
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  6. 16-02-13 16:15 #1521
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εγω παλι εχω προσεξει οτι οταν παιρνω πολυβιταμινη νιωθω κουρασμενος και με πιανει υπνηλια παραξενο πραγμα . Μπορει να οφειλεται σε αυτο ;
    Ποια παίρνεις;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  7. 16-02-13 18:00 #1522
    Το avatar του χρήστη Stark

    Εγγραφή
    28-09-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    198
    Προεπιλογή
    Adam's σε καψουλα
    Never give up on something that you can't go a day without thinking about.
     

  8. 16-02-13 18:45 #1523
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Adam's σε καψουλα
    Είναι η παλιά φόρμουλα ή η νέα;

    Πως τις παίρνεις, πόσες παίρνεις, τις παίρνεις κάθε μέρα;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  9. 16-02-13 23:54 #1524
    Το avatar του χρήστη Stark

    Εγγραφή
    28-09-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    198
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι η παλιά φόρμουλα ή η νέα;

    Πως τις παίρνεις, πόσες παίρνεις, τις παίρνεις κάθε μέρα;
    Λεει το κουτακι improved formula , οποτε λογικα η καινουρια εκδοση ειναι , φαντασου το κουτι λεει 3 την ημερα εγω παιρνω μια μετα το μεσημεριανο , καμια φορα πινω και καφε αφου τη παρω , το ανεφερα μηπως επαιζε ρολο . Ναι επαιρνα καθε μερα
    Never give up on something that you can't go a day without thinking about.
     

  10. 17-02-13 12:06 #1525
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεει το κουτακι improved formula , οποτε λογικα η καινουρια εκδοση ειναι , φαντασου το κουτι λεει 3 την ημερα εγω παιρνω μια μετα το μεσημεριανο , καμια φορα πινω και καφε αφου τη παρω , το ανεφερα μηπως επαιζε ρολο . Ναι επαιρνα καθε μερα
    δεν τις περνεις σωστα.
    πολλοι το κανουν αυτο το λαθος περνουν μια δοση μονο και οποτε νιωθουν κουρασμενοι,αλλα αυτο ειναι μεγα λαθος.
    για να δουλεψουν οι βιταμινες θελουν καθημερινη χρηση και σωστη δοση,οσο προτινει ο κατασκευαστης,τρεις λεει τρεις θα περνεις μια με το πρωινο σου με το μεσημεριανο σου και το βραδυ.
     

  11. 17-02-13 15:16 #1526
    Το avatar του χρήστη Stark

    Εγγραφή
    28-09-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    198
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν τις περνεις σωστα.
    πολλοι το κανουν αυτο το λαθος περνουν μια δοση μονο και οποτε νιωθουν κουρασμενοι,αλλα αυτο ειναι μεγα λαθος.
    για να δουλεψουν οι βιταμινες θελουν καθημερινη χρηση και σωστη δοση,οσο προτινει ο κατασκευαστης,τρεις λεει τρεις θα περνεις μια με το πρωινο σου με το μεσημεριανο σου και το βραδυ.
    Οποτε φταιει που παιρνω μονο μια ; Οκ αλλα αμα παιρνω το βραδυ σκεφτομαι οτι θα με κραταει ξυπνιο
    Never give up on something that you can't go a day without thinking about.
     

  12. 17-02-13 16:51 #1527
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε φταιει που παιρνω μονο μια ; Οκ αλλα αμα παιρνω το βραδυ σκεφτομαι οτι θα με κραταει ξυπνιο
    μπορεις να παιξεις ετσι.
    1-2
    δηλαδη μια το πρωι 2 με το μεσημεριανο σου.
    αν και επειδη εχω παρει εγω βιταμινες ακομα ποιο δυνατες που ειναι 3 οι δοσεις παιζω 1-1-1
    και κοιμαμε μια χαρα.
    κατι αλο παντα να εχεις φαει κατι,να σου πω εγω την εμειρια μου με αδειο στομαχι βιταμινη η με καφε παντα με χαλαγε μαλλον η ζελατινη δεν ξερω χαλιομουν,ζαλιζομουν ενιωθα μια αδυναμια..
    οποτε φιλε κατι να εχεις φαει και μετα βιταμινη.
     

  13. 17-02-13 17:03 #1528
    Το avatar του χρήστη Stark

    Εγγραφή
    28-09-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    198
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορεις να παιξεις ετσι.
    1-2
    δηλαδη μια το πρωι 2 με το μεσημεριανο σου.
    αν και επειδη εχω παρει εγω βιταμινες ακομα ποιο δυνατες που ειναι 3 οι δοσεις παιζω 1-1-1
    και κοιμαμε μια χαρα.
    κατι αλο παντα να εχεις φαει κατι,να σου πω εγω την εμειρια μου με αδειο στομαχι βιταμινη η με καφε παντα με χαλαγε μαλλον η ζελατινη δεν ξερω χαλιομουν,ζαλιζομουν ενιωθα μια αδυναμια..
    οποτε φιλε κατι να εχεις φαει και μετα βιταμινη.
    εγινε φιλε ευχαριστω θα δω πως παει και θα γραψω αν παει κατι στραβα
    Never give up on something that you can't go a day without thinking about.
     

  14. 17-02-13 17:04 #1529
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεει το κουτακι improved formula , οποτε λογικα η καινουρια εκδοση ειναι , φαντασου το κουτι λεει 3 την ημερα εγω παιρνω μια μετα το μεσημεριανο , καμια φορα πινω και καφε αφου τη παρω , το ανεφερα μηπως επαιζε ρολο . Ναι επαιρνα καθε μερα
    Θέμα υπερβολικών ποσοτήτων δεν παίζει, αφενός γιατί η Adam δεν είναι καμμία δυνατή multi, αφετέρου επειδή δεν παίρνεις καν την προτεινόμενη δόση, αλλά το 1/3 αυτής.

    Συνεπώς, ΑΝ φταίει η Adam, κάτι στην φόρμουλα δεν σου «κάθεται» καλά. Μπορεί να είναι κάποια μορφή των βιταμινών και των μετάλλων ή ακόμα και κάποιο από τα extra.

    Όταν δεν την παίρνεις δηλαδή δεν νιώθεις νύστα;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
     

  15. 18-02-13 02:21 #1530
    Το avatar του χρήστη Stark

    Εγγραφή
    28-09-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    198
    Προεπιλογή
    ** Στο ακριβώς από πάνω ποστ,το quote ειναι πλεονασμός .Mods Team **


    Οταν δε παιρνω δεν εχω αυτη τη νυστα , απλα νιωθω τη κλασσικη κουραση της ημερας , τιποτα το υπερβολικο απο νυστα
    Never give up on something that you can't go a day without thinking about.
     

Σελίδα 102 από 121 ΠρώτηΠρώτη ... 25292100101102103104112 ... ΤελευταίαΤελευταία