Θέμα: .........

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 23
  1. 11-08-09 23:24 #1
    Smile .........
    Καλησπέρα και απο μένα Κύριοι και Κυρίες του Ελληνικού BODYBUILDING.
    Δεν ασχολούμαι προσωπικά αν και έχω αρχίσει να αναθεωρώ σιγά σιγά, όμως θαυμάζω την αφοσίωση σας και την προσπάθεια σας σε αυτό που κάνετε.
    Ξέρω πως είναι να βάζεις στόχους και να θυσιάζεσαι για το άθλημα σου και επίσης αναγνωρίζω πως το bodybuilding απαιτεί πειθαρχία, σεβασμό, χρόνο και χρήμα! Εύχομαι σε ολους σας να συνεχήσετε με αγάπη αυτό που κάνετε!
    Εεεε και μην ξεχνάτε....έχετε και εμάς εδώ να σας στηρίζουμε και να σας θαυμάζουμε!


    Κατερίνα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KATERINOULA : 13-08-09 στις 20:53
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-08-09 23:27 #2
    Προεπιλογή
    καλως ηρθες κατερινουλα στο φορουμ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-08-09 23:33 #3
    Προεπιλογή
    Καλώς σας βρήκα λοιπόν!
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-08-09 00:04 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες κατερινούλα στο φόρουμ μας .
    την κατερινούλα παιδια σήμερα της μίλησα για το φόρουμ και όχι μόνο κατάφερε και έκανε την εγγραφή αμέσως αλλα έκανε και μια όμορφη εισαγωγή .

    δεν είναι άσχετη με αθλητισμό και δυναμικα αθλήματα γιατί είναι πρωταθλήτρια κωπηλασίας , μετα απο κάποιο καιρό αποχής λόγω καταστάσεων που εγκατέλειψε το άθλημά της αγωνιστικά , εμείς εδω θέλουμε να την μυήσουμε στο άθλημα της σωματικής διάπλασης σαν μια φυσική δραστηριότητα και γιατί όχι να την δούμε και να αγωνίζετε σαν αθλήτρια φίτνες , γιατί όπως καταλαβαίνετε μετα απο τόσα χρόνια έχει αρκετή υποδομή στο σώμα της και είναι ζήτημα λίγου χρόνου να φανεί η δουλεια που έχει κάνει.

    να επισημάνω πως είναι λίγο ντροπαλή αλλα πιστεύω γρήγορα θα εξοικειωθεί στο φόρουμ στα αθλητικά θέματα , αλλα και σαν γυναίκα που είναι και στα όφ τόπικ .

    καλή διαμονή κατερινούλα και καλό διάβασμα
    απο την εισαγωγή και μόνο δείχνει θετικό άτομο και καλοπροαίρετο (Εεεε και μην ξεχνάτε....έχετε και εμάς εδώ να σας στηρίζουμε και να σας θαυμάζουμε!)



    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-08-09 00:05 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλωσορισες Κατερινα στο φορουμ. Εφοσον δεν ασχολεισαι και πολυ, πως μας ανακαλυψες? Θα χαρουμε να μαθουμε

    edit Μαλλον ο Ηλιας προλαβε και μας ειπε, πριν προλαβω να ολοκληρωσω το ποστ μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-08-09 00:30 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    αφού είμαι φαντομάς ρε νασερ και στο φόρουμ μας έχει θέση καθε ένας που ασχολείτε με τον αθλητισμό σε οποιαδήποτε μορφή και όχι μόνο αλλα και αυτοί που θέλουν να μαθουν για να βελτιώσουν την φυσική τους κατάσταση .

    με την κατερινούλα μιλήσαμε στο φεις για το φόρουμ και έτσι έκανε εγγραφή
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-08-09 01:18 #7
    Προεπιλογή
    Όντως μπήκα στο φόρουμ γιατί το είδα κάπου να αναγράφεται στην σελίδα του κ.Τριανταφύλλου. Ανέκαθεν μ'άρεσαν ξεχωριστά αθλήματα...η' κατ'εξοχήν αντρικά θα έλεγα. Έχω ασχοληθεί με κωπηλασία, ακοντισμό και ....μπάλα! χαχαχα
    Τι να σας πω τώρα? Οτι μικρή ή8ελα να πάω μπαλέτο? Ψέματα 8α πω!
    Ηλία μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λογάκια που είπες για μένα αλλά αφού ξέρεις οτι κοκκινιζω.... Επίσης δεν ήμουν ακριβώς πρωτα8λήτρια. Ημουν εθνική ομάδα αλλά σε πανελλήνια πρωταθλήματα είχα μόνο 4-5-6η θέση.Παγκόσμιο δεν πρόλαβα να πάω λόγω προβλημάτων που είχα με τον τότε προπονητή μου.
    Δεν σας λέω οτι ΝΑΙ θα ασχοληθώ με το ΒΒ ....αλλά δεν είναι άσχημη μια δοκιμη!
    Ισως με πείσει οτι ΔΕΝ είναι αργά ακόμα για να κάνω μερικά πραγματα παραπάνω για μένα. Εχασα πολυτιμο χρόνο.....χρόνια.... 8α έλεγα λόγω ψυχολογίας ξεκάθαρα! ΜΗΝ το κάνετε ποτέ αυτό στον εαυτό σας. Εγω τον παραμέλησα. Και όσο τον άφησα...με άφησε!
    Για να δούμε λοιπόν...είναι σε θέση να μου δώσει μια ευκαιρία ακόμα?
    Ευχαριστώ πολυ!
    Σημερα έχω παρει πολυ 8ετικα στοιχεία απο αυτη την σελίδα και εσάς φυσικά!

    (Φλυαρια φουλ έτσι? σορυυυυυυ χαχαχα )
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-08-09 01:29 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    εγω αυτα τα λογάκια και ότι λογάκια λέω δεν είναι τυχαία για να είσαι σ αυτό το φόρουμ δεν είναι τυχαίο έχεις κάτι το ξεχωριστό και επίσης κατερινούλα τα λόγια αν δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα μόνο καλό δεν κάνουν , όσο πιο ψηλά σε ανεβάζουν με τόσο μεγαλύτερη δύναμη σε ρίχνουν , γι αυτό και εγω αυτα τα συμπεράσματα τα έβγαλα μέσα απο τον διάλογο που είχαμε και τα παιδιά απο το φόρουμ που είναι παλιότεροι και με ξέρουν γνωρίζουν πως δεν πέφτω έξω , άλλωστε το χειρότερο που θα μπορούσε να αποδειχτεί είναι να είμαστε αναξιόπιστοι και υπερβολικοί .

    τα δικά σου λόγια λοιπόν δείχνουν αποφασιστηκότητα και θέληση και όχι μόνο εγω αλλα και όλα τα παιδιά στο φόρουμ έχουν να πουν πώς ειδικά για το άθλημά μας ποτε δεν είναι αργά αρκεί να υπάρχει θέληση και σωστή καθοδήγηση και μακάρι να βοηθήσουμε όσο μπορούμε σ αυτή την κατεύθυνση

    επίσης πάνω σ αυτό που λές δεν λές θα ασχοληθείς με το ββ έχω να πώ κάθε ένας που πάει στο γυμναστήριο και φροντίζει για την φυσική του κατάσταση και σωματοδόμηση ββ κάνει άσχετα αν ποτε δεν πάει σε αγώνες , αφού όλοι μας και εγω μέσα ερασιτέχνες είμαστε το κάνουμε γιατί μας αρέσει .

    όσο για την φλυαρία που λές γυναίκα είσαι μην σπάσεις και το κατεστημένο χαχαχαχα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-08-09 02:27 #9
    Προεπιλογή
    χαχαχ συνή8ως δεν φλυαρώ. Είμαι της άποψης ...λίγα λόγια και καλά!
    Απλά ο μόνος λόγος που δεν υποσχέθηκα οτι θα ασχοληθώ με το ΒΒ είναι επειδή δεν μ'αρεσει να λέω μεγάλα λόγια που ίσως για κάποιο λόγο δεν πραγματοποιήσω. Καλύτερα να πράτεις και μετά να μιλάς για οτιδήποτε.
    Επίσης σε βρίσκω πολύ μετριόφρων.Δεν σε θεωρώ προσωπικά ερασιτέχνη κ.Ηλία.
    Δεν ξέρω γιατί...μπορεί να ακουστεί χαζό.....αλλά σε αυτό το φόρουμ νοιώθω αισίως ....πολύ άνετα...σαν να είμαι στον χώρο μου και μιλάω με "φίλους" ενώ στην πραγματικότητα ούτε καν σας ξέρω και ήδη πήρα σημαντικά πράγματα.
    Μην ανησυχείτε......θα με βλέπετε συχνα να πετάγομαι σε κανα θεματάκι να ρωτάω!
    Και πάλι σας Ευχαριστώ....
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-08-09 08:01 #10
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    γεια σου Κατερινουλα!
    Καλως ηρθες στο φορουμ! ...πολυ χαιρομαι που εχουμε αλλη μια γυναικα στη παρεα μας!!
    Ο αθλητισμος ειναι ζωη, υγεια!! συγχαρητηρια για τη σταδιοδρομια σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-08-09 08:16 #11
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Καλως ήρθες Κατερινάκι!!!

    Από όσα διαβάσα κατάλαβα ότι είσαι πολύ ζωντανός και χαρούμενος ανθρωπος μπράβο Το ββ είναι απίστευτη ενασχόληση κυνήγα το

    Προβλέπεται άλλη μια δυναμική συμφορουμίστρια πολυβόλο Ηλία ε?
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-08-09 09:37 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Κατερινα καλως ήρθες στην παρεα μας,ελπίζουμε να σε τραβήξουμε στο άθλημα μας !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-08-09 11:38 #13
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    γεια σου ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ!!!!!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-08-09 11:46 #14
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες Κατερινα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-08-09 16:33 #15
    Προεπιλογή
    Καλώς σας βρήκα!!!
    Χαίρομαι που μπορώ να συζητάω μαζί σας
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία