Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 115
  1. 20-07-11 22:50 #46
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρις πλακα τωρα εμενα η μουσικη με επηρεαζει στην αποδοση

    ΒΒ χωρις μεταλο δεν γινεται!!!
    Το προβλημα ειναι οτι ή εχεις γυμναστηριο για σκληροπυρικους ή για fitness καταστασεις και τα δυο δυστηχως στο Ελλαδα δεν γινονται, μην με ρωτησετε γιατι, ειναι θεμα παιδειας και νοοτροπιας, εγω καποια εποχη στις αρχες προσπαθησα να το παντρεψω αλλα σταθηκε αδυνατο αν και ειμαι fun του hardcore το γυρισα σε fitness κατασταση αναγκαστικα...αν και η ρετσινια δυσκολα φευγει!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-07-11 22:52 #47
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    @TakisV

    ακυρο αλλα χρονια πολλα κιολας......
    Ευχαριστω πολυ να εισαι παντα γερος και δυνατος και σου ευχομαι τα καλυτερα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-07-11 23:37 #48
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποψη μου να επικεντρωθεις στα μαθηματα σου...αυτο που λες οτι θεσ να κανεις θελει πληρη αφοσιωση....και για να το κανεις θα αναγκαστεις να παραμελησεις τα μαθηματα σου.δε σ λεω να κοψεισ τι γυμναστικη...πιστευω για μια ωρα βαρη βρισκεις χρονο..αλλα φιλε αν κανεις το λαθος να κοιτας τι θα τρως κ να αφησεισ το μελλον σου μου ακουγεται πλ κουτο.οποτε κατσε διαβασε προσεχε απλα τι τρως..μη τρως πλ σαβουρα...γιατι αμα κανεις αυτο π λες θα το μετανιωνεισ μετα...χρονο γιαυτα εχεις και εισαι πλ μικρος για να σκεφτεσαι αγωνεσ

    θα συμφωνησω απολυτα με το φιλο,θεωρω πιο ωριμο να τελειωσεις το λυκειονα μπεις σε μια αξιολογη σχολη μιας και αυτος πιστευω ειναι ο στοχος σου και μετα κανε και αυτο που σε εκφραζει στο γυμναστηριο.Σε πρωτη φαση ολη σου η αφοσιωση πρεπει να ειναι στα μαθηματα σου και οταν ξεκλεβεις λιγο χρονο ριξε και καμμια πιεση παγκου για το κομματι σου...τα βαρη θα τους πιεις το αιμα σαν φοιτητης χαλαρα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-07-11 00:37 #49
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TakisV Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα συμφωνησω απολυτα με το φιλο,θεωρω πιο ωριμο να τελειωσεις το λυκειονα μπεις σε μια αξιολογη σχολη μιας και αυτος πιστευω ειναι ο στοχος σου και μετα κανε και αυτο που σε εκφραζει στο γυμναστηριο.Σε πρωτη φαση ολη σου η αφοσιωση πρεπει να ειναι στα μαθηματα σου και οταν ξεκλεβεις λιγο χρονο ριξε και καμμια πιεση παγκου για το κομματι σου...τα βαρη θα τους πιεις το αιμα σαν φοιτητης χαλαρα!!!
    φυσικα και θα κοιταξεις τις υποχρεωσεις μου..απλα οπως τελειωνω απο φροντιστηριο μετα θα πηγαινω γυμναστηριο 1.μιση-2ωρες οσο πρεπει..εχω σκεφτει το προγραμμα μου,μπορω να τα συνδυασω ολα,δεν προκειται να παραμελησω τιποτα,ολα θα γινονται με σειρα και ταξη οποτε πιστευω πως δεν θα υπαρχει προβλημα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-07-11 00:45 #50
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποψη μου να επικεντρωθεις στα μαθηματα σου...αυτο που λες οτι θεσ να κανεις θελει πληρη αφοσιωση....και για να το κανεις θα αναγκαστεις να παραμελησεις τα μαθηματα σου.δε σ λεω να κοψεισ τι γυμναστικη...πιστευω για μια ωρα βαρη βρισκεις χρονο..αλλα φιλε αν κανεις το λαθος να κοιτας τι θα τρως κ να αφησεισ το μελλον σου μου ακουγεται πλ κουτο.οποτε κατσε διαβασε προσεχε απλα τι τρως..μη τρως πλ σαβουρα...γιατι αμα κανεις αυτο π λες θα το μετανιωνεισ μετα...χρονο γιαυτα εχεις και εισαι πλ μικρος για να σκεφτεσαι αγωνεσ
    σκεφτομαι απο τωρα αγωνες,αλλα οχι ακομα..εννοω σε 1.5-2χρονια..και την σωστη διατροφη και ας εχω φροντιστηρια μπορω να την τηρησω(θα με βοηθησει και η μανα μου,αλλα και εγω ξερω να μαγειρευω(τωρα ειναι στο νοσοκομειο επειδη επαθε εγκεφαλικο η γιαγια μου) και μαγειρευω εγω..θα βρω χρονο..δευτερα λυκειου ειμαι του χρονου οχι τριτη..εχω χρονο να διαθεσω μεχρι 2μιση ωρες την ημερα για γυμναστικη..και την διατροφη μπορω να την τηρησω..και φυσικα θα κανω και οσο πιο καλο υπνο μπορω..αμα θεσω καλα τις βασεις τωρα απλα θα μπορω σε λιγα χρονια να μπορω να παρω καπου μερος..αυτο εννοω πληρης αφοσιωση,οτι δηλαδη,δεν προκειται να λουφαρω η κατι τετοιο,οσο χρειαστει θα το κανω,δεν ειμαι σε κανα σπουδαιο επιπεδο,δεν σηκωνω τρελα βαρη,αλλα ο στοχος μου ειναι συνεχης βελτιωση..πατατακια-γαριδακια-κρουασαν για μενα ειναι τελειωμενη υποθεση..εχω να φαω κοντα 5.5χρονια..οπως και σοκολατες..μερεντα δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου..φυστικοβουτυρο εφαγα πρωτη φορα σημερα..δεν προκειται να μπω σε πειρασμους..θα τηρησω οτι μπορω με αφοσιωση και πιστη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-07-11 01:21 #51
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φυσικα και θα κοιταξεις τις υποχρεωσεις μου..απλα οπως τελειωνω απο φροντιστηριο μετα θα πηγαινω γυμναστηριο 1.μιση-2ωρες οσο πρεπει..εχω σκεφτει το προγραμμα μου,μπορω να τα συνδυασω ολα,δεν προκειται να παραμελησω τιποτα,ολα θα γινονται με σειρα και ταξη οποτε πιστευω πως δεν θα υπαρχει προβλημα..
    Aν εχεις προγραμμα ολα γινονται αλλωστε με 1 ωρα σωστη προπονηση εισαι οκ το δυσκολο για σενα θα ειναι λιγο η διατροφη την οποια θεωρω αναποσπαστο κομματι της προπονησης με βαρη,την θεωρω το Α και Ω και ειναι και ο λογος που τα παρατανε οι περισσοτεροι.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...» τα καλογυμνασμενα κορμια να ξερεις κρυβουν θεληση υπομονη και κοπο!!!Πρωταθλητισμος με πατατες τηγανιτες δυστηχως δεν γινεται!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-07-11 14:01 #52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια παρατηρηση.....αν το physique παιζει μεσα τη μουσικη που εχει στο σαιτ του...τοτε μετακομιζω πατρα...
    Ω ναι! Και μπορεις να την αλλαξεις αν θες κατι αλλο (σχετικο).
    Μετα απο καιρο θα παω σημερα και θα πιασω ξανα στα χερια μου μπαρα IVANKO, οχι τις ερασιτεχνικες μπαρες της ντροπης που εχουν αλλα γυμναστηρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-07-11 15:56 #53
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TakisV Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαι αυτο ειναι φιλε μου, λες για τον Γιωργο, οντως ειναι φοβερο καλουπι !!!
    ενας ξανθος ετσι? τον ειχα δει περσυ στον αγιο βασιλη στην παραλια κ εμεινα μ@#$κας....
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-07-11 16:05 #54
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TakisV Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΒΒ χωρις μεταλο δεν γινεται!!!
    Το προβλημα ειναι οτι ή εχεις γυμναστηριο για σκληροπυρικους ή για fitness καταστασεις και τα δυο δυστηχως στο Ελλαδα δεν γινονται, μην με ρωτησετε γιατι, ειναι θεμα παιδειας και νοοτροπιας, εγω καποια εποχη στις αρχες προσπαθησα να το παντρεψω αλλα σταθηκε αδυνατο αν και ειμαι fun του hardcore το γυρισα σε fitness κατασταση αναγκαστικα...αν και η ρετσινια δυσκολα φευγει!!!
    ετσι οπως βλεπω και τον κοσμο στο γυμναστηριο....αν αυτο που πλασαρεις ειναι hardcore καταστασεις, δεν προσελκυεις τον κοσμο που θελει απλα να γυμναστει για τν υγεια του και κυριως τον γυναικειο πληθυσμο...γιατι αυτοι που κανουν bbing ειναι λιγοι συγκριτικα με τη μαζα που κανει γυμν. οποτε ρισκαρεις αν κανεις μονο ββινγ...γτ και σεις που εχετε γυμναστηριο πρεπει να βγαλετε και καποια χρηματα να ζησετε,γιαυτο και βλεπουμε τα περισσοτερα γυμν. να το γυρνανε στο φιτνεσσ. για μας θα ελεγα αυτο ειναι κακο γτ αν πηγαινεις σενα γυμν. που ειναι καθαρα για bbing τοτε αυτα τα ατομα που ειναι μεσα σε εμπνεουν θα ελεγα,αν με πιανετε
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-07-11 17:41 #55
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενας ξανθος ετσι? τον ειχα δει περσυ στον αγιο βασιλη στην παραλια κ εμεινα μ@#$κας....
    Ναι ξανθος ειναι!!!Ειναι κορμαρα το παιδι και αν το εκανε σοβαρα εχει πολλα να δωσει !!!
    Τρομερα γονιδια, εχει υψος και ειναι και ωραιο παιδι, εχει ολο το πακετο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-07-11 17:53 #56
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TakisV Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ξανθος ειναι!!!Ειναι κορμαρα το παιδι και αν το εκανε σοβαρα εχει πολλα να δωσει !!!
    Τρομερα γονιδια, εχει υψος και ειναι και ωραιο παιδι, εχει ολο το πακετο!!!
    τι εννοεις σοβαρα? εχει τετοιο σωμα και δε το κανει σοβαρα βεβαια δε ξερω σε τι κατασταση ειναι τωρα αλλα περσυ στην παραλια που τον ειχα δει...ηταν για αγωνες το παιδι...φτιαξε του ενα αλμπουμ στο φορουμ να δουν τα παιδια τι βγαζει η πατρα..χαχαααχ
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-07-11 17:57 #57
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι οπως βλεπω και τον κοσμο στο γυμναστηριο....αν αυτο που πλασαρεις ειναι hardcore καταστασεις, δεν προσελκυεις τον κοσμο που θελει απλα να γυμναστει για τν υγεια του και κυριως τον γυναικειο πληθυσμο...γιατι αυτοι που κανουν bbing ειναι λιγοι συγκριτικα με τη μαζα που κανει γυμν. οποτε ρισκαρεις αν κανεις μονο ββινγ...γτ και σεις που εχετε γυμναστηριο πρεπει να βγαλετε και καποια χρηματα να ζησετε,γιαυτο και βλεπουμε τα περισσοτερα γυμν. να το γυρνανε στο φιτνεσσ. για μας θα ελεγα αυτο ειναι κακο γτ αν πηγαινεις σενα γυμν. που ειναι καθαρα για bbing τοτε αυτα τα ατομα που ειναι μεσα σε εμπνεουν θα ελεγα,αν με πιανετε

    Ετσι ειναι οπως ακριβως τα λες οταν εχουμε ενα γυμναστηριο 600τμ και εχουμε χαλασει 400.000€ λογικο ειναι να θες καποια στιγμη να κανεις καποια αποσβεση αν το εχεις μονο hardcore κομματι δυσκολο να κανεις αποσβεση.Αλλωστε ενα hαrdcore gym το στηνεις με πολυ λιγα χρηματα οπουδηποτε και δεν χρειαζεσαι ουτε προσωπικο ουτε τιποτα...μονο γνωσεις χρειαζονται και ποιοτηκα μηχανηματα να αντεχουν στην σκληρη χρηση.Εγω μπορει να το γυρισα σε fitness λογω πολλων φοιτητων και γενικα ατομων που δεν τους ενδιαφερει το ΒΒ, αλλα η καρδια μου κατα βαθος ειναι στα hardcore γυμναστηρια και πιθανον αν τα καταφερω να φτιαξω ενα γνησιο hardcore αμερικανικων προδιαγραφων!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-07-11 18:03 #58
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι εννοεις σοβαρα? εχει τετοιο σωμα και δε το κανει σοβαρα βεβαια δε ξερω σε τι κατασταση ειναι τωρα αλλα περσυ στην παραλια που τον ειχα δει...ηταν για αγωνες το παιδι...φτιαξε του ενα αλμπουμ στο φορουμ να δουν τα παιδια τι βγαζει η πατρα..χαχαααχ

    Οπως το καταλαβαινεις οτι δεν ειναι καλογερος!!!Κανει βαρη για παρτη του που λεμε φαντασου να μπει σε εξιδικευμενα προγραμματα διατροφες συμπληρωματα και πασης φυσεως βοηθητικα για αγωνιστικο ΒΒ.Την κατηγορια του και το overall θα το ειχε παντα!!!Το καλυτερο καλουπι που εχει περασυ απ το γυμναστηριο μου αυτος ο Γιωργος και ο Σπυρος ο Θουας οι οποιοι δεν εχουν το μικροβιο των αγωνων.Φωτο μπορω να βαλω μονο αν το θελησει ο ιδιος!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-07-11 18:05 #59
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TakisV Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι ειναι οπως ακριβως τα λες οταν εχουμε ενα γυμναστηριο 600τμ και εχουμε χαλασει 400.000€ λογικο ειναι να θες καποια στιγμη να κανεις καποια αποσβεση αν το εχεις μονο hardcore κομματι δυσκολο να κανεις αποσβεση.Αλλωστε ενα hαrdcore gym το στηνεις με πολυ λιγα χρηματα οπουδηποτε και δεν χρειαζεσαι ουτε προσωπικο ουτε τιποτα...μονο γνωσεις χρειαζονται και ποιοτηκα μηχανηματα να αντεχουν στην σκληρη χρηση.Εγω μπορει να το γυρισα σε fitness λογω πολλων φοιτητων και γενικα ατομων που δεν τους ενδιαφερει το ΒΒ, αλλα η καρδια μου κατα βαθος ειναι στα hardcore γυμναστηρια και πιθανον αν τα καταφερω να φτιαξω ενα γνησιο hardcore αμερικανικων προδιαγραφων!!!
    το ονειρο μου ειναι να ανοιξω γυμν....hardcore ομως. εχω και 'ομαδα' που εχουμε τι μουρλια....θα το καναμε τεζα το χωρο ονειρα ομως ειναι αυτα
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-07-11 18:07 #60
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TakisV Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως το καταλαβαινεις οτι δεν ειναι καλογερος!!!Κανει βαρη για παρτη του που λεμε φαντασου να μπει σε εξιδικευμενα προγραμματα διατροφες συμπληρωματα και πασης φυσεως βοηθητικα για αγωνιστικο ΒΒ.Την κατηγορια του και το overall θα το ειχε παντα!!!Το καλυτερο καλουπι που εχει περασυ απ το γυμναστηριο μου αυτος ο Γιωργος και ο Σπυρος ο Θουας οι οποιοι δεν εχουν το μικροβιο των αγωνων.Φωτο μπορω να βαλω μονο αν το θελησει ο ιδιος!!
    ο Σπυρος ο θουας ειναι μεγαλυτερος σε ηλικια ε? δουλευε και πορτιερης? αν ειναι αυτος που λεω....εντελως τυχαια μου εχουν πει μια ιστορια γιαυτον
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread